Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Velikost květináčůů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dotaz Velikost květináčůů Příspěvek č. 1

Zdrec lidičky a groweři chci se optat jestly mi bude stačit na venkovní pěstování květináč o velikosti 20 l a průměru 37,7 cm tak chci optat jestly to bude stačit je to hodně velký když to vydím před sebou ale nevím nevím jestly nemám koupit 30 litráčky.A nekamenujte mně že to tady bylo řešený víc krát jo já vím něco jsem si pročítal ale chci se ještě pořádně ujistit jestly to je OK díky moc za odpovědi

Old Post 20-03-2008 v 16:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 2

Kamenuju-zbytečnej thread.

K otázce-ano bude stačit.

Jinak v OBI prodávají 20l kyble na maltu za 49,- stačí jen dole udělat díry. Ceny větších plast.kv jsou šileny.

Old Post 20-03-2008 v 16:53 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

asi je zbytečnej,ale taky rád přidám něco do mlejnasem minulou sezonu jel v 20l kýblech a naprostá pohoda..takže bych je taky bral.

Old Post 20-03-2008 v 17:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Jo tak já jsem ty 20 litráčky koupil za 75kč za kus je ůplně normální černý barvy a je docela ok tak si myslím že to zase tak moc šílený není aspon teda pro mně mno tak doufám že to bude ok skusím zajet do toho obi tetka jsem si jich koupil pět ale plánuju tak 15 aspon květináčů tak uvydíme budu se snažit udělat thread mno tak uvydíme

Old Post 20-03-2008 v 18:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Chronic_SVK_
Stálý Člen

Karma uživatele _Chronic_SVK_ - 77% PěstitelskáKarma uživatele _Chronic_SVK_ - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 5

moja rada cim vecsie tym lepsie kvetinace

<---Kill him!

Old Post 20-03-2008 v 19:20 PM
_Chronic_SVK_ je offline   Profil uživatele _Chronic_SVK_   Find more posts by _Chronic_SVK_   Foto galerie člena _Chronic_SVK_   Click here to Send _Chronic_SVK_ a Private Message   Add _Chronic_SVK_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 6

Velikost rostliny je přímo úměrná velikosti kořenovýho systému.. Tzn. že budeš mít menší rostliny v 20L květníku, než kdybys je vysadil ven do hlíny, kde kořeny nejsou nijak prostorově omezený.

Old Post 20-03-2008 v 19:57 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

A pozor na rychle vysychani pudy v kvetinacich...ak to nebudes mit stale na ocich a das to na misto kde je slnicko od rano do vecera ( jizni svah ) tak se priprav na hodne vela polivani. NO na doma ti to stacit bude, myslim tim 20 l kyble ale do prirody jsem mi davali min. 40-50 litrove aby ti rastliny neco narastli a nemuseli sme to chodit kazdy druhy den zalivat ( v mensich kvetinacich )....

Old Post 21-03-2008 v 08:53 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

z předešlé sezony mužu potvrdit Radvancanovy slova...min. jednou za 2 dny zalejvat páč ty 20l fakt rychle vysychaj,kor dyž tam na ně celej den praží...a jen tak pro představu v 20l kýbly vyrostly do výšky 130 cm a bylo z nich cca 150g...jako z jedný květiny myslim..

Old Post 21-03-2008 v 11:09 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 9

TO martin4688:

Ahoj! Čím väčší kvetináč, tým lepšie, aj keď záleží od podmienok, ktorými si obmedzený. Pri cca 35 - 40 l nádobách ti rastlina kľudne vyrastie aj 2,5 m, aj viac. Ako píšu ostatní, vysychanie pôdy v kvetináčoch je zradné, treba si na to dávať pozor, hlavne ak máš kokosový substrát, čo by som bez pravidelnej kontroly neodporúčal, pretože ten preschne veľmi rýchlo. A pri slnečných dňoch pozor na prehrievanie kvetináčov, kedy sú korene veľmi horúce, čo im tiež zrovna nepridáva na radosti.

Inak pre inšpiráciu pozri: http://grower.cz/pestovani/navody/...straty/8.html#8

Marihuana je dar.

Old Post 21-03-2008 v 12:07 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

Stale mam moznost udelat diry ne naspodku ale tak 10 cm dejme tomu na spodkem z boku, tim by se na spodku aspon kus udrzala vlhkost pody. Dal je muze zakopat do zeme alespon 3/4 vedra/kybla..a do kyblu jednoznacne poradnu zeminu.

Old Post 21-03-2008 v 13:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 11

S tým zakopaním kýbla do zeme súhlasím - aj kvôli stabilite a menšiemu vplyvu slnka. Ale tie diery by som spravil každopádne aj na dne, pretože korene by mohli začať hniť, ak by zostala voda na dne. Môžu prísť výdatné dažde a pohroma (neber to osobne, Disaster:-) je na svete.

Marihuana je dar.

Old Post 21-03-2008 v 13:34 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

Mno kdyt to vás chápu čím větší tím lepší to jo .Já nechcu žádný hovado vytahaný a tak dále mě stačí keřík na který se zrodí kvalítní matroš bude to jenom pro vlastní potřebu a pro kámoše to je jasný žejo a taky mám to v plánu zakopat aby to tak rychle nevysichalo jak píše radvacan a dole jsou dost velký díry na to aby to kdyžtak sálo trochu vlka ze zemně mno příští týden ještě koupím 30 litráčky a skusíme jak to ve kterým květináči vyroste chystám se v květináčích jet řízky nějaký kvalitnější genetiku abych to mohl kydžtak přetáhnout domů a nechat to dojet doma to já mám v ůmyslu mno a musím nějak vyřešit ještě zavlažování budu to mít u rybníka tak to zas tak takovej problém nebude snad teda doufám.A půdu zvolím na palmy je tam přidám písek a kvalitní zem která má Ph okolo 6 až 7 tak to si myslím že to bude ok a mám to doma vyskoušený že to moc rychle nevysichá že to relativně drží vlkost ale zase něco je jinýho na přímém sluníčku že zatim zdarec

Old Post 21-03-2008 v 13:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smah
Stálý Člen

Karma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% PěstitelskáKarma uživatele Smah - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 13

preferuji 50 L <

Old Post 22-03-2008 v 15:02 PM
Smah je offline   Profil uživatele Smah   Find more posts by Smah   Foto galerie člena Smah   Click here to Send Smah a Private Message   Add Smah to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Jo to bych bral taky mno ale zase se stím tahat mno ty vole tak to je malá tíha aspon si to teda myslím kdyt 50 litrů zeminy plus voda tak to dá tak kolem 60 kg na květináč tak to bych nechtěl tahat někam když to člověk nemá na zahradě víš

Old Post 24-03-2008 v 14:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kolomaznik
Nový Člen

Karma uživatele kolomaznik - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 15

Já mněl minulej rok 60l a 80l, dá se říct, že to bylo v podstatě stejný jako když to bylo rok předtim v zemi, ale dal bych pozor na dostatečný provzdušnění takhle velkejch květníků.

Old Post 30-03-2008 v 11:55 AM
kolomaznik je offline   Profil uživatele kolomaznik   Find more posts by kolomaznik   Foto galerie člena kolomaznik   Click here to Send kolomaznik a Private Message   Add kolomaznik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 16

Presne ako píše kolomaznik, pri objeme okolo 70 - 80 l má rastlina dostatok priestoru na korene ako vo voľnej zemi. Ale už aj pri 40 l sa dajú dosiahnuť veľmi dobré výsledky, teda čo sa výnosu týka.

Marihuana je dar.

Old Post 30-03-2008 v 13:59 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-04-2021 - Rašelinové květináče - 1 odpovědí
15-02-2019 - Velikost květináčů a kolik - 1 odpovědí
19-03-2017 - Outdoor květináč - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1705730 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív