Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » piskanie v usiach
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

bench: že si máš vyčistit uši

Old Post 06-06-2008 v 17:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ona
Stálý Člen

Karma uživatele ona - 0% PěstitelskáKarma uživatele ona - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 80 

Příspěvek č. 18

OT ale kladli nam na srdce, at sirime osvetu

podle doktoru z orl se usi maji cistit nejlip loktem. pry je treba usi cistit az tehdy, kdyz vas usni maz obtezuje okoli v divadle. a hlavne nepouzivat ty vatove tycinky, hororovych historek o poskozeni ucha nam rikali milion. na cisteni bohate staci papirovy kapesnik na prstu.

Old Post 06-06-2008 v 18:13 PM
ona je offline   Profil uživatele ona   Find more posts by ona   Foto galerie člena ona   Click here to Send ona a Private Message   Add ona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M.a.a.x.
Stálý Člen

Karma uživatele M.a.a.x. - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 19

taky se mi to stává, hraju na kytaru, občas si zahrajeme, takže řev ... a když si zahulim, tak se mi to občas stane, většinou když jsem aktivnější naspídovanější, že mi z ničeho nic začne dost silně pískat v uších a trochu se točit hlava, ale to může bejt i mym nízkym tlakem =), ale trvá to nejvíc tak 30s a odezva 1min

Old Post 05-10-2008 v 11:39 AM
M.a.a.x. je offline   Profil uživatele M.a.a.x.   Find more posts by M.a.a.x.   Foto galerie člena M.a.a.x.   Click here to Send M.a.a.x. a Private Message   Add M.a.a.x. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellraiser
Stálý Člen

Karma uživatele hellraiser - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 20

mne to trva uz 10 mesiacov

Old Post 08-10-2008 v 19:27 PM
hellraiser je offline   Profil uživatele hellraiser   Find more posts by hellraiser   Foto galerie člena hellraiser   Click here to Send hellraiser a Private Message   Add hellraiser to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ent
Stálý Člen

Karma uživatele Ent - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 21

Mam opačný problemek. Nedavno jsem zacal omezovat čas pod vlivem, jenže o ty doby mi píská v pravym uchu. A to tak, že naprosto z ničehonic, tzn treba koukam na bednu, skonci program a nastane ticho a timto přechodem se do toho ticha ozve me ucho. Píska mi v něm asi tak 10sec intenzivně a následně to pomalu, tak do 1minuty, utichne. Tak bud mam nakej zanet, nebo fakt nwm. Kazdopadne kvuli tomu nezacnu vic hulit.

waplayer

Old Post 01-01-2009 v 23:15 PM
Ent je offline   Profil uživatele Ent   Find more posts by Ent   Foto galerie člena Ent   Click here to Send Ent a Private Message   Add Ent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Konogo
Nový Člen

Karma uživatele Konogo - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 22

Pred tydnem se mi stalo neco podobneho ... Mel jsem buchty s travou dotoho nejak ten prd a kdyz jsem dosel dom, tak mi zniceho nic zacalo strasne mlatit v hlave ... zacal sem se trepat mel sem vysoky tlak i tep ... myslel jsem, ze to semnou sekne ... dva dny mi mlatilo v hlave nemoh jsem spat ... pak to ustalo a od te doby mi pisti v usich ... pres dnes to nevnimam ale vecer kdyz chci spat tak mi to jde dost na nervy a je to dost neprijemne ... Kdyz si dam prda intenzita piskani se zvysuje ... cetl jsem ze nekteri lidi to maji uz moc roku .. nedovedu jsi to predstavit jestli se toho nezbavim, tak se asi zblaznim ... nevite co nato pusobi? :-/

Old Post 13-11-2012 v 00:11 AM
Konogo je offline   Profil uživatele Konogo   Find more posts by Konogo   Foto galerie člena Konogo   Click here to Send Konogo a Private Message   Add Konogo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Konogo
Pred tydnem se mi stalo neco podobneho ... Mel jsem buchty s travou dotoho nejak ten prd a kdyz jsem dosel dom, tak mi zniceho nic zacalo strasne mlatit v hlave ... zacal sem se trepat mel sem vysoky tlak i tep ... myslel jsem, ze to semnou sekne ... dva dny mi mlatilo v hlave nemoh jsem spat ... pak to ustalo a od te doby mi pisti v usich ... pres dnes to nevnimam ale vecer kdyz chci spat tak mi to jde dost na nervy a je to dost neprijemne ... Kdyz si dam prda intenzita piskani se zvysuje ... cetl jsem ze nekteri lidi to maji uz moc roku .. nedovedu jsi to predstavit jestli se toho nezbavim, tak se asi zblaznim ... nevite co nato pusobi? :-/


Takovejch už tu bylo a ještě bude..
Hoši,hoši,že se na to přes ten žaludek nevyserete..Je to nebezpečný..

Old Post 13-11-2012 v 00:50 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Konogo
Nový Člen

Karma uživatele Konogo - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 24

tezo rict jestli to mam ztoho .. ale rikam kdyz si dam prda tak se to zhorsi jeste . hulim vkuse cca 4 roky. kamosi aj dyl aj dokonce casto jedí kolacky atd .. a problem nemaji

Old Post 13-11-2012 v 00:59 AM
Konogo je offline   Profil uživatele Konogo   Find more posts by Konogo   Foto galerie člena Konogo   Click here to Send Konogo a Private Message   Add Konogo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pipo22
Stálý Člen

Karma uživatele pipo22 - 59% PěstitelskáKarma uživatele pipo22 - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 25

zdar s pískáním nebo hučením v uchu jsem zažil také a to jsem ještě neinhaloval. byl jsem s tím v nemocnici na kapačkách ale moc to nepomáhalo po poslední kapačce jsem dostal plicní embólii tak jsem ležel o5 v nemocnici. rok jsem bral něco na zředění krve a začal jsem inhalovat. na hučení pískání jsem si zvykl a dnes to už nepozoruji skoro vůbec.

Old Post 19-11-2012 v 21:38 PM
pipo22 je offline   Profil uživatele pipo22   Find more posts by pipo22   Foto galerie člena pipo22   Click here to Send pipo22 a Private Message   Add pipo22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SOMBruno
Stálý Člen

Karma uživatele SOMBruno - 15% PěstitelskáKarma uživatele SOMBruno - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 26

Takéto niečo podobné sa aj mne stalo niekolkokrát behom 2 týždňov, ale mne zalahlo v ušiach asi na 5minut. špinavé uši určite nemám

Old Post 20-11-2012 v 08:16 AM
SOMBruno je offline   Profil uživatele SOMBruno   Find more posts by SOMBruno   Foto galerie člena SOMBruno   Click here to Send SOMBruno a Private Message   Add SOMBruno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flí
Stálý Člen

Karma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 27

Zdravim, taky se podělím o mé zážitky . V 16 letech jsem měl úraz ucha (prasklý bubínek +za bubínkem špinavá voda ) Dostal jsem implantát do ucha,znělo to hrozivě,ale je to prý jen cigaretový papírek,který spline s bubínkem. Bolest doprovázelo silné pískání. Šílel jsem z toho. Pak jsem si uvědoil ,že mi vlastně nepíská jenom v tom jednom uchu ale vlasně v obou. Začal jsem to řešit,ale prý žádný prášky na pískání uší neexistují. Dostal jsem jen nějaké co prokrvují ušní bubínky,což by možná mohlo nepatrně pomoct. Doktor mi naférovku řekl ať si zvyknu. Trvalo mi to tak tři roky než jsem si zvyknul. Pískání ještě nikdy nepřestalo,už to mám sedm let. Nejpodivnjší je ,že co se týče sluchu,tak ho mám asi nejlepší z rodiny. (Nikdo neslyší zvonit telefon ve vedlejší místnosti ,kromě mě). Když se zkouřim,tak mi píská mnohem víc v uších,ale už mě to nějak netankuje,páč jsem silně uklidněnej . Spíš mi to třeba na kalbě dává echo ,, vole brzni nebo budeš moc´´. Takže ještě kámošovi co mi prokopl bubínek pod vodou poděkuju Díky Bro

Old Post 22-11-2012 v 07:16 AM
Flí je offline   Profil uživatele Flí   Find more posts by Flí   Foto galerie člena Flí   Click here to Send Flí a Private Message   Add Flí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Konogo
Nový Člen

Karma uživatele Konogo - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 28

To me moc neuklidnuje kdyz vseci rikaji ad si nato zvyknu .. Dela mi to problem pri usinani. Byl jsem na usnim a tam mi rekly, ze lepsi sluch nez mam ja uz nikdo nemuze mit.Sluch mam ok. Akorat se zjistilo, ze mam vysoky tlak od te doby co mi zacalo piskat v usich

Old Post 22-11-2012 v 23:54 PM
Konogo je offline   Profil uživatele Konogo   Find more posts by Konogo   Foto galerie člena Konogo   Click here to Send Konogo a Private Message   Add Konogo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

Jedinej problém co mám je že když se vydunim po nakym dobrym modýlku slyším tichou hudbu nakou barokní nebo tak - vždycky u kompu a de to z repráků, a přitom nehrajou )) samo že mi sem tam zapíská v uších ale jde jen o pár sec za nakej ten měsíc.

Old Post 23-11-2012 v 06:24 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Konogo
Nový Člen

Karma uživatele Konogo - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 30

radsi bych slysle barokni hudbu nez to piskani

Old Post 23-11-2012 v 09:08 AM
Konogo je offline   Profil uživatele Konogo   Find more posts by Konogo   Foto galerie člena Konogo   Click here to Send Konogo a Private Message   Add Konogo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5359440 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív