Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Eastseeds » eastseed.com
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
cantona9
Stálý Člen

Karma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 212  

eastseed.com Příspěvek č. 1

Ake mate skusenosti z touto firmou lebo ja som im posielal peniaze v obalke v stredu 5.03.2008 doporucene a dokonca prvou triedou a stel mi tvrdia , ze im nic neprislo a je mi to dost podozrive ze by to prvou triedou trvalo viac nez tyzden ked ostatni ako tu pisete to posielate normalnou postou a dokonca za tyzden uz mate aj semena ..ma tym dost seru aj im pisem a odpisuju mi same kraviny tak by som rad vedel vas nazor na nich lebo tu nikto o nich nepise....cest

/edit
tato spolocnost je seriozna a semena dorazli aj zo slubenym bonusom

Cantonov OUT 08
ruderalis indica out 07
Robinson and Cantona OUT 09

Naposledy upravil cantona9 19-04-2008 v 07:22 AM

Old Post 14-03-2008 v 14:30 PM
cantona9 je offline   Profil uživatele cantona9   Find more posts by cantona9   Foto galerie člena cantona9   Click here to Send cantona9 a Private Message   Add cantona9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IqTyq
selektivní herbicid

Karma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 2

Já mám zkušenost dobrou, semena byla doma dříve než po 14 dnech od odeslání pěněz. Zjisti si na poště, jestli jim Tvoje zásilka dorazila. Pokud ne, máš určitě možnost reklamace.

" Yeah, i know "

Naposledy upravil IqTyq 14-03-2008 v 14:45 PM

Old Post 14-03-2008 v 14:34 PM
IqTyq je offline   Profil uživatele IqTyq   Find more posts by IqTyq   Foto galerie člena IqTyq   Click here to Send IqTyq a Private Message   Add IqTyq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cantona9
Stálý Člen

Karma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 3

a to sa da na poste zistit ci im dosla zasielka? lebo ja som o nicom takom nepocul...

Cantonov OUT 08
ruderalis indica out 07
Robinson and Cantona OUT 09

Old Post 14-03-2008 v 15:14 PM
cantona9 je offline   Profil uživatele cantona9   Find more posts by cantona9   Foto galerie člena cantona9   Click here to Send cantona9 a Private Message   Add cantona9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IqTyq
selektivní herbicid

Karma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 4

Pokud jsi to poslal doporučeně a máš od toho podací lístek, tak určitě můžeš.Česká pošta má spěšné zásilky automaticky pojištěné, tuším na 500,- . Jestli je to tak i u Vás, nevím.

" Yeah, i know "

Old Post 14-03-2008 v 17:52 PM
IqTyq je offline   Profil uživatele IqTyq   Find more posts by IqTyq   Foto galerie člena IqTyq   Click here to Send IqTyq a Private Message   Add IqTyq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IqTyq
selektivní herbicid

Karma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 5

http://www.cpost.cz/jetspeed/portal...=0&show_title=1

koukni tady, podle podmínek nezodpovídají za ztátu peněz, které se správně nesmí v dopisech posílat, takže je jim třeba říct že to byli pro tebe cenné dokumenty, nebo něco podobného.

" Yeah, i know "

Old Post 14-03-2008 v 18:05 PM
IqTyq je offline   Profil uživatele IqTyq   Find more posts by IqTyq   Foto galerie člena IqTyq   Click here to Send IqTyq a Private Message   Add IqTyq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

tak tak,o penězích v obálce nesmí padnout slovo
jenomže fígl je v tom,že pokud nemáš tu zásilku pojištěnou,nevymluvíš se na nic....v obálce se nemají posílat žádné ceniny atd.....tj.pošta neručí..



Ale neviděl bych to černě,mě semena chodila nejdříve 2-3 týdny...
Je pravdou,že třetí rok už semena neobjednáváme,tak nevím jak to teď s tím časem

Old Post 14-03-2008 v 18:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 7

povedal by som ze su dost doverihodny.a nejake take ze primu peniaze a odpisu ze nic neprislo URCITE nehrozi....ak $$$ nedosli tak je chyba na poste...uz neraz sa stalo ze sa peniaze "stratili" na poste.ja som posielal peniaze doporucene prvou triedou 29.februara (hh good datum ) a mail o prijati penazi mi prisiel 11.marca teda skoro 2 tyzdne...takze ti ostava len cakat a na poste bez poistenia urcite nic nedosiahnes

Old Post 16-03-2008 v 08:11 AM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cantona9
Stálý Člen

Karma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 8

aha ...lebo mi neslo do hlavy ze to trva tak dloho ked to bolo prvou tiredou uz mi zostava len cakat a cakat ale urcite pojdem sa opytat na postu ...a peniaze som posielal v tej bublinkovej obalke a v CD obale aby to hned niekoho netrklo ze su to prachy tak sand to dorazi lebo boli to moje posledne tazko nasetrene prachy...

Cantonov OUT 08
ruderalis indica out 07
Robinson and Cantona OUT 09

Old Post 16-03-2008 v 08:19 AM
cantona9 je offline   Profil uživatele cantona9   Find more posts by cantona9   Foto galerie člena cantona9   Click here to Send cantona9 a Private Message   Add cantona9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulabalu
Stálý Člen

Karma uživatele hulabalu - 87% PěstitelskáKarma uživatele hulabalu - 87% PěstitelskáKarma uživatele hulabalu - 87% PěstitelskáKarma uživatele hulabalu - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 9

caute, prave brouzdam po eastseeds.com a koukam ze seminka od nirvany stojej vsechny 18eu... maju akcii, nebo je to od nirvany stale tak levne narozdiel od inych bank????

Double Nlite 125w & AERO Scrog style (4xSWK)
---
Old System: 250w metla/sodik,substrat.
2xJH,4xG13 | 3xNL,3xMLI

Old Post 17-03-2008 v 00:46 AM
hulabalu je offline   Profil uživatele hulabalu   Find more posts by hulabalu   Foto galerie člena hulabalu   Click here to Send hulabalu a Private Message   Add hulabalu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hulabalu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 10

hehe, vždy je to tak levné, sjou to prostě cigáni :-)...dokonce před pár lety stály i 12 E...hodně lidí tady na jejich okopírovanou genetiku nadává, ale raději si to vyzkoušej sám!
já už to zkouším 5tou sezónu a jsem spokojen, valím outdoor a vyzkoušel jsem od nich asi 15 genetik a když to vyklíčilo (což někdy problém je..ale za ty prachy) a byla to samica, vždy to stálo za tu námahu...AK48, Cal.orange bud, DP, HH,PPP...a všechny tyhle už profláklé vzorky mohu jen doporučit!!

Old Post 17-03-2008 v 01:23 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulabalu
Stálý Člen

Karma uživatele hulabalu - 87% PěstitelskáKarma uživatele hulabalu - 87% PěstitelskáKarma uživatele hulabalu - 87% PěstitelskáKarma uživatele hulabalu - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 11

Ruprecht: no po precitani par tredov tady som svoj nakupny kosik radsej vysypal a namiesto hafo (az 3 ) nirvana modelov si objednam jeden "poriadny" ktoremu sa budem venovat na plny uvazek

Double Nlite 125w & AERO Scrog style (4xSWK)
---
Old System: 250w metla/sodik,substrat.
2xJH,4xG13 | 3xNL,3xMLI

Old Post 17-03-2008 v 02:24 AM
hulabalu je offline   Profil uživatele hulabalu   Find more posts by hulabalu   Foto galerie člena hulabalu   Click here to Send hulabalu a Private Message   Add hulabalu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hulabalu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 12

cantona9 , semena mi prave dorazili teda o doverihodnosti tejto firmi ja osobne nemam pochyb. tak vela zdaru a dufm ze tie tvoje prachy dojdu

Old Post 17-03-2008 v 15:30 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
magic eye
Nový Člen

Karma uživatele magic eye - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 13

Od eastseed jsem si vybral poprvé,10x Orange bud,5x White widow(fem.),tak doufám že to bude vše v poho.Zrovna valim do banky zajistit převod peněz na jejich konto.Počítám že semínka by mohli dorazit do 14ti dnů.Uvidíme jaká bude klíčinost,hlavně jsem zvědav na WW.

Old Post 25-03-2008 v 05:49 AM
magic eye je offline   Profil uživatele magic eye   Find more posts by magic eye   Foto galerie člena magic eye   Click here to Send magic eye a Private Message   Add magic eye to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cantona9
Stálý Člen

Karma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 14

vsetko je v poriadku dnes dorazili semena aj slubeny bonus thai haze skuns 4 kusky takze o solidnosti tejto banky nemozem pochybovat este sa uvidi ako klicia a dam vediet

Cantonov OUT 08
ruderalis indica out 07
Robinson and Cantona OUT 09

Old Post 27-03-2008 v 07:37 AM
cantona9 je offline   Profil uživatele cantona9   Find more posts by cantona9   Foto galerie člena cantona9   Click here to Send cantona9 a Private Message   Add cantona9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jozef
Stálý Člen

Karma uživatele jozef - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 15

moje obalka s penezi se ztratila v nemecku.asi nejaky postak to otevrel.dobre to vedi na jake adresy chodi do hollan.prachy v obalkach.za 2 mesice jsem dostal od posty1000kc

Old Post 28-03-2008 v 06:25 AM
jozef je offline   Profil uživatele jozef   Find more posts by jozef   Foto galerie člena jozef   Click here to Send jozef a Private Message   Add jozef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 16

pekny zmrdi postacky, to mne postacka u ans rikala ze se prachy muzou poslat, a ze se to da poslat jako cenny psani a normalne pojistit, taky se mne prave ptala proc sii chci pojistit dopis na 3k taxem ji to rek, ze tam bude treba 100e. a ona na to nic ze prej v poho, ale nevreim jim ani slovo, sic nemam uplne nejhorsi zkusenosti co se tyka doruceni, ale sou to arogantni krawy za prepazkou . ted aspon u nas na vesnici..

Old Post 28-03-2008 v 15:11 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-11-2008 - Co je to Eastseeds.com? - 8 odpovědí
01-04-2006 - Vítejte na Eastseeds.com - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5270780 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív