Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Máte někdo zkušenost s řezy z Vídně?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11
Autor
Téma 
hanz
Nový Člen

Karma uživatele hanz - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 129

Já si taky nemůžu stěžovat.Jak říká ,,darebaq",SOUHLAS

Old Post 10-03-2013 v 12:39 PM
hanz je offline   Profil uživatele hanz   Find more posts by hanz   Foto galerie člena hanz   Click here to Send hanz a Private Message   Add hanz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 130

Lze do Flowery Fields psát emaily česky?

Nebyl tam někdo poslední dobou? Mají momentálně skladem outdoorové modely (Alpine rocket, Erdbeerli)?

Děkuji

Old Post 20-03-2013 v 06:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 131

taky přihazuju zkušenost,v lednu jsem byl ve Flowery Field a jak píše Zedy,uplně v klidu až na to že nemaj vše skladem,ale myslím ze to byl Mr.Klo který mi psal o přátelském mailu do rakous a oni to prý nachystaj...


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 20-03-2013 v 06:57 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 132

citace:
Původní příspěvek od Béla
Lze do Flowery Fields psát emaily česky?

Nebyl tam někdo poslední dobou? Mají momentálně skladem outdoorové modely (Alpine rocket, Erdbeerli)?

Děkuji


Zdravím, tipnul bych si, že ti na česky psanej email neodpoví, není přece problém sesmolit krátkej dotaz, třeba za pomoci Google Translatoru
Na dotaz, které odrůdy (ne)mají na skladě mi do emailu bylo řečeno, že tuto informaci sdělují na prodejně.

Old Post 20-03-2013 v 07:10 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 133

citace:
Původní příspěvek od Zedy
Flowery Field

- šnicle pěkně odrostlý +- 20cm, prokořeněný ve velkých grodaňáckých RW kostkách


Tobě ty kořeny co lezou z řezanu na fotce přijdou normální? Mě teda moc ne

Old Post 20-03-2013 v 09:41 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 134

Co myslíš tím normální?

Zdravou barvu mají, nehnijou, prokořeněná by kostka mohla bejt víc za 9,50Euro to zase jo

Old Post 20-03-2013 v 10:19 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 135

citace:
Původní příspěvek od Zedy
Co myslíš tím normální?

Zdravou barvu mají, nehnijou, prokořeněná by kostka mohla bejt víc za 9,50Euro to zase jo


Vysvětlení máš v pmku, sem to radši psát nebudu, ať mi domů nepřijede nasraná návštěva z Vídně

Zdravá barva podle mě vypadá krapet jinak http://grower.cz/home/potw.php?...&photoid=460651

Old Post 20-03-2013 v 10:29 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 136

citace:
Původní příspěvek od Zedy
Flowery Field

- šnicle pěkně odrostlý +- 20cm, prokořeněný ve velkých grodaňáckých RW kostkách
- cena za kus 9.50Euro, ne všechno je skladem, údaje o délce květu neudávají (legislativa) jde o okrasné rostliny
- nabízejí i odrostlé košaté rostliny do 50cm v kokosu za 20Euro, pro někoho rovnou na květ
- dovezli jsme: Ultimate Medicine, SSH, OG Kush #18, Double Dutch, AK47, SQ, Medical Star. Tak se uvidí na podzim co a jak stihne dojet a co z toho bude
- mají to tam pěkně v pucu, však Rašukáci a domluva in english v pohodě, někdo tady psal, že moc nemluví.


Přijde mi to hodně slabě prorostlé, a docela zarážející na to jak ta kytka vypadá opticky zdravě. To máš takhle u všech ?

Udaje o délce květu a vůbec info co od toho čekat bych si jako musel vyčíst z jejich ůsměvu ? Bral jsem jednou na Meidlingu a nebyl problém se bavit o květu. No rozhodně jsem zvědav co z teho bude a držím palce.

show must go on

Old Post 21-03-2013 v 13:40 PM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 137

Ola Morgan,

prorostlé byly všechny další kousky dost podobně. Když rostlina dostane co potřebuje, tak nemá důvod strádat. Jediný co se dá v tomdle případě vytknout je míra prokořenění kostky.
Řešili jsme s Machomanem barvu (vitalitu) těch kořenů, která mě přijde v tomdle případě v přijatelný mezi, nevím jestli foto zkresluje.
Každopádně Macho, poslal ukázkové zakořenění, kterýho by rakušáci dosáhli delší dobou kultivace. Myslím, že by si nedovolili prodávat šnycle, který nejsou úplně v kondici.

S tou délkou květu asi tak očividně se tadle parta na prodejně nehodlal o takových věcech bavit, ani po meilu, jak už jsem psal. Očividně se drží pravidel a jak sami říkají, rostliny které mají v sortimentu jsou pouze pro okrasné účely.

Co z toho bude, ukáže podzim

Old Post 21-03-2013 v 13:58 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 138

No ty kořeny za 9,50 jsou teda myzerný, nic méně věřím že řízek je kvalitní a kořeny se hned napraví a rozrostou.
Je to s tou kvalitou asi jak píše EDA, svíčková za 60 v závodce bude jiná než doma od babičky která jí vařila už tisíckrát a s láskou

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 21-03-2013 v 20:27 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 139

citace:
Původní příspěvek od EDA45
Zedy : No já si myslim,že delší dobou v přechcaných kostkách by kořeny začaly spíše hnědnout,než světlat..muj názor.


Jo to je jasná věc, hele u rašukáků u klonů a u matek sem nebyl, co si psal vejš je parádně vystižený.
Jen sem psal, že při delším kořenění by samo sebou mohly ty klacky vypadat jak Machomanovy ukázkový, jasně že ne v uchcanejch kostkách
Vás ten můj první příspěvek s reportem z Wieny začal bavit co

Old Post 22-03-2013 v 18:59 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 140

Nechcete se trochu krotit? Jednak jste OT a jednak hodnotíte zavedenou firmu podle jedné fotky na diskuzním fóru.. Na řízky z FF nejvíc plují ti kteří s nimi nemají žádné zkušenosti..
Třeba odrůdy od Panacea seeds tam dodal sám breeder takže půjde o vynikající genetiku nebo odrůdu Erdbeerli jinde neseženu (vy ano?) a jestli vy máte doma na šnyclech vyvinutější kořeny tak jako NO A CO?

Old Post 29-03-2013 v 18:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 141

citace:
Původní příspěvek od Béla
Nechcete se trochu krotit?


Krotit by ses měl spíš ty, tvůj příspěvek nikomu nic neřekl.

Old Post 30-03-2013 v 11:41 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
benjichaouat
Stálý Člen

Karma uživatele benjichaouat - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 142

Pred mesicem jsme ve FF nejaky kjlony brali a prosli celou halu. Jak jsem si myslel, ze by podobna prace byla prace snu, tak jsem zmenil nazor, je to pakarna a desna nuda. Stereotyp je to. jinak jsme chteli smokalotovi paradicky, ale nemeli nic zakoreneny, tak jsme vzali jen jeho krizence. borec, kterej tam byl ( nebudu jmenovat) tomu dost rozumel. dal nam ke vsem modylkum takovy info, ze jsem cumel. uz vsechno kvete, tak pak dam vedet, jak to dopadlo. samozrejme uz jsem neco z widne pestoval a nebylo to spatny, ale nic svetovyho. lepsi prumer.

Zatmívačka a jiná překvapení
Sweet seeds in the open air
Jak jsem zase jednou vařil....
benjiho chilli radovánky

Old Post 30-03-2013 v 14:05 PM
benjichaouat je offline   Profil uživatele benjichaouat   Find more posts by benjichaouat   Foto galerie člena benjichaouat   Click here to Send benjichaouat a Private Message   Add benjichaouat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FeSTeR
Stálý Člen

Karma uživatele FeSTeR - 22% PěstitelskáKarma uživatele FeSTeR - 22% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 143

Ahoj grower's chcel by som ist tento piatok do floweryfield pre rezy.
Chcel by som vediet ako to tam funguje. Tak teda staci ist na ich adresu Favoritenstraße 149. A bez objednavky si jednoducho vybrat z dostupnich klonov ?
Este by som sa chcel informovat o moznostiach mhd z autobusovej stanici.
Diky za odpovede.

2. Grow - One ticket to heaven please 2011
Buddha Autoflower Mix - Outdoor 2011
Moj prvy grow 2010

Old Post 14-05-2013 v 07:38 AM
FeSTeR je offline   Profil uživatele FeSTeR   Find more posts by FeSTeR   Foto galerie člena FeSTeR   Click here to Send FeSTeR a Private Message   Add FeSTeR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 144

jo normálně tam přijdeš a vybereš si ze seznamu..o mhd nevím..


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 14-05-2013 v 07:50 AM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-07-2017 - Máte někdo zkušenosti s těmata holkama? - 3 odpovědí
02-01-2009 - kindseed- Máte někdo zkušenost? - 2 odpovědí
05-10-2005 - Lowryder-máte někdo zkušenosti? - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0045730 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív