Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Zhasiná mi vybojka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Zhasiná mi vybojka Příspěvek č. 1

Zdravím a zároveň se chci zeptat čím to je,že mi znenadání cca 2x za den zhasne 250W Vybojka?Používám tlumivku Philips BSN 250 L302-ITS.Zapojené kontakty: 2, 4. Vybojku mam 10dní starou-SON-T pia plus.Dělá to i na GIB Flower spectre,Son-T pro i SHC-Tesla 250W.Cool tube má vnitřní průměr 80mm,odtah Euro 1. Namísto vysoko napěťového kabelu od zapalovačě mám nataženou silnou dvojlinku:-(
Teplota v boxu 30stupňů C.Nevim co s tím a hledám marně.please

Cannabis Léčí®
Komu se nelení,tomu se zelení®
Život je jen hra,neznáme však pravidla!

Old Post 27-03-2008 v 12:41 PM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 2

a co kondenzátor?
nebude v prdeli ta tlumivka?

Old Post 27-03-2008 v 13:38 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 3

kondenzátor tak jak má být 32uf.Tlumitka byla od Janci,zakoupená nova a má za sebou cca 5sklizní max. Nevrci.Když jsem používal sodik.vyboj. GIB tak někdy při zapnutí lednice zhasla.Možná,že ty Gib vybojky jsou opravdu citlivé na pokles napětí v síti.Dokonce si vzpomínám jak me napadlo postavit stabilizator napeti,nebo nejaký vyrovnávak.

Cannabis Léčí®
Komu se nelení,tomu se zelení®
Život je jen hra,neznáme však pravidla!

Old Post 27-03-2008 v 15:23 PM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Pooh
Stálý Člen

Karma uživatele The Pooh - 95% PěstitelskáKarma uživatele The Pooh - 95% PěstitelskáKarma uživatele The Pooh - 95% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 4

hmm..myslim ze to muze byt i vybojkou...ale nezarucujuto!!!
nekdy muze vyjit z tovarna zmetek,ale kdyz to dela u obou..hmm......
predradnik bych ztoho asi vyloucil...nevim...
je to muj nazor jo..takze to nemusi byt pravda!!!

Naposledy upravil The Pooh 27-03-2008 v 15:52 PM

Old Post 27-03-2008 v 15:36 PM
The Pooh je offline   Profil uživatele The Pooh   Find more posts by The Pooh   Foto galerie člena The Pooh   Click here to Send The Pooh a Private Message   Add The Pooh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 5

A nemůže to být tím,že mám malou tubu?Asi to v ní moc topí a přehřívá se vybojka,která zřejmě má někde např.bimetalovou ochranu,která při překročení dané teploty rozpojí obvod aby nedošlo k nechtěné události,co vy na to?

Cannabis Léčí®
Komu se nelení,tomu se zelení®
Život je jen hra,neznáme však pravidla!

Old Post 27-03-2008 v 16:25 PM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 6

žádná taková ochrana ve výbojce není viz. http://grower.cz/forum/showthread....7115#post667115

Teplota by s tím ale souviset mohla. Jestli jsi použil tenký přívodní vodič, tak ten se může vlivem velkého proudu zahřívat a tím snižovat svou vodivost, resp. zvyšovat svůj el. odpor a tím pádem se následně opět zahřívat a dále snižovat svou vodivost, což by mohlo vést ke zhasnutí výboje ve výbojce (nebo k požáru izolace )

Jestli to není vodičem, resp. teplotou, zbývá už jedině výbojka

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 27-03-2008 v 18:54 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 7

Vodiče se nezdají být teplé,horké nejsou-v této chvili.Nechci připustit,ze tri neb čtyři zkoušene vybojky(z toho 2nové kusy)by byly spatne.Zrada bude jinde,ale kde?Jedině,ze by se ztráta projevovala v kabelech,z důvodu toho odporu,ale ony nehreji.Jsem z toho jelen.
Nebo,ze bych měl v tlumivce nejaky tepelný kontakt?Viděli jste někdo na ulici blikat sodik?Já ano.Čím to je? Špatnou tlumivkou?

Cannabis Léčí®
Komu se nelení,tomu se zelení®
Život je jen hra,neznáme však pravidla!

Naposledy upravil mydena 27-03-2008 v 19:24 PM

Old Post 27-03-2008 v 19:17 PM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 8

Jsem ko*ot, píšu výbojka, ale myslím tlumivku. Výbojkou to pochopitelně nebude

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 27-03-2008 v 19:34 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 9

A v tlumivce je nějaký ochranný prvek,jenž by mohl při prehrátí tlumitky obvod přerušit?Tlumivku od Philips-u jsem ještě tak dokonale nezkoumal,avšak v tlumivce od jiného výrobce jsem ochranu nenašel.Nikdo neví,nebo na to kalíte?Co když to udělá jen jednou za den,je to v normě?Není,stresuje to kytky,jak by mi mnozí z vas odpověděli.Ale toto uz vím.Z tohoto důvodů zdvořile žádám i moderátory,aby mi pomohli vysvětlit můj problém.Všem děkuji.

Cannabis Léčí®
Komu se nelení,tomu se zelení®
Život je jen hra,neznáme však pravidla!

Old Post 29-03-2008 v 19:35 PM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 10

Jj tahle tumivka má termospínač, je to to TS na konci označení (=ThermoSwitch) Rozhodně by se ale neměl vypínat při teplotě okolí 30°C. Vždyť samotné navýšení teploty předřadníku je 70°C. Za jak dlouho se lampa zase rozsvítí? Je to 10-15 minut?

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 29-03-2008 v 20:20 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 11

Výborné pane Hayz! Tahle tlumivka má termospínac.Já to tušil.Ale nyní to vím.Diky,hodnotím! Co se týká doby zpětného nastartování vybojky,doba se pohybuje cca kolem 2-max.5minut.
Předřadník je umístěn na nerez podložce na horní části.Teplota tl.před of lampy má kolem 90-100st.C.(Ještě důkladněji změřím).

Cannabis Léčí®
Komu se nelení,tomu se zelení®
Život je jen hra,neznáme však pravidla!

Naposledy upravil mydena 29-03-2008 v 21:05 PM

Old Post 29-03-2008 v 20:49 PM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 12

Obávám se, že problém bude asi jinde. Za á teplota tlumivky 90-100 je OK, odpojit by se měla při 130°C, za bé na odpojení tepl. spínačem to je IMHO krátká doba. Výrobce tento údaj neuvádí, možná je uveden v normě EN 60922, ale ta není volně k dispozici.

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 29-03-2008 v 21:12 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 13

je možné,ze tlumivka se zahřeje na 130 stupňů C.A dojde k danému problému.A nebo další možnost:Tlumivka,tedy její ochrana je na nesprávně mezi ochrany,a proto vypíná.Je však pozoruhodné,že dnes jsem nezaznamenal žádný samovolný výpadek svetla.Toto však může být zapříčiněno tím,že lampu jsem vypl sám,když si skříň žádala další přitah.otvor do dna.

Cannabis Léčí®
Komu se nelení,tomu se zelení®
Život je jen hra,neznáme však pravidla!

Old Post 29-03-2008 v 21:41 PM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 14

A nemůže to být poklesem napětí v síti? Neblbnou ti občas i jiné spotřebiče?

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 01-04-2008 v 22:21 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 15

Hanizek: I tím poklesem napětí v síti to může být.Ostatně jak jsem se již zmínil,projeví se to,když zapne lednička.Je připojena na stejný el.okruh-zásuvkový pochopitelně.Ostatní spořiče mi neblbnou.Asi to celé předělám a budu vědět na čem jsem.Zhasne to už ale tak 1x za den.

Cannabis Léčí®
Komu se nelení,tomu se zelení®
Život je jen hra,neznáme však pravidla!

Old Post 02-04-2008 v 09:10 AM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 16

Aha - to s tou ledničkou jsem přehlédl.
Jestli to opravdu blbne jenom při startu lednice, tak to asi kompletem nebude. Nevíš, jaký má ta lednička příkon?

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 02-04-2008 v 13:50 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-09-2017 - Vadná MH výbojka? - 0 odpovědí
28-03-2013 - Zničená MH výbojka? - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3349150 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív