Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Ticketův Tabáček
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Ticket
Nový Člen

Karma uživatele Ticket - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 5  

Ticketův Tabáček Příspěvek č. 1



ahoj tak sem se rozhodl že sem vložím svoji malou tabáčkovou kolonii

jelikož jsem to trochu přehnal mám tady asi 200 malilinkatejch tabáčku se základníma lístkama dejme tomu tak za měsíc nebo 2 týdny až tomu dorostou takový ty další lístky .. ta druhá řada tak budu mít sazeničky !!! kdo bude mít zájem napište mi PM

1,2- fota mích předpěstebních mističek je tady vidět že sem to fakt přehnal

PS: ten třetí tam prostě nechce vlézt

oki oki

Naposledy upravil Ticket 11-02-2008 v 21:34 PM

Old Post 11-02-2008 v 19:58 PM
Ticket je offline   Profil uživatele Ticket   Find more posts by Ticket   Foto galerie člena Ticket   Click here to Send Ticket a Private Message   Add Ticket to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 2

trochu brzo ne.... Nebo chceš jet tabák indoor?

Old Post 11-02-2008 v 20:23 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ticket
Nový Člen

Karma uživatele Ticket - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 3

neva ... sak ja vím .. mám je jenom doma .. zatim .. až se oteplí což očekávám brzo protože ta zima nic moc tak je hodím do květináčů

oki oki

Old Post 11-02-2008 v 20:27 PM
Ticket je offline   Profil uživatele Ticket   Find more posts by Ticket   Foto galerie člena Ticket   Click here to Send Ticket a Private Message   Add Ticket to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ticket
Nový Člen

Karma uživatele Ticket - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Rákosníček
trochu brzo ne.... Nebo chceš jet tabák indoor?

o tom už sem taky přemýšlel

oki oki

Old Post 11-02-2008 v 20:28 PM
Ticket je offline   Profil uživatele Ticket   Find more posts by Ticket   Foto galerie člena Ticket   Click here to Send Ticket a Private Message   Add Ticket to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 5

tak dohodis aspon nejake fotky nebo to tady jen tak "zaplacnes"

Old Post 11-02-2008 v 21:11 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ticket
Nový Člen

Karma uživatele Ticket - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 6

hodim .. jenom co mě to tam ty fotky konečně nahraje

oki oki

Old Post 11-02-2008 v 21:26 PM
Ticket je offline   Profil uživatele Ticket   Find more posts by Ticket   Foto galerie člena Ticket   Click here to Send Ticket a Private Message   Add Ticket to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 7

To chci vidět, až to budeš rozsazovat...

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 12-02-2008 v 17:25 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaaanha
Stálý Člen

Karma uživatele vaaanha - 65% PěstitelskáKarma uživatele vaaanha - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 8

No tak tos tomu teda naložil

Já sem si čistě z plezíru vysel ze pár semen(tak 12, teď žije 9) a posledních pár dní si docela libují. Asi to bude tím sympatickým počasím, ale nic to nemění na tom, že za tu dobu mají tak 10 listů. Ale už se těším na léto. Semen mám docela dost(vďaka Papku), tak si udělám nefalšovanou "tabákovou plantáž". Pomalu, abych začal kouřit...

edit: výsev tak kolem začátku ledna, zhruba.

Naposledy upravil vaaanha 13-02-2008 v 14:47 PM

Old Post 12-02-2008 v 18:26 PM
vaaanha je offline   Profil uživatele vaaanha   Find more posts by vaaanha   Foto galerie člena vaaanha   Click here to Send vaaanha a Private Message   Add vaaanha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ticket
Nový Člen

Karma uživatele Ticket - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 9

a kdy si je vysel ? jojo .. letos léto ožije MUHAHAHA
já je mám asi měsíc

oki oki

Old Post 12-02-2008 v 19:21 PM
Ticket je offline   Profil uživatele Ticket   Find more posts by Ticket   Foto galerie člena Ticket   Click here to Send Ticket a Private Message   Add Ticket to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9978030 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív