Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 2nd NLite 125W by Lamater
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Hlína 2nd NLite 125W by Lamater Příspěvek č. 1

Zdravím, tak jsem tu s dalším growem.
Jeho cíle jsou následující
1) zvětšení výnosu oproti minule :-)
2) ověření pěstování v truhlíkách, co se týče manipulace.
3) naučit se pěstovat v malé výšce, cílem je nepřesáhnout výšku 72 cm ( včetně lampy a výšky truhlíků)


Hardware
- stejný jako předchozí, navíc tomu davam víc hnojiva + TopMax. první thread -http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=33507
- do substrážu přidán perlit pro lepší vzdušnost.

Software
5x shiva
1x no name
Jednalo se o zbytky po výběru matek. Původně mi zbylo devět kytek, u tří jsem později měl vážné podezření na hermafrodity, tak jsem je raději zrušil. Kytky šli rovnou po přesazení na 12/12. Dal jsem je po třech do jednoho truhlíku. Tím, že jsem odstranil hermíky až po čtrnácti dnech mi však vznikla část nevyužitého místa, což je docela škoda.

Old Post 03-02-2008 v 19:49 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 2





V rámci lepší manipulace s kytkama je SCROG na každém jednotlivém truhlíku. Takto můžu nezávisle výjmout truhlík ze skříně, upravit kýti a zase ho zandat na původní místo. Použil jsem pletivo s oky pouze 2*2, bohužel jsem jiný neměl po ruce. Pletivo jsem pouze položil na kytky a uchyt ho k dírám vyvrtaným na lemu truhlíku dráty, čímž jsem zajistil, že ho kytky nezvednou. Zhruba 14 dní po tom co byly kytky do trublíku přesazeny, jsem vyplnil díry tak, aby v nich byly výhonky, ze kterých budou palice. Ruční zázach byl nutný, kvůli malým okům v pletivu a efektivnějšímu rozmístění výhonků v rámci plochy. Takto husté pletivo kytky opravdu hodně zadrží.

Old Post 03-02-2008 v 19:50 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 3






Fota kytek k shruba 25 dni květu. Poslední je onen no-name, kámoš říkal, že to je něco bílýho, ale co to neví. Specifický u tý kytky je to, že měla obrovský semínka do bíla. Velmi hodně se větví a vytváří hodně listů.

Old Post 03-02-2008 v 19:52 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 4

Aktuální celková výška zem - vršek stínítka 52 cm, takže mají ještě maximálně 20 cm víc jím v žádným případě nechci dát, nicméně počítám každým dnem zastavení růstu do výšky už teď se velmi zpomalil. Odhadovaná doba do sklizně 30 dní.

Old Post 03-02-2008 v 19:55 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 5




Tak a mame tu update stavu kyticek.

Old Post 10-02-2008 v 15:44 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ENYCE
Stálý Člen

Karma uživatele ENYCE - 84% PěstitelskáKarma uživatele ENYCE - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 6

caw pestiteli, vidim ze sa ti darí, mas to fajn, chcem sa ta spytat ci tam mas nejaky ofuk na tie rastliny bo so si vsimol ze maju niektore len 3-listky...mohol by si dat fotku kde je cely room odfoteny....K+

zijem jak chcem. lebo....

Old Post 11-02-2008 v 14:41 PM
ENYCE je offline   Profil uživatele ENYCE   Find more posts by ENYCE   Foto galerie člena ENYCE   Click here to Send ENYCE a Private Message   Add ENYCE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 7

No co se tyce celyho roomu, tak je to víceméně ofocený a popsaný v mým prvním threadu. Ventilace - aktivní přítah + ofuk od spoda 8cm Sunyon, odtah tepla 8cm Sunyon ofuk vršků a lampy 9cm Sunyon. Teplota ve skříni -okolo 20 v noci přes den u spodu kolem 20 -22 u vršků tak o stupeň až dva více, dost se to odvíjí od toho kolik mám v byte. Ofuk kytek není úplně optimální, ale nepovažuju to za hlavní důvod toho většího množství trojlístků. Kytky byly původně vytvářeny jako potenciální matky, tím že j sem je hodně zastříhával, začli generovat větší množství menších lístků a zejména pouze trojlístků, dle mého názoru by to ničemu nemělo vadit. Toto je na 99% posledni pesteni v tyhle skrini, nova bude mirne mensi a planuju v ni vice mensich ofukovych vetraku, ktere budou rovnomerne profoukavat kytky. D9ky za K

Old Post 11-02-2008 v 18:29 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fikus obecny
Stálý Člen

Karma uživatele Fikus obecny - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 8

Zdárec,máš to pěknýýý.Jak máš pořešenou teplotu,ve skříniii????Moc se mi tam nedrží teplotaaa.http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=33207

Old Post 12-02-2008 v 12:09 PM
Fikus obecny je offline   Profil uživatele Fikus obecny   Find more posts by Fikus obecny   Foto galerie člena Fikus obecny   Click here to Send Fikus obecny a Private Message   Add Fikus obecny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 9

2fikus mno ja s teplotou nemam problem, protoze to mam u sebe v byte, a v nem mam teplotu okolo 20 C, a jelikožto mam velmi vzdušnou skříň tak je jen při svitu mířně vytopenější než můj byt, ale ne moc, protože tam mam aktivni pritah, kterej tam vhani pomerne dost vzduchu.

Old Post 12-02-2008 v 19:00 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 10

Tak tragédie je na světě Posledních 14 dní jsem kvůli časovým indispozicím vždy jen v rychlosti zaléval a moc jsem kytičky nezkoumal. Bohužel, nejspíš jsem při určování pohlaví klonů něco přehlíd, blbě si poznačil kytky, a nebo se na tom klonu neoběvili hermafroditní sklony jedné kytky . Hřál jsem si hada na srdci pod krásnýma paličkama se ve spodní části skrývaly....koule a naneštěstí některý už byly vyprázdněný. Zkráceně řečeno všechno je naprcaný a na .... Ve většině paliček se dělají semínka prostě hrůza. Bylo to pro mě totální šok. Poněvadž je 14 dní před sklizní tak to nechám dojet....

Old Post 18-02-2008 v 15:09 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ENYCE
Stálý Člen

Karma uživatele ENYCE - 84% PěstitelskáKarma uživatele ENYCE - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 11

kua thak to je faaakt welka skoda a vyzeralo to tak pekne

zijem jak chcem. lebo....

Old Post 18-02-2008 v 17:19 PM
ENYCE je offline   Profil uživatele ENYCE   Find more posts by ENYCE   Foto galerie člena ENYCE   Click here to Send ENYCE a Private Message   Add ENYCE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirosk
Stálý Člen

Karma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 433  

Příspěvek č. 12

No myslím že to nebude presne to čo si očakával ale budeš potom ponúkať seeds??

Fuck the cola, fuck the pizza, all we need is slivovica
systems: BONGASMASK DÓZABONG

Old Post 18-02-2008 v 18:48 PM
mirosk je offline   Profil uživatele mirosk   Find more posts by mirosk   Foto galerie člena mirosk   Click here to Send mirosk a Private Message   Add mirosk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamater
Stálý Člen

Karma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% PěstitelskáKarma uživatele lamater - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 13

No pokud je budeš chtít tak klidně

Old Post 18-02-2008 v 20:30 PM
lamater je offline   Profil uživatele lamater   Find more posts by lamater   Foto galerie člena lamater   Click here to Send lamater a Private Message   Add lamater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2538220 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív