Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Na co si dát pozor při pěstění v paneláku!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Crashik
Stálý Člen

Karma uživatele Crashik - 65% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 101  

Upozornění Na co si dát pozor při pěstění v paneláku! Příspěvek č. 1

1.Pach

Pokud pěstujete určitě víte,jak silný zápach někdy kytky mají a opravdu někdy odvětrávání nestačí,proto doporučuji si pořídit pachový filtr.Pokud chcete předejít problémům,tak je dobré si nějaký vybrat (V GrowShopech je jich plno)


2.Náhodné návštěvy

Bydlíte s rodinou?Tak určitě Vy máte zkušenost,že Vaše rodina si domů může pozvat kohokoli(Manželka kamarádky z práce,děti svoje kamarády a podob.) a vy nikdy nevíte,kam ten dotyčný půjde.Zvláště děti jsou strašně zkoumavé a jak chcete vysvětlit cca 8letýmu prckovi k čemu máte ve skříni světlo a kytky.Proto je ideální mít k pěstování svůj pkoj či kumbál od kterého budete mít klíče jen Vy.Řiďte se pravidlem: Čím méně lidí o vašem pěstění ví,tím lépe!!


3.Prohlídky domovníkem (plyn,telpá a studená voda,teplo)

Mám na mysli chvíli,kdy se Vám na dveřích vašich hlavních dveřích oběví letáček že v určitou dobu bude prováděn zápis měřáků plynu a tak.Topení většinou bývá v každém pokoji a dvakrát za rok chodí domovních a píše si čísla měřáku,které na topeních bývají.Proto je dobré si dát pozor na pach (č.1) a poté na prosvětlení.Pokud nemáte dobře světelně utěsněnou skříň,tak doporučuji na moment zhasnout a i vypnout ventilaci.Asi by někomu dost vrtalo hlavou co Vám to vrčelo ve skříni a co to tam svítilo.



Tohle bylo pár základních základních obav při pěstování v paneláku.
Pokud znáte jiné věci,na které by jsme si měli dávat pozor tak je prosím napište a já je s radostí přidám do příspěvku.

Když jsem začínal pěstovat,tak jsem o těchle věcech vůbec nevědel a nebylo zde o nich skoro nic psáno a tak jsem na ně pak přišel z praxe a v rychlosti je řešil,vy tomu můžete předejít ...

Ať rostou... Crashik

1. 70w sodik bedna --->IN PROGRESS

Naposledy upravil Crashik 06-01-2008 v 11:21 AM

Old Post 01-01-2008 v 21:44 PM
Crashik je offline   Profil uživatele Crashik   Find more posts by Crashik   Foto galerie člena Crashik   Click here to Send Crashik a Private Message   Add Crashik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Knorr
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od Crashik
1.Pach

Pokud pěstujete určitě víte,jak silný zápach někdy kytky mají a opravdu někdy odvětrávání nestačí,proto doporučuji si pořídit pachový filtr.Pokud chcete předejít problémům,tak je dobré si nějaký vybrat (V GrowShopech je jich plno)


2.Náhodné návštěvy

Bydlíte s rodinou?Tak určitě Vy máte zkušenost,že Vaše rodina si domů může pozvat kohokoli(Manželka kamarádky z práce,děti svoje kamarády a podob.) a vy nikdy nevíte,kam ten dotyčný půjde.Zvláště děti jsou strašně zkoumavé a jak chcete vysvětlit cca 8letýmu prckovi k čemu máte ve skříni světlo a kytky.Proto je ideální mít k pěstování svůj pkoj či kumbál od kterého budete mít klíče jen Vy.Řiďte se pravidlem: Čím méně lidí o vašem pěstění ví,tím lépe!!


3.Prohlídky domovníkem (plyn,telpá a studená voda,teplo)

Mám na mysli chvíli,kdy se Vám na dveřích vašich hlavních dveřích oběví letáček že v určitou dobu bude prováděn zápis měřáků plynu a tak.Topení většinou bývá v každém pokoji a dvakrát za rok chodí domovních a píše si čísla měřáku,které na topeních bývají.Proto je dobré si dát pozor na pach (č.1) a poté na prosvětlení.Pokud nemáte dobře světelně utěsněnou skříň,tak doporučuji na moment zhasnout a i vypnout ventilaci.Asi by někomu dost vrtalo hlavou co Vám to vrčelo ve skříni a co to tam svítilo.



Tohle bylo pár základních základních obav při pěstování v paneláku.
Pokud znáte jiné věci,na které by jsme si měli dávat pozor tak je prosím napište a já je s radostí přidám do příspěvku.

Když jsem začínal pěstovat,tak jsem o těchle věcech vůbec nevědel a nebylo zde o nich skoro nic psáno a tak jsem na ně pak přišel z praxe a v rychlosti je řešil,vy tomu můžete předejít ...

Ať rostou... Crashik


Cau, zajimavy tema, me by jako obyvatele panelaku zajimalo jak je to s odvodem pachu do ventilace (tam kam jdou smrady z digestore nebo hajzliku a koupelny) jestli by kiti byli citit atd... jestli s tim ma nekdo skusenopst prosim o vyjadreni...

Old Post 01-01-2008 v 22:13 PM
Mr. Knorr je offline   Profil uživatele Mr. Knorr   Find more posts by Mr. Knorr   Foto galerie člena Mr. Knorr   Click here to Send Mr. Knorr a Private Message   Add Mr. Knorr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Mr. Knorr
Cau, zajimavy tema, me by jako obyvatele panelaku zajimalo jak je to s odvodem pachu do ventilace (tam kam jdou smrady z digestore nebo hajzliku a koupelny) jestli by kiti byli citit atd... jestli s tim ma nekdo skusenopst prosim o vyjadreni...

Lepší je, si vývod udělat přímo ven.

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 01-01-2008 v 22:24 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 4

u kamosa, v panelaku to je vyreseny tak ze ma vyvod skrz zed uplne ven, utesneny okolo a je to neco jako treba odtah z kuchyne....ale to plati asi jen pro posledni patro, protoze smrdet sousedoj rovnou pod okno taky neni moc idealni....

Pane Figaro: jelikoz si tu 4 rokem tak uz by si mohl byt smireny s tim ze takove to thready tu vznikaji 15x - 20x denne.....kdyz jsem tu zacinal zakladal jsem podobny radoby uzitecny thready a hned mi psal tusim hlava at to smaznu nez me da K- a trestny bod a ostatni uzivatele mi nadali do debila.... dnes uz to tu nikdo neresi,protoze by se z toho adm posral, a vlastne nase starost to neni, takze CHILL OUT man i kdyz je to skoda....

PS - navod na spravne vykaleni je dobrý nápad

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Naposledy upravil Nesss 01-01-2008 v 22:44 PM

Old Post 01-01-2008 v 22:27 PM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crashik
Stálý Člen

Karma uživatele Crashik - 65% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 5

Mr. Knorr:Mno je to asi následovně,pokud budeš v prvním patře tak nad tebou lidi budou mít doma vůni a z okna ven,když všude kolem jsou okna neni taky moc dobrý...Viděl bych to na pacháč a nebo snad někdo víte o jiný pomoci?

1. 70w sodik bedna --->IN PROGRESS

Old Post 01-01-2008 v 22:43 PM
Crashik je offline   Profil uživatele Crashik   Find more posts by Crashik   Foto galerie člena Crashik   Click here to Send Crashik a Private Message   Add Crashik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crashik
Stálý Člen

Karma uživatele Crashik - 65% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 6

Mr. Figaro:Kamoš to tu četl a pravě mi řekl: Když je něco Ilegalní tak vstoupím do vlády udělám z toho legální,když to svítí tak to zhasnu a když to smrdí tak to nedýchám a hledím si svýho .... :-D

Slova člověka,který si hulení jen kupuje ...

1. 70w sodik bedna --->IN PROGRESS

Old Post 01-01-2008 v 22:54 PM
Crashik je offline   Profil uživatele Crashik   Find more posts by Crashik   Foto galerie člena Crashik   Click here to Send Crashik a Private Message   Add Crashik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Crashik
Mr. Figaro:Kamoš to tu četl a pravě mi řekl: Když je něco Ilegalní tak vstoupím do vlády udělám z toho legální,když to svítí tak to zhasnu a když to smrdí tak to nedýchám a hledím si svýho .... :-D

Slova člověka,který si hulení jen kupuje ...


projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 01-01-2008 v 22:55 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 8

Hanyz,
Ano, tenhle tread je určen lidem co chtějí začít pěstovat. To je jasná věc. Ale to jsem nijak nevyvracel.
Chceš mi říct, že kdyby si o pěstování věděl akorát to , že je zakázaný a že na něj musí svítit lampa a že ho musíš zalejvat, tak by si ze svého mozku nevydedukoval, že kytí musí být někde schovaná ?
Taky jsem se při prvním growu spálil ... co se týče smradu, ale nemusel jsem to řešit.

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 01-01-2008 v 23:37 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 9

Známej si udělal pěstírnu v paneláku,ale udělal blbost,protože jí udělal v místnosti,která měla okno do větrací šachty,neměl pacháč,a myslel že to nikdo nezjistí,ale když měl každej v tom paneláku okno do větrací šachty,tak to bylo těžší,lidi si pak stěžovali na hroznej smrad,a ani to ho neodradilo udělat pacháč,takže přijela firma aby zjistila odkud jde ten smrad,typek se spustil do větrací šachty,a až se dostal do určitého patra a okna,tak nevěřil svým očím když okénko otevřel,takový krásný šok že?Naštěstí to byl hulič,tak se dohodl se známym že ho neudá,za nějakou tu zeleň,nakonec chtěl za to 20g,takže pro někoho kdo jede pod 6ti kilem to bylo množství jak do šlukovky,od tý doby už v tý místnosti něpěstuje,naštěstí
Takže hlavně bacha na smrad u těch odrůd co smrděj už od prvního patra,tím myslím ty skunkový odrůdy i když smrdí slušně i taková obyč ganja.Když jsou obyvatelé vesměs hlavně důchodci,je to ještě horší,protože ty si stěžujou na kde co,takže pokud máte v paneláku nějakou ''Kelišovou'' a doto jste bez pacháče,tak bůh s vámi

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 02-01-2008 v 06:21 AM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brenda walsh
protekční

Karma uživatele brenda walsh - 0% PěstitelskáKarma uživatele brenda walsh - 0% PěstitelskáKarma uživatele brenda walsh - 0% PěstitelskáKarma uživatele brenda walsh - 0% PěstitelskáKarma uživatele brenda walsh - 0% PěstitelskáKarma uživatele brenda walsh - 0% PěstitelskáKarma uživatele brenda walsh - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 10

Nevidim problem v tom, opakovat stale podcenovane faktory. Obvzlast kdyz je ze zpracovani prispevku videt snaha.

Figaro, nenavazej se laskave do novacku, kteri neco opravdu tvori.

Old Post 02-01-2008 v 09:39 AM
brenda walsh je offline   Profil uživatele brenda walsh   Find more posts by brenda walsh   Foto galerie člena brenda walsh     Add brenda walsh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele brenda walsh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od drakchen
za par dni jdou kontrolovat u nas teplo nebo dneska? kazdopadne jsem musel skrin rozestavenou rozdelat naradi poschovavat laborku do posteleD proste narez nastenky predelat z laboratore je na hodinu zase pokoj

když sme u toho, nám topení kontrolovali nedávno - skoro nikdo nebyl doma, takže ten jeden člověk, co tu zostal, provedl kontrolora všema pokojema a vzhledem k tomu, že tu v tu dobu hučela skříň a všude po pokoji se váleli sklenice a tašky s hulením, papírky a fajky všeho druhu a nikdo si na nic nestěžoval, tak bych to neviděl zas tak hrozně. hodně zálěží s kym bydlíš v bytě, v domě, na sídlisku ..., kdo ti kontroluje topení, jaké lidi si k sobě vodíš atd.

Old Post 02-01-2008 v 16:51 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Konůpek
Stálý Člen

Karma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 12

Souhlasím s dokktorem,že taky zaleží na lidech v domě....bohužel ja mám v panelaku samé kok*ty....aspoň,že na odpisy tepla k nám chodí můj tatik,takže v klidu.
P.S.Chce to pacháč(já ho nemam)

Konůpkovo 70W
250W PUNK z toho co zbylo
16xWARLOCK 400W/600W
400/600W PUNK - 4xSour Star 2xMK-Ultra 3xChem Dog 3xCataract Kush 4xPre 98 Bubba BX2
Další 400 watové bio potěšení
400w Bio II a III(nárazovka)
Konůpkovo panoptikum 2x400W + 250W - Black D.O.G. - White Widow - Pineapple Skunk

Naposledy upravil Konůpek 02-01-2008 v 21:33 PM

Old Post 02-01-2008 v 19:46 PM
Konůpek je offline   Profil uživatele Konůpek   Find more posts by Konůpek   Foto galerie člena Konůpek   Click here to Send Konůpek a Private Message   Add Konůpek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Mr. Figaro
Hanyz,
Ano, tenhle tread je určen lidem co chtějí začít pěstovat. To je jasná věc. Ale to jsem nijak nevyvracel.
Chceš mi říct, že kdyby si o pěstování věděl akorát to , že je zakázaný a že na něj musí svítit lampa a že ho musíš zalejvat, tak by si ze svého mozku nevydedukoval, že kytí musí být někde schovaná ?
Taky jsem se při prvním growu spálil ... co se týče smradu, ale nemusel jsem to řešit.

No například jsem neměl vůbec tušení co to bude za problém utěsnit skříň proti pronikání světla, aby při otevřených dveří do pokoje se nenaskytla podívaná Boží záře obejímající skříň Faktem prostě zůstává, že začínající grower primárně řeší otázky funkčnosti a při spěchu mu na tyhle úvahy většinou ve zhulené hlavě nezůstávají kapacity

Btw by mě zajímalo, proč byl můj příspěvek smázan... deux ex machina je na groweru všudypřítomné

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 02-01-2008 v 20:03 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crashik
Stálý Člen

Karma uživatele Crashik - 65% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 14

VoidMan:Toto tema je pro naproste zacatecniky a nebo pro lidi kteri nemaj potuchy co to obnasi,pestovat v panelaku a kdyz uz se nejaky problem vyskytne tak ho tady v tomto tematu vyresit!

Samo ze dost veci lidem dojde ale dost veci ne!Jenom proto,ze to vite vy,co nejakou dobu pestite to nemusi vedet ostatni a i když to vi,tak jim to tady aspoň připomeneme.

Lidi,klidek,jsou to opravdu "Zakladni pěstitelske informace" a neřešíme tady,kterou rukou při zalévaní držet konev a jak se s ní zalévá!Někomu to může pomoct a pokud víte,že pro Vás,jakožto zkušené uživatele je to naprosto jasné,tak to aspoň nekritizujte.
Proto pište Vaše zkušenosti s vaším pěstěním v paneláku a případné problémy a řešení na které jste narazili a ne jestli je toto tema k něčemu... Děkuju

1. 70w sodik bedna --->IN PROGRESS

Old Post 02-01-2008 v 21:57 PM
Crashik je offline   Profil uživatele Crashik   Find more posts by Crashik   Foto galerie člena Crashik   Click here to Send Crashik a Private Message   Add Crashik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wile
Stálý Člen

Karma uživatele wile - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 15

Mne sa tato tema paci.

° Noc je krásna. Odkážte to tým, čo spia.

Old Post 03-01-2008 v 10:08 AM
wile je offline   Profil uživatele wile   Find more posts by wile   Foto galerie člena wile   Click here to Send wile a Private Message   Add wile to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wile! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crashik
Stálý Člen

Karma uživatele Crashik - 65% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 16

Hodně lidí ,kteří pěstují v paneláku tak mají vlkost v boxu na minimum pokud nemají zvlhčovačku !A ja se ptam,je jiny zpusob než si pořídit zvlhčovačku,nebo narvat nad to petky či kropit..

Ja bych si tu zvlhčovačku koupil,ale na tak maly prostor by byla minimálně využíváná,nebo se mýlím? (Box najdete v mym popisu)

1. 70w sodik bedna --->IN PROGRESS

Old Post 03-01-2008 v 22:00 PM
Crashik je offline   Profil uživatele Crashik   Find more posts by Crashik   Foto galerie člena Crashik   Click here to Send Crashik a Private Message   Add Crashik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8153740 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív