Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Základní tipy pro začátečníky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Marcus
Stálý Člen

Karma uživatele Marcus - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 17

Že se ještě vracím k tomu klíčení, co takhle miska se sterilním pískem, zabrání se tím různejm plísním a tak. Zkuste to: doporučuju!

Marcus
---------------------------
Welcome to the soft parade

Old Post 08-08-2001 v 12:13 PM
Marcus je offline   Profil uživatele Marcus   Find more posts by Marcus   Foto galerie člena Marcus   Click here to Send Marcus a Private Message   Add Marcus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Marcus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wwidow
Stálý Člen

Karma uživatele wwidow - 0% PěstitelskáKarma uživatele wwidow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

svícení Příspěvek č. 18

Jenom mi nejde do hlavy,proč jim dáváš 18/6 dva měsíce.Není to moc?Takhle jim svítim tak první dva , tři tejdny.

wwidow

Old Post 12-08-2001 v 10:36 AM
wwidow je offline   Profil uživatele wwidow   Find more posts by wwidow   Foto galerie člena wwidow   Click here to Send wwidow a Private Message   Add wwidow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 19

Teď zas nechápu já a kolik bych jim měl svítit v období růstu když né 18/6 - pokuď se nemejlim tak je to osvědčené a odzkoušené.

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 12-08-2001 v 10:51 AM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wwidow
Stálý Člen

Karma uživatele wwidow - 0% PěstitelskáKarma uživatele wwidow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 20

Tak teď nevim.Už pár let se řídim dle jedný knihy,kterou jsem kdysi získal,a kterou jsem tady už zmiňoval.A tam je napsáno,že první dva tři tejdny jim dávat 18/6,aby to řádně zakořenilo,paj těch osum,deset tejdnů 12/12, a nakonec,tak 14 dní tři tejdny 6/18.To aby to pořádně dokvetlo.Možná si nerozumíme,takhle to dělam furt,a výsledky jsou dobrý.Proto jsem se divil,proč 18/6 dva měsíce.Samozřejmě mluvim vo tom,že semena máš stopro matky.

wwidow

Old Post 15-08-2001 v 16:39 PM
wwidow je offline   Profil uživatele wwidow   Find more posts by wwidow   Foto galerie člena wwidow   Click here to Send wwidow a Private Message   Add wwidow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 21

Doba vegetace (a tedy cyklu 18/6) závisí na použité metodě (a samozřejmě je jiná u řízků a semen). Je velký rozdíl v Sea of Green (vegetace prakticky nulová, malé sazenice jdou okamžitě na květ) a Bush stylu (vegetace 2-8 týdnů podle velikosti kytky). Každý prostě nechá kytku růst určitou dobu podle toho, jak chce aby byla vysoká (a tím pádem co nejlépe využila světlo). Doufám, že jsem ti to trochu osvětlil .

BTW co je to za knihu, cyklus 6/18 na poslední tři týdny květu... to se mi moc nezdá. Nedoporučuju!

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 19-08-2001 v 21:53 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wwidow
Stálý Člen

Karma uživatele wwidow - 0% PěstitelskáKarma uživatele wwidow - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 22

Je to holandská kniha,vydaná v roce 97,jmenuje se Pěstování pod umělým světlem a je to kniha fakt dobrá.Ale k věci:Zmiňujete tady dodržování dvanáctihodinový totální tmy.Jasně , to je prakticky nejdůležitější část kultivace kytičky.V tom čase vlastně kytka roste,vstřebává živiny,prostě žije.A proto jí posledních čtrnáct dní (kytí už je prakticky dokvetlá) dopřávám 18 hodin fotoperiody.Možná je to kravina,ale v tý knížce to je napsaný a podle mejch zkušeností je to taky dobrý,neboť jednou jsem to vynechal,a výnos byl v průměru o dva gramy na kytku menší.Tkaže doporučuju-aspoň zkusit! :-)))

wwidow

Old Post 26-08-2001 v 15:37 PM
wwidow je offline   Profil uživatele wwidow   Find more posts by wwidow   Foto galerie člena wwidow   Click here to Send wwidow a Private Message   Add wwidow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
halda
Nový Člen

Karma uživatele halda - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 4 

Dotaz kdy ostrihat listy Příspěvek č. 23

Zajima me,
jestli je (pri sklizeni) lepsi ostrihat listy pred susenim a susit tak jenom palice na stonkach
nebo to povesit komplet a ostrihat to az nakonec.
Diky.

KRaKOnoSh the SMASHER

Old Post 08-09-2001 v 16:25 PM
halda je offline   Profil uživatele halda   Find more posts by halda   Foto galerie člena halda   Click here to Send halda a Private Message   Add halda to your buddy list     Navštiv homepage uživatele halda! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 24

Ja si myslim že je lepší ostřihat listy před sušením - jde to v pohodě a pak už máš jenom na sušení palice a listí se ti tam nemotá.
Já doporučuju stiřhat listí před sušením.

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 09-09-2001 v 11:19 AM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koza
Nový Člen

Karma uživatele koza - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 12 

Dotaz Příspěvek č. 25

Chci se nekoho zeptat na moznost prilis zasadite pudy. Je tu vsude psano o vlivu moc kysele pudy, ale je take mozne skodit kytkam naopak moc zasaditou pudou? Pri outdooru jsem dal k sazenicim skorapky, perlit, hasene vapno aniz bych meril PH. Projevuje se moc zasadita puda nejak?

Koza

Old Post 11-09-2001 v 12:16 PM
koza je offline   Profil uživatele koza   Find more posts by koza   Foto galerie člena koza   Click here to Send koza a Private Message   Add koza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Netherlander
Nový Člen

Karma uživatele Netherlander - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 14 

;) Příspěvek č. 26

Ja jsem driv daval seminka do vaty, ale klicky se z tama potom blbe vydelavaly, takze jsem presel na toaletni papir a je to O.K.! Pak je dam do hliny klickem 100% DOLU(klicek je koren!)!! Kdyz ho das naopak, klicek se stejne zohne dolu(sam jsem to pozoroval!)!

Old Post 20-10-2001 v 11:40 AM
Netherlander je offline   Profil uživatele Netherlander   Find more posts by Netherlander   Foto galerie člena Netherlander   Click here to Send Netherlander a Private Message   Add Netherlander to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Netherlander
Nový Člen

Karma uživatele Netherlander - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 14 

; ) Příspěvek č. 27

Co se tyka strihani tech listu, tak je ostrihej rozhodne pred susenim, je zbytecné, abys susil i listy(ono zalezi, jakym zpusobem susis-napr. kdyz fermentujes, tak je to obzvlast dulezité).

Old Post 20-10-2001 v 11:46 AM
Netherlander je offline   Profil uživatele Netherlander   Find more posts by Netherlander   Foto galerie člena Netherlander   Click here to Send Netherlander a Private Message   Add Netherlander to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Pohodička Příspěvek č. 28

Dobrý K4Y

Old Post 02-01-2002 v 19:28 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

Málem sem zapoměl! Příspěvek č. 29

Sorry, málem sem na tohle téma zapoměl, ale teď mi došlo, že když ysem začínal s indoorem (na yaře) tak mi pávě tenhle threadid pomoh neyvíc. Butche si proto vážim asi neyvíc z celího GROWERu. Díky Butchi neyrači bych tě ukarmoval .

Old Post 02-01-2002 v 21:06 PM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maw
Nový Člen

Karma uživatele Maw - 7% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 11 

Obecné DIkis! Příspěvek č. 30

Děkan fakt si moc pomohl sem zacatecnik...a tvuj clanek je presne to co sem potreboval...opravdu si mi pomohl!!! Dik!!!

Old Post 22-01-2002 v 21:11 PM
Maw je offline   Profil uživatele Maw   Find more posts by Maw   Foto galerie člena Maw   Click here to Send Maw a Private Message   Add Maw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
imyou
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

Taky si myslim že je to dobrej a poučnej thread ..

Old Post 14-01-2004 v 15:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pitko
Bez Titulu

Karma uživatele pitko - 94% PěstitelskáKarma uživatele pitko - 94% PěstitelskáKarma uživatele pitko - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 32

2 netopeyr
ked som zacinal, tak som si stiahol tvoju stranku, kde si mal fotky a popis odrod in-out ,moc mi to pomohlo
a diiik vsem

a tip pre zacinajucich Skutocne najlepsie je si nastudovat FAQ , sledovat prace clenov grower teams a potom sa rozhodnut

cus a peace

Old Post 14-01-2004 v 16:01 PM
pitko je offline   Profil uživatele pitko   Find more posts by pitko   Foto galerie člena pitko   Click here to Send pitko a Private Message   Add pitko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5247860 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív