Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Filtr naopak.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Pohodička Filtr naopak. Příspěvek č. 1

Občas se člověk dostane do situace kdy má pekelnou chuť zhulit se ale tak nějak to prostě nejde protože jste doma a nemůžete ven, tvrdnete ve škole, a autobuse, ve vlaku nebo kdekoliv jinde. Nejlepší je asi sednout nepozorovaně na parapet a kouř vyfukovat po směru větru.Ale ani k tomu nejsou vždicky podmínky. Co takhle skusit vyrobit nějakej filtr do kterýho budete vydechovat kouř, on se zfiltruje a nikdo neucítí vůni ganji.
šlo by to například z velký petky která by se u dna proděravěla, nasypal by se do ní vhodnej filt ( uhlí, bavlna, vata...) a hrdlem by se vydechoval do lahve kouř. Nechcete se někdo chopit docela zajímavýho nápadu?

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Old Post 05-01-2008 v 16:16 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kripix
Stálý Člen

Karma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 2

hele kamo jako bylo by to v klidku ale to brko bi ti prece taky cudilo, tudis by delalo smrad. to bys musel vymyslet este neco na to brko...

Old Post 05-01-2008 v 16:22 PM
Kripix je offline   Profil uživatele Kripix   Find more posts by Kripix   Foto galerie člena Kripix   Click here to Send Kripix a Private Message   Add Kripix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 3

Udělej to jako ve filmu Skřítek .
Dvě hadičky ve vokně. V jedný na konci špek z tý se tahalo a v tý druhý nic, z tý se vyfukovalo.

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 05-01-2008 v 16:33 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Kripix
hele kamo jako bylo by to v klidku ale to brko bi ti prece taky cudilo, tudis by delalo smrad. to bys musel vymyslet este neco na to brko...


BLUNT

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 05-01-2008 v 16:34 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 5

Ta trocha kouře zbrka nebo ze skla by se stratila jak nic třebas na hajzlu ve škole nebo ve vlaku . Toho vyfouknutýho kouře je podstatně víc.

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Old Post 05-01-2008 v 16:34 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 6

Moje: no ve vlaku nebo v pokoji si člověk ani toho blunta většinou dát nemůže.

Mr. Figaro: he tohle jsme dělali na intru v prváku, tenkrát jsem ještě moc nehulil tak jsme z toho tahali cigára. Pak nas jednou vychytala vychovatelka a čuměla jak puk Nakonec podminecne vylouceni

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Naposledy upravil 05-01-2008 v 19:10 PM

Old Post 05-01-2008 v 16:36 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 7

a co toto?
http://youtube.com/watch?v=Kpjo1NfauwA
akorát na výfuk namontovat filtr co se jím normálně vdechuje

Old Post 05-01-2008 v 16:54 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El_Liberal
Stálý Člen

Karma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 8

dokktor myslim ze bude mene napadnejsi zcadit speka, nez sedet ve skole s plynovou maskou

Old Post 05-01-2008 v 17:12 PM
El_Liberal je offline   Profil uživatele El_Liberal   Find more posts by El_Liberal   Foto galerie člena El_Liberal   Click here to Send El_Liberal a Private Message   Add El_Liberal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xtraa
Stálý Člen

Karma uživatele xtraa - 38% PěstitelskáKarma uživatele xtraa - 38% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 9

filtr z plynový masky koupíš v každym army shopu, ale stejně je to bejkárna...

Old Post 05-01-2008 v 18:17 PM
xtraa je offline   Profil uživatele xtraa   Find more posts by xtraa   Foto galerie člena xtraa   Click here to Send xtraa a Private Message   Add xtraa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od xtraa
ale stejně je to bejkárna...

no to v každém případě

Old Post 05-01-2008 v 18:53 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clandestino
Stálý Člen

Karma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 11

My jsem kdysi něco takovýho plánovali. Chtěli jsem to usadit do školní šatny do skříňky, aby bylo možné kouřit vodárnu. Mělo to pracovat na principu obrácené vodní dýmky (kouř by šel do vody, odkud by probublal a šel na filtr z aktivního uhlí). Kouřící dýmku měla zabezpečit krabice, do které by kouř naháněl větráček dále šlauchem do vody. Zůstalo pouize u zhuleného nákresu, realizace se nekonala

Oh, I'm a good old Rebel
Now that's just what I am.

Lophophora - kaktus bohů
Záhada San Pedro

Old Post 05-01-2008 v 20:55 PM
clandestino je offline   Profil uživatele clandestino   Find more posts by clandestino   Foto galerie člena clandestino   Click here to Send clandestino a Private Message   Add clandestino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

nechcem , aby to znelo blbo , ale pred mesiacom som sa vrátil z Brazílie a na balkone v hoteli mali do steny zabudované odvody z vodnej dymky..a dymka tam bola erarna

Old Post 05-01-2008 v 21:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 13

Clandestino: chyba, možná z toho moh bejt převratnej oběv.

No já když bydlel se spolubydlícím kterej vůni ganji moc nemusel a mě se nechtělo nikam ven hulil jsem a vyfukoval do madračky na posteli. Něco cítit bylo ale minimálně..

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Old Post 05-01-2008 v 21:03 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

omnihash: To vubec neni o tom, ze by to nekdo nevydrzel. Ale o tom, ze se proste lidi nechteji nechat nikde omezovat...Jde i o to mit tu moznost si tohle doprat... A je mnohem vic lidi, co to ty dve hodiny vazne nevydrzi, jen neresi takovyhle veci... Ti by taky meli jit do lecebny..? To by tu ty rady pekne proridly...

Old Post 05-01-2008 v 23:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

omnihash: Ha ha, pan je trochu asocial...

Old Post 05-01-2008 v 23:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 16

Brake asocial? myslis toho co par hodin nevydrzi hulit? no asi jo... kazdopadne sem nad tim (nebo necim podobnym) premyslel taky. kdyz kourim doma obzvlast v zime kdy se mi neche moc vetrat kvuli zime apod. Takze jsem hledal neco co by kour aspon trochu eliminovalo abych se doma nemusel pohybovat v mlecnem oparu nebo sibiri (topeni slabe a oknama tahne ikdyz sou zavreny ).
Takze sem nasel :
http://www.coolest-gadgets.com/20060101/usb-ashtray/
http://www.talondevelopment.com/kei...keless_ashtray/

Ale nakonec sem to prestal resit a radsi chodim na balkon takze nevim jak moc to funguje spis bych to tipl na snizeni procenta koure ve vzduchu a ne zameteni vsech stop. Takze to bude citit min ale furt by to bylo nedostatecne pro vase napady...
Ps.: kdyz je dobrej pachac da se vyfukovat do skrine ;-)

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 06-01-2008 v 08:38 AM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-01-2007 - Film T R A V A - 30 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7723010 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív