Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » První pokus pod Nlite 125W red
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Fikus obecny
Stálý Člen

Karma uživatele Fikus obecny - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 17




Zdárec Groweriii,teplotu jsem už poešillll.Do skříně jsem dal fén s termostateeeemmm.Funguje to fakt superrrr,dennníí teplota 23°C -60%.Nočníí 18°C - 35%.Ale zase mi dělájí starosti kytičkyyyy.mám už je ve skříni od 5.1.08.A vůbec nechcou růstttt,mají nějakou divnou žlutou barvuuuu.Nevěděl by někdo čím by to mohlo býttt???HELPPPPP

Old Post 20-01-2008 v 22:22 PM
Fikus obecny je offline   Profil uživatele Fikus obecny   Find more posts by Fikus obecny   Foto galerie člena Fikus obecny   Click here to Send Fikus obecny a Private Message   Add Fikus obecny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Steewosh
Stálý Člen

Karma uživatele Steewosh - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 18

imho vlhkost, mel bys ji na rustu drzet tak na 80 procenty....

Old Post 21-01-2008 v 10:33 AM
Steewosh je offline   Profil uživatele Steewosh   Find more posts by Steewosh   Foto galerie člena Steewosh   Click here to Send Steewosh a Private Message   Add Steewosh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 19

ph!!

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 21-01-2008 v 11:39 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fikus obecny
Stálý Člen

Karma uživatele Fikus obecny - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 152  

Obecné scs Příspěvek č. 20


Hlína je BioBizz Light-mix z Growshopu.Smíchaná z pískem a z kokosemm.Naspod je štěrk.Na hlíně je napsáno EC 1.2 a Ph 6.1-6.3.Co mám dělat s půdou,aby mě to pěkně rostloooooo.Helpppp

Naposledy upravil Fikus obecny 23-01-2008 v 11:16 AM

Old Post 21-01-2008 v 11:56 AM
Fikus obecny je offline   Profil uživatele Fikus obecny   Find more posts by Fikus obecny   Foto galerie člena Fikus obecny   Click here to Send Fikus obecny a Private Message   Add Fikus obecny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-badboy-
Stálý Člen

Karma uživatele -badboy- - 92% PěstitelskáKarma uživatele -badboy- - 92% PěstitelskáKarma uživatele -badboy- - 92% PěstitelskáKarma uživatele -badboy- - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 21

podle mího to bude problém s kořenama......nejlepší bude když je prostě vyhodíš a koupíš new ale hlavně je nedávaj do tý samí hlíny....páč i ty new klony by chytli to co tyhle.......měl jsem to podbně koupil jsem 60ks od kozzyho a všechny mi chcípli....nejdřív vůbec nechtěli růst tak jsem je vyhodil přičemž jsem zjistil že maj tmaví kořeny...asi nějáká plísen bo newim. každopádně bejt tebou rozjedu to odznova z tyhle už nezachráníš a i kdyby....už jsou chycený a to není dobrý

Old Post 25-01-2008 v 12:28 PM
-badboy- je offline   Profil uživatele -badboy-   Find more posts by -badboy-   Foto galerie člena -badboy-   Click here to Send -badboy- a Private Message   Add -badboy- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fikus obecny
Stálý Člen

Karma uživatele Fikus obecny - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 22

Taky už sem nad tím přemýšlelll,že bych to vyhodil pryčččč.A rozjel novejjjj.Proč ta hlína je špatnáá???Kupoval sem ji v Growruuu z Ostravyyy.BioBizz Light-mix smíchaná z pískemmmm z kokosemmm.Jakou mám hlínu použíttttt???

Old Post 25-01-2008 v 12:54 PM
Fikus obecny je offline   Profil uživatele Fikus obecny   Find more posts by Fikus obecny   Foto galerie člena Fikus obecny   Click here to Send Fikus obecny a Private Message   Add Fikus obecny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 346 

Příspěvek č. 23

Názor - hlína nemusí být špatná. Je na Tobě, zda to rozjedeš znovu, podle mne se kytičky vzpamatujou. Jen budou nějakej čas potřebovat, jelikož tři tejdny neměly, uznej, moc vhodný podmínky tolik potřebné pro přeměnu a zpracování živin v počáteční fázi života. A jak už tu bylo řečeno - jednou už jsou chycený.

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 04-02-2008 v 19:00 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fikus obecny
Stálý Člen

Karma uživatele Fikus obecny - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 24

Zdáreccc,vzdal sem toooo.Už sem to vyplll.Dal sem naklíčit semínka Snow Whiteeee.Tak sem zvědavej kolik se jich ujmeeee.Doufám že se naklíčí všechnyyyy semínkaaaa.

Old Post 04-02-2008 v 19:28 PM
Fikus obecny je offline   Profil uživatele Fikus obecny   Find more posts by Fikus obecny   Foto galerie člena Fikus obecny   Click here to Send Fikus obecny a Private Message   Add Fikus obecny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-12-2016 - První grow pod HPS 150w - 34 odpovědí
21-07-2014 - První pokus s mikrem - 2 odpovědí
21-01-2009 - první pokus pod 14w - 102 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4979210 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív