Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Predátoři - Biologicka ochrana rostlin .....jeste doladim Hlava
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Organika Predatori Příspěvek č. 1



protoze je tu na groweru k tomuto tematu malo informaci rozhodl jsem se zalozit tema protoze posledni dobou bojuji se skudci touto cestou chci tu predstavit par predatoru ktere jsem zatim odskousel a budu rad kdyz se nekdo podeli take


protoze pobivam ve spanelsku nakupuji u firmy http://www.biobest.be/ na ceskem trhu to je firma http://www.biocont.cz/objednavka.html ale chce to se podivat co kdy prodavaji a do ciziny neposilaj

prvni co chci predstavit je paraziticka hlistice steinernema feltiea
je to zaslano v takovem jilu kterej se rozpusti ve vode na m2asi jeden milion hlistic no a zalejva se to za tmy nemaj radi svetlo po tydnu aplikaci opakuju funguje to bezvadne proti smutnici doporucuju vysadit do hliny uz na zacatku rovnou s klony nebo semeny

Naposledy upravil 07-02-2008 v 14:04 PM

Old Post 07-02-2008 v 13:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2



dalsi jsou larvy zlatoocky Chrysopa carnea 500 kusu v baleni zabalene v lepenkovych boxech kazdy zvlast
jsou vysoce zrave pouziva se hlavne proti msicim ale nepohrne ani vajckama molic trasnenek a svilusek je schopen sezrat jeden jedinec az 50 kusu za den zerou se i navzajem proto oddelena preprava v lepenkovim plastu snadna aplikace vyklepem primo na kvetinu 5kusu na metr2 uleze az 5km zijou v larvarnim stadiu tak 14 dni pak se zakukli a vylihne se zlatoocka zelenej jako neskodnej mol,larva snasi vysoke vykyvy teploty a vlhkost
opravdu drava mrska

Naposledy upravil 07-02-2008 v 15:12 PM

Old Post 07-02-2008 v 13:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3



no a zatim posledni je paraziticka vosicka eretmocerus eremicus proti molici
prisli zabalene ve pruhledne zkumavce ve forme larev v pilinach aplikace probehla na stinne suche misto za dva dny se zacaly lihnout vosicky polovina jsou samci aktivni proti molici jsou jen samice ktera klade vejce do molice se ktere se lihne nova vosicka

Old Post 07-02-2008 v 13:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrNi
Stálý Člen

Karma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 4

Zdravim, sem rad za tohle tema. Mam problém se sviluskama. Oběvil jsem je asi ve 40 dnu kvetu a potreboval bych je zlikvidovat co nejdriv. uz jich tam je dost. Myslis ze by bylo lepší pouzit nejakej pripravek ( treba NEUDOSAN ) nebo zkusit ty zlatoocky?

Old Post 16-02-2008 v 13:39 PM
DrNi je offline   Profil uživatele DrNi   Find more posts by DrNi   Foto galerie člena DrNi   Click here to Send DrNi a Private Message   Add DrNi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele DrNi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

no ve 40 dnu kvetu ti uz nepomuze asi nic na svilusky je dobrej dravej rostoc zlatoocka je hlavne na msice ale zere i sviluchy no jestli jich mas hodne tak pouzij nakej bio postrik nebo vyvar s tabaku s co nejkratsi ochranou dobou at ti to s kytek vyprcha a nehuliz to
predatori ti uz moc nepomuzou pri velkem zamoreni je to spis prevence pred nebo v zacatcich utoku skudcu

Old Post 16-02-2008 v 15:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrNi
Stálý Člen

Karma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 6

Zkusim toho roztoce, nasel sem na nej docela dobrej ohlas a s tema sviluskama to jeste neni nejhorsi. Moc se mi nechce na kyti neco strikat , kdyz uz budou dozravat Pak napisu jak mi to dopadlo.

Naposledy upravil DrNi 16-02-2008 v 23:51 PM

Old Post 16-02-2008 v 17:02 PM
DrNi je offline   Profil uživatele DrNi   Find more posts by DrNi   Foto galerie člena DrNi   Click here to Send DrNi a Private Message   Add DrNi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele DrNi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

no tak pak sem hod nake info jak ti to pomohlo co jsem tak cetl tak dravej roztoc nema rad teplotu nad 30 a vlhkost pod 60 tak me zajma jak se chytne je jich vice druhu nakej californskej nevim presnej nazev je hodne dobrej vydrzi velke teploty a vlhkost ale nemel jsem tu moznost odskouset proto je tu tento tread

Old Post 21-02-2008 v 20:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrNi
Stálý Člen

Karma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 8

cus, nic mi neprislo, takze se to radeji ostrihal do posledniho listecku a asi v 50. dnu sem to sundal. Do palicek mi nevlezli takze pohodaaaaaaaa

Old Post 08-03-2008 v 14:28 PM
DrNi je offline   Profil uživatele DrNi   Find more posts by DrNi   Foto galerie člena DrNi   Click here to Send DrNi a Private Message   Add DrNi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele DrNi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vir
Stálý Člen

Karma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% PěstitelskáKarma uživatele vir - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 210  

SS Příspěvek č. 9

zdar, tak ke problemu se sviluskama v kvetove fazi existuje reseni. zde opravdu to funguje. vyzkouseno z vlastni zkusenosti, v jakekoliv fazi rustu a kvetu, prakticky to muzes strikat tyden pred sklizni. jedinej problem je ze v cr zatim neni k sehnani, ale da se objednat odsud

Old Post 08-03-2008 v 15:44 PM
vir je offline   Profil uživatele vir   Find more posts by vir   Foto galerie člena vir   Click here to Send vir a Private Message   Add vir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

no videl sem to tu ve spanelsku v growshopu ale uz hodnekrat jsem kupoval zajce v pytli a dicky to kytule akorat spalilo proto sem se poohlid po prirodnich predatorech verim ze je to nejlepsi reseni hlavne prevence nez to necim strikat maximalne to striknu tabakovim vejvarem az kapku tabacek naroste

Old Post 08-03-2008 v 15:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-08-2008 - Škvoři - info ....jeste doladim Hlava - 3 odpovědí
29-05-2008 - BUD ROT STOP a fungicidy obecne .....jeste doladim Hlava - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6672160 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív