Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Eastseeds » eastseed.com
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
cantona9
Stálý Člen

Karma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 17

ja by som na vaso, mieste nehovoril vobec o peniazoch v obalke..pekne to dat do neutralnej obalky ja som posielal v tej ztej bublinkovej a peniaze dat do Cd obalu to tolko netaha oci ...ja som spokojny sice to je prva objednavka ale snad to bude tak kazdy rok

Cantonov OUT 08
ruderalis indica out 07
Robinson and Cantona OUT 09

Old Post 28-03-2008 v 16:35 PM
cantona9 je offline   Profil uživatele cantona9   Find more posts by cantona9   Foto galerie člena cantona9   Click here to Send cantona9 a Private Message   Add cantona9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salatos
Stálý Člen

Karma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 18

já jsem objednal semena 17.3 a došly 31.3 i s bonusem klíčivost stoprocentní mohu doporučit

Old Post 04-04-2008 v 21:36 PM
Salatos je offline   Profil uživatele Salatos   Find more posts by Salatos   Foto galerie člena Salatos   Click here to Send Salatos a Private Message   Add Salatos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od cantona9
vsetko je v poriadku dnes dorazili semena aj slubeny bonus thai haze skuns 4 kusky takze o solidnosti tejto banky nemozem pochybovat este sa uvidi ako klicia a dam vediet

Mohol by si editovať ten prvý príspevok, že to teda bolo v poriadku, takto to je až na konci strany, veľa ľudí si prečíta prvých pár príspevkov a potom budú na eastseeds nadávať. Nemám s nimi nič spoločné, anii som od nich zatiaľ nekupoval, ale už len z princípu

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 19-04-2008 v 00:34 AM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hell
Stálý Člen

Karma uživatele hell - 77% PěstitelskáKarma uživatele hell - 77% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 20

seminka prisli v pohode dobre zabaleny penize jsem posilal doporucene do vlastnich rukou
penize odeslany 5.6. semena dorazili 23.6.


ja jsem spokojen

hell

Old Post 23-06-2008 v 13:26 PM
hell je offline   Profil uživatele hell   Find more posts by hell   Foto galerie člena hell   Click here to Send hell a Private Message   Add hell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tripmag
Stálý Člen

Karma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 396  

FUCK eastseed.com !!!!!! Příspěvek č. 21

Zdravim no tak prispel by som aj ja ale nie moc pozitivne...

dlho som sa rozhodoval ci budem aj tuto zimu daco piect a nakonie som sa rozhodol pre nejaky tem mikrogrow

nechcelo sa mi zasa riesit pachace a strasne vetranie po predchadzajucej skusenosti s extra smradlavim AK47xWW tak som mesiac studoval po roznych forach a nahanal minimalne zapachajuce modely
nakonie som nasiel par kde to bolo uz skoro na 100% potvrdene
jednalo sa konkretne o Joey weed C99xNL a este par krizencov C99 od tochto manika a potom NL9 od SAGARMATHA SEEDS
kedze sa C99xNL neda zohnat uspokojil som sa s NL9 a
este som si ktomu zaumienil otestovat NL Special od K.C. Brains kvoli zanedbatelnej cene a super hodnoteniam

nasiel som si asi 3 seedbanky kde mali obe genetiky dostupne a rozhodol som sa pre eastseeds.com
objednavka aj s postou bola 70.5EUR a hned vten den som zaplatil fakturu co mi prisla mailom
po 3 tyzdnoch mi prisiel mail ze obdrzali platbu a posielaju hned tovar
bol sviatok tak semena tu boli hned po sviatku presne 8 dni od oznamenia o prijati platby

obalka vsetko pekne zabalene v origos obaloch + nejaky bonus 4 seeds Afganu od Nirvany
hned mi to bolo podozrive co tam robi taky bonus...
odlozim bonus a taham dalsi sacok a vytiahnem NL od Nirvany....
taham dalsi sacok a pozera naman NL Special od K.C. -maly zablesk stastia
taham dalsi sacok a pozeram jak puk NL od Homegrown Fantaseeds....
prekutram znovu obalku a NL9 sa nekona....

toto akoze naozaj seriozna seedbanka nerobi!!!!
ze ked daco nema alebo je nejaky problem ze proste poslu co maju alebo zozenu a bez akehokolvek upozornenia alebo vysvetlenia!!!!!

som maximalne nasraty lebo mesiac cakam na posrate semena a teras mam 3 NL stoho 2 co som vobec nechcel a mozem si asi teras asi skusat a robit pokusy ci niektora bude pachnut moc alebo malo alebo neviem co......

FUCK eastseed.com !!!!!!
FUCK eastseed.com !!!!!!
FUCK eastseed.com !!!!!!

Old Post 02-09-2008 v 16:29 PM
tripmag je offline   Profil uživatele tripmag   Find more posts by tripmag   Foto galerie člena tripmag   Click here to Send tripmag a Private Message   Add tripmag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 22

Nepsal jsi, zda jsi je pokoušel kontaktovat a jaké bylo vyjádření od eastseeds.com...

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 03-09-2008 v 11:19 AM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tripmag
Stálý Člen

Karma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od carlos
Nepsal jsi, zda jsi je pokoušel kontaktovat a jaké bylo vyjádření od eastseeds.com...


nemal som este cas lebo len vcera to prislo ale dnes natom skusim popracovat ale pochybujem ze sa to bude dat nejako riesit ked maju prachy a ja mam uz akoze tovar neviem si predstavit ako by sa to riesilo....

Old Post 03-09-2008 v 15:50 PM
tripmag je offline   Profil uživatele tripmag   Find more posts by tripmag   Foto galerie člena tripmag   Click here to Send tripmag a Private Message   Add tripmag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tripmag
Stálý Člen

Karma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 24

no takze som tan napisal ze co to ma byt za bordel vetej objednavke a presne ako som si myslel....
NL9 nebola prave dostupna tak poslali inu teda lepsie povedane 2 lacnejsie aby to bolo zhruba vtej cene
ale aj tak to povazujem za max. neseriozne bez kontaktovania zakaznika
zabudaju ze niektory ludia maju aj dovot preco objednavaju konkretny model

da sa to vraj riesit tak ze im to tam poslem spet a ze potom mi teda poslu co som chcel
super takze mozem sa srat s balickom zaplatit postovne a vyckavat nez mi to pride...

Old Post 04-09-2008 v 17:46 PM
tripmag je offline   Profil uživatele tripmag   Find more posts by tripmag   Foto galerie člena tripmag   Click here to Send tripmag a Private Message   Add tripmag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
adam73
Stálý Člen

Karma uživatele adam73 - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 25

Nechapem ako to funguje ze co je vlastne eastseeds ked nemaju svoje semena? Ponukaju semena od tychto firiem, ale preco si neobjednat priamo z jejich web stranok? Nerozumiem tomu este som ani od nikoho neobjadnaval (ale chystam sa, k buducemu roku), mozno sa cudujete co to trepem ale tak prosim vysvetlite mi to teda kto vie.

Nirvana

Dutch Passion

Sensi Seeds

Paradise Seeds

De Sjamaan

Joint Doctors

Seedsman

Homegrown Fantaseeds

The Flying Dutchmen

Sagarmatha Seeds

KC Brains

T.H. Seeds

Bio Bizz Seeds

The GN Collection

Serious Seeds

Cannabiogen

The British Columbia Seed Co.

Greenhouse Seed Co.

Magus Genetics

Spice of Life Seeds

Old Post 12-10-2008 v 16:35 PM
adam73 je offline   Profil uživatele adam73   Find more posts by adam73   Foto galerie člena adam73   Click here to Send adam73 a Private Message   Add adam73 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tripmag
Stálý Člen

Karma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 26

funguje to normalne
predsa ked budes chciet nejaky model napr. od Nirvany, Dutch Passion a T.H. Seeds tak si predsa nebudes objednavat zvlast priamo z domovskych seedbaniek a platit 3x postovne..
nato su tu taketo co ponukaju rozne genetiky

ale vyber si nejaku inu banku lebo ja som skusi a dopadlo to na p....

Old Post 12-10-2008 v 17:14 PM
tripmag je offline   Profil uživatele tripmag   Find more posts by tripmag   Foto galerie člena tripmag   Click here to Send tripmag a Private Message   Add tripmag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tripmag
Stálý Člen

Karma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 27

uz je to skoro mesiac co som poslal semena spet a mali mi ich vymenit za ine alebo poslat tu povodnu NL9 ako som chcel
pisal som uz viackrat ci im to prislo vraj stale nie
mozno to posrala posta a stratil sa balik to by bol este ten lepsi pripad lebo som ho poistil na 1500,- ale ak to tam prislo a oni tvrdia ze nie tak si vobec nepomozem
dam reklamovat balicek a potom napisem co mi zistili ci sa stratil alebo bol doruceny...

Old Post 12-10-2008 v 17:18 PM
tripmag je offline   Profil uživatele tripmag   Find more posts by tripmag   Foto galerie člena tripmag   Click here to Send tripmag a Private Message   Add tripmag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tripmag
Stálý Člen

Karma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 28

no trochu sme sa zasa pohli
uz mam doma reklamacny protokol a zrovna mi pride mail ze tie semena im uz konecne dorazili tak ze co by som chcem namiesto tej NL9 co nemaju tak som si napisal o Paradise Seeds-Sweet Purple a Dutch Passion-Orange Bud
uvidime co mi pride...

Old Post 13-10-2008 v 15:24 PM
tripmag je offline   Profil uživatele tripmag   Find more posts by tripmag   Foto galerie člena tripmag   Click here to Send tripmag a Private Message   Add tripmag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tripmag
Stálý Člen

Karma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 29

Paradise Seeds-Sweet Purple nemaju tak som rychlo nasiel nejake 3 modely za podobnu cenu nech poslu co maju
uz mi je to jedno aj tak sa to natahuje jak guma v trenkach...

4.8. som spravil objednavku dnes je 17.10. uz som mohol mat vyselektenu matku a robit si klony

pride mi co som nechcel (mozno) a uz sa to aj tak moc neoplati silit mozem to rovno nechat na out 09

Old Post 17-10-2008 v 17:52 PM
tripmag je offline   Profil uživatele tripmag   Find more posts by tripmag   Foto galerie člena tripmag   Click here to Send tripmag a Private Message   Add tripmag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tripmag
Stálý Člen

Karma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 30

uz je to vsetko OK mam seeds doma
sice to bola fura nervov a trvalo to nenormalne dlho ale mam spon daco na out 2009

Old Post 22-10-2008 v 15:26 PM
tripmag je offline   Profil uživatele tripmag   Find more posts by tripmag   Foto galerie člena tripmag   Click here to Send tripmag a Private Message   Add tripmag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jeezy
Nový Člen

Karma uživatele jeezy - 73% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 31

zajimala by me jedna vec, jak je mozny ze maj treba od Nirvany nizsi ceny nez Nirvana samotna? to mi prijde divny ale treba je to OK a nekdo mi to objasnite... no i tak uz jsem tam objednal a napsali mi ze obalka prijde a 4-5 dni... jako jaká, nevíte? ja jim prachy este neposlal, tak je jasny ze semena tam nebudou, spis by me zajimalo jestli vubec neco dojde, jestli treba nemel tenhle mail dojit az po zapalceni...

stoned is the way of the walk

Naposledy upravil jeezy 09-11-2008 v 20:42 PM

Old Post 09-11-2008 v 20:34 PM
jeezy je offline   Profil uživatele jeezy   Find more posts by jeezy   Foto galerie člena jeezy   Click here to Send jeezy a Private Message   Add jeezy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tripmag
Stálý Člen

Karma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 32

si si isty ze tam nebolo napisane ze ti poslu obalku hned po obdrzani platby a ta pride 4-5 dni od odoslania?
tou cenou sa nezaoberaj to je normalne niekedy ma mensi podnikatel lepsie ceny ako velka a znama siet predajni
velkoobchodna cena je mala zalezi aku si kto da koncovu maloobchodnu

Old Post 10-11-2008 v 13:45 PM
tripmag je offline   Profil uživatele tripmag   Find more posts by tripmag   Foto galerie člena tripmag   Click here to Send tripmag a Private Message   Add tripmag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-11-2008 - Co je to Eastseeds.com? - 8 odpovědí
01-04-2006 - Vítejte na Eastseeds.com - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6304260 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív