Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Eastseeds » eastseed.com
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
onlyHARDTEKK
Nový Člen

Karma uživatele onlyHARDTEKK - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 33

cus, dneska sem poslal v obalce 215euro,bluebery10ks,mazar10ks-feminis. tak doufam ze se to cestou nestrati,nebo nejak nepodela, zatim mam s eastseed dobrou skusenost. z dvou obednavek prišly obě, do 4tydnu,neposkozene, v origos obalech a s bonusem. tak doufam že se to povede i do třetice.....zdarecTekK......

Old Post 10-11-2008 v 17:46 PM
onlyHARDTEKK je offline   Profil uživatele onlyHARDTEKK   Find more posts by onlyHARDTEKK   Foto galerie člena onlyHARDTEKK   Click here to Send onlyHARDTEKK a Private Message   Add onlyHARDTEKK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onlyHARDTEKK
Nový Člen

Karma uživatele onlyHARDTEKK - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 34

nazdarekk,po 3tydnech semena dorazily v origos obalech i s bonusem haze skunk...takze se to povedli i do tretice... zdarec.....

Old Post 05-12-2008 v 13:12 PM
onlyHARDTEKK je offline   Profil uživatele onlyHARDTEKK   Find more posts by onlyHARDTEKK   Foto galerie člena onlyHARDTEKK   Click here to Send onlyHARDTEKK a Private Message   Add onlyHARDTEKK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
telekuk
Stálý Člen

Karma uživatele telekuk - 94% PěstitelskáKarma uživatele telekuk - 94% PěstitelskáKarma uživatele telekuk - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 35

Cago

Chci se zeptat jestli je normální že z Eastuseedu to chodí takle dlouho.??
Platil sem převodem a sedmýho prosince mi přišlo že zásilku odeslaly a pořád nic.

Už sem byl dvakrát se ptát na poště jako trouba.Asi to sílaj přes Bahamy nebo co:-)........Dochází mi trpělivost.Tak kdybyste měli někdo zkušenosti tak piřivítám odpovědi .klidně i do PM.
dík

telekuk

Old Post 07-01-2009 v 22:18 PM
telekuk je offline   Profil uživatele telekuk   Find more posts by telekuk   Foto galerie člena telekuk   Click here to Send telekuk a Private Message   Add telekuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tripmag
Stálý Člen

Karma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od telekuk
Cago

Chci se zeptat jestli je normální že z Eastuseedu to chodí takle dlouho.??
Platil sem převodem a sedmýho prosince mi přišlo že zásilku odeslaly a pořád nic.

Už sem byl dvakrát se ptát na poště jako trouba.Asi to sílaj přes Bahamy nebo co:-)........Dochází mi trpělivost.Tak kdybyste měli někdo zkušenosti tak piřivítám odpovědi .klidně i do PM.
dík


keby si to tu cital trochu tak zistis ze zasielku odosielaju az po obdrzani platby a to moze tvat aj mesiac...
sice ti poslu fakturu a ze ti to posielaju ale to je len tak pre dobry pocit
ked obdrzia love na ucet tak ti poslu mali a vtedy mozes pocitat ze za tyzden-dva to mas doma

Old Post 08-01-2009 v 09:21 AM
tripmag je offline   Profil uživatele tripmag   Find more posts by tripmag   Foto galerie člena tripmag   Click here to Send tripmag a Private Message   Add tripmag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
telekuk
Stálý Člen

Karma uživatele telekuk - 94% PěstitelskáKarma uživatele telekuk - 94% PěstitelskáKarma uživatele telekuk - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 37

No ja vim ale psaly že přišli prachy a sedmýho prosince to posílaj...takže docela doba nemyslíš?

telekuk

Old Post 08-01-2009 v 18:59 PM
telekuk je offline   Profil uživatele telekuk   Find more posts by telekuk   Foto galerie člena telekuk   Click here to Send telekuk a Private Message   Add telekuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brdaaak_01
Stálý Člen

Karma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Brdaaak_01 - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 38

to telekuk:

mě po dvou měsících taky nepřišly tak jsem poslal email něco ve smyslu špatný reklamy,přišel mi omluvnej mail, a asi za tejden mi to přišlo......ale asi o 14 později mi přišly další!!!!takže to poslali a jen to zůstalo někde viset a ted mam 2 pytle za cenu jednoho....jsou fér, příště počkám dýl s takovým emailem....no ale ted už to vracet nebudu................věř že ti to přijde, nebo ještě počkej a napiš jim, určitě dbají na svou pověst

Old Post 19-01-2009 v 06:34 AM
Brdaaak_01 je offline   Profil uživatele Brdaaak_01   Find more posts by Brdaaak_01   Foto galerie člena Brdaaak_01   Click here to Send Brdaaak_01 a Private Message   Add Brdaaak_01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adam73
Stálý Člen

Karma uživatele adam73 - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 39

NABIDKA:
WIDOW SKUNK (De Sjamaan)
12 seminek 10 EUR! Co si o tomto myslite moze to byt dobry model za taku cenu??

Old Post 20-01-2009 v 18:31 PM
adam73 je offline   Profil uživatele adam73   Find more posts by adam73   Foto galerie člena adam73   Click here to Send adam73 a Private Message   Add adam73 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
telekuk
Stálý Člen

Karma uživatele telekuk - 94% PěstitelskáKarma uživatele telekuk - 94% PěstitelskáKarma uživatele telekuk - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 40

Tak super dneska po tom co sem psal asi uz tri čtyři mejly kdy nereagovali.tak přišel mejl že našli mojí platbu je to teda už měsíc a půl tak pošlou prej nákej bonus tak sem zvědavej..kdybych nepsal ty mejly tak se asi na mě vyserou...trošku v tom maj bordel ale co španělská kultura.

to adam73: Widow skunk za 12 euro se tady už několikrát řešil tak se koukni zpátky.

telekuk

Old Post 20-01-2009 v 20:12 PM
telekuk je offline   Profil uživatele telekuk   Find more posts by telekuk   Foto galerie člena telekuk   Click here to Send telekuk a Private Message   Add telekuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HEMPseed
Stálý Člen

Karma uživatele HEMPseed - 87% PěstitelskáKarma uživatele HEMPseed - 87% PěstitelskáKarma uživatele HEMPseed - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 41

Vybral som si model poslal objednávku, na druhý deň mi poslali mail kam mi prišli info o platbe, Zaplatil som prevodom- to trvalo cca 5 dní a keď im prišli lováše tak mi poslali mail že posielajú seeds. štvrtok mi potvrdili odoslanie seeds a v stredu teda dnes som si ich bol vyzdvihnúť na pošte.

Nemal som žiaden problém!!! podľa mňa SUPER majú u mňa veľké ++++++++

z dodávkou seeds a rýchlosťou som spokojný.

Grow z panela.

Old Post 21-01-2009 v 09:37 AM
HEMPseed je offline   Profil uživatele HEMPseed   Find more posts by HEMPseed   Foto galerie člena HEMPseed   Click here to Send HEMPseed a Private Message   Add HEMPseed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adam73
Stálý Člen

Karma uživatele adam73 - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 42

Kolko trva nez dostanu peniaze? vcera som ich posielal prevodom.. a dal splatnost do 29.1.09 nevadi to??

Old Post 27-01-2009 v 18:00 PM
adam73 je offline   Profil uživatele adam73   Find more posts by adam73   Foto galerie člena adam73   Click here to Send adam73 a Private Message   Add adam73 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
davesk8
Nový Člen

Karma uživatele davesk8 - 40% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 8  

age 18 Příspěvek č. 43

cavte mam otazocku som si u nich cital tie podmienky a tieto zalezitosti a je tam vec ze neposielaju ludom co nemaju 18 .. myslite si ze si to nejak zistuju alebo co ? a keby nahodou som im uz poslal peniaze a zistia ze neamm 18 tak mi neposlu seeds a co potom s peniazmi?

Old Post 30-01-2009 v 11:12 AM
davesk8 je offline   Profil uživatele davesk8   Find more posts by davesk8   Foto galerie člena davesk8   Click here to Send davesk8 a Private Message   Add davesk8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Re: age 18 Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od davesk8
cavte mam otazocku som si u nich cital tie podmienky a tieto zalezitosti a je tam vec ze neposielaju ludom co nemaju 18 .. myslite si ze si to nejak zistuju alebo co ? a keby nahodou som im uz poslal peniaze a zistia ze neamm 18 tak mi neposlu seeds a co potom s peniazmi?


Hele tady nemáš vůbec co delat pokud ti není 18

Jinak z eastseeds bych si neobjednal ani semínka dýně.

Old Post 30-01-2009 v 11:19 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adam73
Stálý Člen

Karma uživatele adam73 - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 67 

Re: Re: age 18 Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od Machoman


Hele tady nemáš vůbec co delat pokud ti není 18

Jinak z eastseeds bych si neobjednal ani semínka dýně.


Preco.. mas nejake zle skusenosti snimi?

Old Post 30-01-2009 v 12:58 PM
adam73 je offline   Profil uživatele adam73   Find more posts by adam73   Foto galerie člena adam73   Click here to Send adam73 a Private Message   Add adam73 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karlos22
Nový Člen

Karma uživatele Karlos22 - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 46

prosím ma nekdo zkusenosti s touto bankou? target="_blank" rel="nofollow">http://www.dutch-passion.nl/home.php?l=cz je tam totiz naky blbý placeni,nechapu to,,ozvete pls icq 479063664

Old Post 05-02-2009 v 17:55 PM
Karlos22 je offline   Profil uživatele Karlos22   Find more posts by Karlos22   Foto galerie člena Karlos22   Click here to Send Karlos22 a Private Message   Add Karlos22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
.:INDI:.
Stálý Člen

Karma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 47

karlos ty si dobry čurak ...to ty nestači poslať prispevok na jedno miesto ale musiš to všade drbať?čo nechapeš na objednavaní seeds?maš to česky velmi lahko sa da niečo objednať ...človek sa teší že konečne nejake nove info ktore ho zaujima a jeb nejaký neplnolety čurak čo nevie čitat ach bože...

p.s sry za OT zmažem...

Hlavne si veriť

Old Post 05-02-2009 v 21:58 PM
.:INDI:. je offline   Profil uživatele .:INDI:.   Find more posts by .:INDI:.   Foto galerie člena .:INDI:.   Click here to Send .:INDI:. a Private Message   Add .:INDI:. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 48

Nazdar všichni tak jsem se k vám přidal:-D
Už je to skoro týden co jsem obědnal semínka Puple Widow od eastseeds. A pořád nic:-D ale to neznamená že nedoufám.. na zlé správy raději ani nemyslím:-D Prachy jsem posílal v CD OBALU v neutr. obálce a také s doporučením.. Měl jsem celkem pech páč na poště byla stará bába co měla hroznou náladu tak to semnou řešila..:-D Naštěsti všechno dopadlo dobře penízky odeslány.. jen doufám že přijdou!! Netuším... ještě nemám žádnou zkoušenost s eastseeds ale vypadá dle mého názoru že bude celkem v poho... tak zdar všem pěstitelům :-D a hned jak přijdou tak informuji:-D :-P

Old Post 13-02-2009 v 19:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-11-2008 - Co je to Eastseeds.com? - 8 odpovědí
01-04-2006 - Vítejte na Eastseeds.com - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9166330 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív