Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Lichi vs. tráva
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Kulířovák
Nový Člen

Karma uživatele Kulířovák - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 14  

Obecné Lichi vs. tráva Příspěvek č. 1



Mno je to sice trošku divný, ale skutečnost je pravdou. Když měli markety o Vánocích veliký výběr tropického ovoce, tak maminka koupila mimojiné i lichi, mno nevím jak se to přesně píše, někde je uvedený lee-chee, mno je to celkem jedno. Asi všichni víme o co jde. Kdyžtak se to později někde vysvětlí.
Prostě a jenom jsem pecku z toho dal do hlíny, která byla sesypána z loňskýho předpěstu co nevyšel, jinak semena si nechávám nakličovat. Je to kaktusovej substrát. Mno a tak po pár dnech co jsem to zalil vylezly první lístečky. Na velikost pecky a vzrostlé rostlinky bylo sice něco divnýho, ale nějak jsem tomu nedával význam.
Mno a teď se na to koukám a asi po měsícu z hlíny leze druhej klíček. Mno haluz. Nevím jak jinak tomu říct, protože ta rostlinka pravděpodobně cannabisu tam nemá co dělat. Tak mi napište co nechat a co típnout.

Jméno mé je doktor slovo, kandidát vět váš děd vševěd. Vše co jste kdy chtěli vědět o hovně a báli jste se zeptat tady je odpověď...

::TECHNO IS BEST::

Old Post 26-02-2008 v 14:50 PM
Kulířovák je offline   Profil uživatele Kulířovák   Find more posts by Kulířovák   Foto galerie člena Kulířovák   Click here to Send Kulířovák a Private Message   Add Kulířovák to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Kulířovák! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Soul Rebel
Gangster

Karma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% PěstitelskáKarma uživatele Soul Rebel - 78% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 2

Twe husty dylema, nezavidim ti tu situaci
Preju zdravej rozum pri rozhodovani

Mrkni do FAQ, urcite tam o tom neco budeU

Na Novém 2oo8
V Malinách 2oo7
RaggaKings
BIG BROTHER IS WATCHING YOU ...on minichat

Old Post 26-02-2008 v 15:10 PM
Soul Rebel je offline   Profil uživatele Soul Rebel   Find more posts by Soul Rebel   Foto galerie člena Soul Rebel   Click here to Send Soul Rebel a Private Message   Add Soul Rebel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 3

Hele, delas si prdel, ne? Nezlob se na me, proc zakladas takhle stupidni thready, kytku presad, a li- chi nech taky rust

Old Post 26-02-2008 v 15:54 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 4

tweee nešahej na to radši,poraď se s někym zkušenějšim,na poště budou určitě vědět

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 26-02-2008 v 16:19 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 5

Nějak nechápu, ale vidím tam jen vytáhlo cannabisu a zřejmě další rostlinku cannabisu, ale kde je to lichi je pro mne opravdu záhadou. Anebo jsem vůbec nepochopil oč v tomhle trýdu jde, což nevylučuju

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 26-02-2008 v 17:45 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kulířovák
Nový Člen

Karma uživatele Kulířovák - 20% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od guerilla
Nějak nechápu, ale vidím tam jen vytáhlo cannabisu a zřejmě další rostlinku cannabisu, ale kde je to lichi je pro mne opravdu záhadou. Anebo jsem vůbec nepochopil oč v tomhle trýdu jde, což nevylučuju


Mno to je fakt. Ten klíček toho lichi je opravdu malinkatej. Vyklíčilo to až teď. Líp to půjde vidět na fotkách co se budu dávat. Ještě to tam pár dní nechám a to povyroste.

Jméno mé je doktor slovo, kandidát vět váš děd vševěd. Vše co jste kdy chtěli vědět o hovně a báli jste se zeptat tady je odpověď...

::TECHNO IS BEST::

Old Post 26-02-2008 v 20:07 PM
Kulířovák je offline   Profil uživatele Kulířovák   Find more posts by Kulířovák   Foto galerie člena Kulířovák   Click here to Send Kulířovák a Private Message   Add Kulířovák to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Kulířovák! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 7

Vo co ti vlastně jde? O Rostlinky zjevně ne...

Jak sám říkáš, klíček je malinaktej, tudíž nevidím problém ho vyhrábnout třeba lžičkou a přesadit

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 26-02-2008 v 20:18 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3431030 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív