Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » N00B 'round here, ppl
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

Obecné N00B 'round here, ppl Příspěvek č. 1

Zdravim, ja jsem, jak jste si uz jiste vsimli, Spector, zavital jsem semka na doporuceni kamarada, travku si rad prilezitostne zakourim ale moc casto to neni. Proc sem teda lezu, vidte? Je to proto, ze rodice moji svagrove maji nejaky zdravotni problem na ktery se doporucuje mliko a maslo a podobne jine pochoutky no a ja jsem svagrove tak nak rekl, ze ji pomuzu naky to huleni sehnat. Jenze na vareni je toho samozrejme potreba sehnat kupu a tak jsme se domluvili ze spolecnymi silami budeme pestovat, ona ma bejvak, kde to muze provadet a ja uz mam nejake malinke zkusenosti (asi 1m vysoka rostlina kdysi v 8. tride na zakladce). Takze jsem vas vsecky chtel pozdravit a poprosit vas o schovivavost kdybych se nekdy ptal jako dement nebo tak podobne. Zn.: Rady vitany.

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Old Post 25-03-2008 v 14:05 PM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaktusx
Stálý Člen

Karma uživatele kaktusx - 60% PěstitelskáKarma uživatele kaktusx - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 2

vítam ťa spector...takže sa chystáš na indoor?veľa šťastia pri pestovani ale nemyslíš že je škoda pestovať indoor na mlieko?(ak som to spravne pochopyl)...myslim že by ti stačilo pekné poličko outdooru, veď do mlieka sa aj tak pridava len odpad(listy...).....držím palce

PEACEandLOVE

Out 2012 Out 2013 Out 2014 Out 2015 Out 2016

Old Post 26-03-2008 v 20:06 PM
kaktusx je offline   Profil uživatele kaktusx   Find more posts by kaktusx   Foto galerie člena kaktusx   Click here to Send kaktusx a Private Message   Add kaktusx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 3

no chystam se tak nak na oboji, pro sebe na huleni indoor a pro svagrovou outdoor na jeji zahradce pokud mozno... jen cim vic na tomhle foru travim casu, tim silnejsi pocit mam, ze nez pojmu dostatek vedomosti, abych vypestoval solidni rostlinku, tak oslepnu u monitoru... a dalsi vec co me desi je, ze nemam nejak moc financi a tim padem ten indoor bude asi dost problematickej... vubec netusim kde sehnat nakou dobrou levnou zarovku a tak... budu muset cist cist a cist a nakonec to stejne ztroskota na nedostatku financi... uz tedka se potykam s problemem porizovani seminek, uz se s jednim clovekem domlouvam, ale je to cely divny... ach boze... jdu radsi spat peace

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Old Post 26-03-2008 v 22:47 PM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2601300 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív