Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Zdravim, jsem tu novej, tak píšu něco o sobě
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Alex303
Nový Člen

Karma uživatele Alex303 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 6  

Obecné Zdravim, jsem tu novej, tak píšu něco o sobě Příspěvek č. 1

Zdravím všechny, konečně mám stálý přístup na internet, tak jsem se konečně zaregistroval! Jsou to super stránky, dočetl jsem se všechno, co jsem potřeboval vědět. Už pár let pěstuju outdoor ale jelikož mi to už několikrát nějakej hajzl pokosil a přišel jsem o všechno, rozhodl jsem se, že začnu pěstovat indoor. Momentálně si stavím pěstírnu, zatím jsem se dočetl všechno co potřebuju do začátku vědět a už mám i nakoupený věci. Pojedu hydro, mám pořízený hydrosystém NFT 205 GTI. Tenhle systém mě učaroval tím, že kytky mají od kořenů stálý příjem kyslíku. Koupil jsem si 600W HPS na květ a na růst se rozhoduju mezi zářivkama nebo CLF. Mám k tomu větrací systém 1500m3/h (kámoš mi to kvůli odhlučnění dal do dřevěný krabice vyložený molitanem). Sháním nejlíp 100% indigu ale bojim se podvodníčků...poraďte. V budoucnu si pořídim určitě semena ale momentálně bych potřeboval řízky, abych si udělal políčko 2x2m proto bych uplatnil spíš indigu kvůli výšce... Zatim se všichni mějte a případně napište nějaký rady nebo nápady

driver

Old Post 19-02-2008 v 19:34 PM
Alex303 je offline   Profil uživatele Alex303   Find more posts by Alex303   Foto galerie člena Alex303   Click here to Send Alex303 a Private Message   Add Alex303 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alex303
Nový Člen

Karma uživatele Alex303 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 2

Ahoj, díky moc za doporučení, určitě se mrknu!! Pak dám určitě vědět až pořídím. Zatim se měj

driver

Old Post 21-02-2008 v 14:30 PM
Alex303 je offline   Profil uživatele Alex303   Find more posts by Alex303   Foto galerie člena Alex303   Click here to Send Alex303 a Private Message   Add Alex303 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-04-2010 - Zdravim jsem tu novej. - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9670210 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív