Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Moje malý holky... :) 2008
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Le_prox
Stálý Člen

Karma uživatele Le_prox - 81% PěstitelskáKarma uživatele Le_prox - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 55  

Obecné Moje malý holky... :) 2008 Příspěvek č. 1






Zdravíčko pánové a samozřejmě dámy..
zde je pár foteček pro potěšení oka z mého letošního outu....


Kdybyste chtěl někdo nějaké bližší info, tak se ozvěte..


Jen tak podotknu, že jsem nepoužil žádného hnojiva či postřiku..
Možná je to špatně možná dobře.
Vše se projeví, až po konečném usušení.


Grow(er)u zdar




“Only after the last tree has been cut down, Only after the last river has been poisoned, Only after the last fish has been caught, Only then will you find that money cannot be eaten.”

In the garden 2009

OUT 2010 by Le_prox

Naposledy upravil Le_prox 22-09-2008 v 22:44 PM

Old Post 22-09-2008 v 22:23 PM
Le_prox je offline   Profil uživatele Le_prox   Find more posts by Le_prox   Foto galerie člena Le_prox   Click here to Send Le_prox a Private Message   Add Le_prox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Le_prox
Stálý Člen

Karma uživatele Le_prox - 81% PěstitelskáKarma uživatele Le_prox - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 55  

Obecné Příspěvek č. 2





Hehe tak ještě pár foteček sem šoupnu..




“Only after the last tree has been cut down, Only after the last river has been poisoned, Only after the last fish has been caught, Only then will you find that money cannot be eaten.”

In the garden 2009

OUT 2010 by Le_prox

Old Post 22-09-2008 v 22:32 PM
Le_prox je offline   Profil uživatele Le_prox   Find more posts by Le_prox   Foto galerie člena Le_prox   Click here to Send Le_prox a Private Message   Add Le_prox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3207990 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív