Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » jak pěstovat power plant?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
lumi
Stálý Člen

Karma uživatele lumi - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 42  

jak pěstovat power plant? Příspěvek č. 1

ahojte, koupila jsem včera fem. semena power plant od dutch passion.Jela jsem původně pro řezy(Vídeň - was denn),ale bohužel.Budou až v březnu.Rozhodla jsem se tentokrát pro kokos a semínka rovnou 1cm do něj.Pač mám osvětlení son-t 400w, tak radši jedu ještě pro zářivku.Mám pouze 5 semínek,tak bude stačit zřejmě jen 1. Ale jakou, 36w?A vůbec, jak na power plant?

Old Post 26-01-2008 v 11:35 AM
lumi je offline   Profil uživatele lumi   Find more posts by lumi   Foto galerie člena lumi   Click here to Send lumi a Private Message   Add lumi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lumi
Stálý Člen

Karma uživatele lumi - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 2

možná špatně formulováno.Pálit hned 400w na malé rostlinky určitě není ideální,proto zatím pouze zářivka 20w.

Old Post 26-01-2008 v 15:39 PM
lumi je offline   Profil uživatele lumi   Find more posts by lumi   Foto galerie člena lumi   Click here to Send lumi a Private Message   Add lumi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 3

Power plant je luxus, mám ho velice rád (favorit). Rád se táhne a dělá dobré výnosy. Myslím že nějakou speciální péči nevyžaduje, spíš se držet standartu, dát mu všechno co potřebuje a nic nepodcenit a výborně se odvděčí. Ze začátku můžeš i 400W ale nesmíš je spálit, čili dát světlo dost (klidně i 50 čísel) vysoko. Pod zářivou bacha ať se ti moc nevytáhne. Měl by se větvit ze startu, pokud nebude, klidně FIM, potence to dá..

[size=1]

Old Post 26-01-2008 v 16:07 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lumi
Stálý Člen

Karma uživatele lumi - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 4

wad: děkuji, pro mě každá rada dobrá.Málo kytí,takže fim se bude hodit.Mám od AH root stimulant, growth/bloom, enzymes+.Plagron phyt-amin.Kdy začít?Pod zářivkou budou tak týden, no ještě uvidím, a pak dám 400.Jak ten kokos?Zalívat míň zato častěji, nebo?

Old Post 26-01-2008 v 16:18 PM
lumi je offline   Profil uživatele lumi   Find more posts by lumi   Foto galerie člena lumi   Click here to Send lumi a Private Message   Add lumi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lumi
Stálý Člen

Karma uživatele lumi - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 5

semínka jsou 2 den v kokosu, a ještě nevylezla, tak snad budou brzo venku.dnes jsem dala 1 ml root stimulantu od AH na 1 l vody. Půlka zálivky ještě zbyla.

Old Post 27-01-2008 v 11:33 AM
lumi je offline   Profil uživatele lumi   Find more posts by lumi   Foto galerie člena lumi   Click here to Send lumi a Private Message   Add lumi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lumi
Stálý Člen

Karma uživatele lumi - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 6

přehodila jsem tohle téma do indoor protože tady to nestalo za nic.

Old Post 27-01-2008 v 18:52 PM
lumi je offline   Profil uživatele lumi   Find more posts by lumi   Foto galerie člena lumi   Click here to Send lumi a Private Message   Add lumi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4400490 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív