Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Máte někdo zkušenost s řezy z Vídně?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 113

citace:
Původní příspěvek od SHAVY
to : Mr.klo ( rolak¨) Jááááá jsem matkař ! Bédo Travíčku ! Mám své selekce , mám sve fena , až se jednou dostaneš k mým řízkum tak ......................lůůl . To co z máš wiednu nebo od kámošu ze selekce z wiednu stojí za strč do análu kolego growere .



Jasně už se klepu , no vítam tě na foru a abys nebyl hned zitra smazanej tak si přečti za co se rozdavaj trestny body a chovej se podle toho , taky trochu mírni ty svoje sprosty vyrazy nejsme v kanále , jinak takovyhle vykřiky tady měl ten nejlepši matkař ze všech Dekllis proto má svoje první místo na Black listu , hodně uspěchu přeju , Hlava

Old Post 04-02-2012 v 13:23 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SHAVY
Nový Člen

Karma uživatele SHAVY - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 114

citace:
Původní příspěvek od Hlava



Jasně už se klepu , no vítam tě na foru a abys nebyl hned zitra smazanej tak si přečti za co se rozdavaj trestny body a chovej se podle toho , taky trochu mírni ty svoje sprosty vyrazy nejsme v kanále , jinak takovyhle vykřiky tady měl ten nejlepši matkař ze všech Dekllis proto má svoje první místo na Black listu , hodně uspěchu přeju , Hlava


Jo beru na vědomí , budu hodnej .

nehulíím , LÉÉÉČÍÍM!!!!!

Old Post 05-02-2012 v 11:33 AM
SHAVY je offline   Profil uživatele SHAVY   Find more posts by SHAVY   Foto galerie člena SHAVY   Click here to Send SHAVY a Private Message   Add SHAVY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grazzl
Stálý Člen

Karma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 115

zkušenost s řezama z vídně nemám kámoš něco jel a nic extra to nebylo no tady přikládám ze seedfinderu seznam kde všude se daj ve wieně koupit :
http://en.seedfinder.eu/MediMap/are.../Wien/Wien.html

Old Post 01-03-2012 v 07:34 AM
Grazzl je offline   Profil uživatele Grazzl   Find more posts by Grazzl   Foto galerie člena Grazzl   Click here to Send Grazzl a Private Message   Add Grazzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 116

Někdo s lepší Angličtinou, pochopil jsem správně že na www.hanf-hanf.at posílaj klony po Evropě?

Old Post 01-03-2012 v 15:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 117

Ne, neposílají klony nikam a semínka ne do Německa..... "WE CAN NOT SHIP CANNABIS CLONES ANYWHERE AND WE WILL NOT SEND CANNABIS SEEDS TO GERMANY! SORRY!"

Old Post 01-03-2012 v 15:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 118

lepsi je zajet do tech mensich,tam si clovek pokeca a hlavne vybere,v te nejvetsi hale mi naposled dotahnul nejaky mrdky obratil je vzhuru nohama a prej "rooted" a ze si mame priste napsat mejla.. kreten , jinak kamos si tam koupil spinacky uplne luxusni s relem za 15e,borec rikal za celou dobu 1 reklamace,zatim jedou

Old Post 13-04-2012 v 09:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 119

Souhlasím s Hlavou,už jsem jej klony z Vídně a byla to pohroma,ale to mě neodradilo a koupil jsem jiné od klonaře co si z nich udělal matku a další bída!
Kitky vyrostly docela obstojně,ale u sklizně jsem málem brečel co to je za hov..!

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 18-06-2012 v 11:19 AM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 120

agenta z vidne mam zmatkovanyho,super pomerancova chut,palice jak ruka,nedoporucuju zastipavat pak se to dost lame,vytahne se trochu

Old Post 01-08-2012 v 14:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eso1111
Stálý Člen

Karma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 121

citace:
Původní příspěvek od EDA45
Vídeň nebo Praha nebo Brno,to je podle mě úplně jedno..Všude ti poctivý lidi co to umí, dají zdravý,kvalitní řezivo..A od podělávačů dostaneš mrdky..
Kamarád teď má na květu řezy z Vídně a vypadají moc dobře,ale jiný lidi zas měly špatnou zkušenost,ale to i u nás,i tady na Groweru..
Já teď pojedu pár kousků Agent Orange,taky z Vídně,tak sem pak dám info,esli gut nebo mrdky..


tak tak nezáleží odkud,ale od koho

Deltadevěttetrahydrocannabinol

Old Post 02-08-2012 v 07:53 AM
eso1111 je offline   Profil uživatele eso1111   Find more posts by eso1111   Foto galerie člena eso1111   Click here to Send eso1111 a Private Message   Add eso1111 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanz
Nový Člen

Karma uživatele hanz - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 122

Zdravím,před měsícem jsem byl ve Vídni,koupil jsem 20 řezu v hanhafu,byl jsem tam poprvé,zatím jsem spokojem,pak dám vědět celkový výsledek...

Old Post 07-10-2012 v 16:25 PM
hanz je offline   Profil uživatele hanz   Find more posts by hanz   Foto galerie člena hanz   Click here to Send hanz a Private Message   Add hanz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 123

Floweryfields po míň kusech po 9ti eurech
sleva možná po více kusech ale musíš objednat dopředu.
jinak bez problemu už několik let.......

Old Post 07-10-2012 v 18:43 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanz
Nový Člen

Karma uživatele hanz - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 124

Dík za tip,chystám se zase zhruba za měsíc,z toho hanhafu se mi zdají OK,ale mám ještě orange agenty a ti se mi zdají nějací malí,uvidím co a jak a dám vědět...

Old Post 08-10-2012 v 14:54 PM
hanz je offline   Profil uživatele hanz   Find more posts by hanz   Foto galerie člena hanz   Click here to Send hanz a Private Message   Add hanz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
azur
Stálý Člen

Karma uživatele azur - 54% PěstitelskáKarma uživatele azur - 54% PěstitelskáKarma uživatele azur - 54% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 125

flowery není špatný obchůdek,každej rok si obědnávám odrůdy na outdor a jsem vždy spokojen
jen mě přijde,že se se selectováním moc neserou,bohužel

Old Post 20-11-2012 v 05:20 AM
azur je offline   Profil uživatele azur   Find more posts by azur   Foto galerie člena azur   Click here to Send azur a Private Message   Add azur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanz
Nový Člen

Karma uživatele hanz - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 126

Zdravím,tak se podělím o to,co jsem zjistil.Měl jsem z Vídně tyto kousky.Pinepea-sklizeno cca 45g,menší vzrůst,Sensi star-cca 80g,vyšší rostlina,Orange agent-cca 55g,menší rostlina,ale pěkné tvrdé palice,LSD-asi 60g,vyšší rostlina,Super skank-55g,menší rostlina ,také tvrdé palice,něco jako Orange agent,NL-určitě 100g na rostlinu,ale vysoká 2m!Pěstváno v kokosu,hnojeno B.A.C,pod 400 W.Byly to první moje řízky,momentálně mám už další,tak uvidím jak se povedou tyto.....

Old Post 03-01-2013 v 16:04 PM
hanz je offline   Profil uživatele hanz   Find more posts by hanz   Foto galerie člena hanz   Click here to Send hanz a Private Message   Add hanz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 127



Flowery Field

- šnicle pěkně odrostlý +- 20cm, prokořeněný ve velkých grodaňáckých RW kostkách
- cena za kus 9.50Euro, ne všechno je skladem, údaje o délce květu neudávají (legislativa) jde o okrasné rostliny
- nabízejí i odrostlé košaté rostliny do 50cm v kokosu za 20Euro, pro někoho rovnou na květ
- dovezli jsme: Ultimate Medicine, SSH, OG Kush #18, Double Dutch, AK47, SQ, Medical Star. Tak se uvidí na podzim co a jak stihne dojet a co z toho bude
- mají to tam pěkně v pucu, však Rašukáci a domluva in english v pohodě, někdo tady psal, že moc nemluví.

Old Post 02-02-2013 v 08:04 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 128

Já teda klony z Vídně můžu taky jen doporučit. Konkrétně flowery fields . Střídají se tam 2 borci.. jeden se v pohodě a druhý (mladší) je tak trošku ko**t. Přes maily se nima moc domluvit nedá, odpoví třeba do 2 dnů, po telefonu se to dá. Jinak mají fakt krásné klony a velký výběr. Když si jich bereš dost tak to jde ukecat na slevu. Normal cena je myslím 9.50/kus ale my jsme je ukecali na 6/kus (samozřejmě 100kusů aspoň) , což je už za to určitě stojí. Dostaneš krásně 25 cm klony ve velké RW kostce (záleží ale na tobě - v malé kostce jsou levnější).

Jenom pokud chcete větší množství od jednoho vzorku (třeba 20-30 kusů) musíme tam nechat deposit a udělají vám objednávku na cokoliv, stačí objednat 2-3 týdny předem.¨

Old Post 24-02-2013 v 12:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-07-2017 - Máte někdo zkušenosti s těmata holkama? - 3 odpovědí
02-01-2009 - kindseed- Máte někdo zkušenost? - 2 odpovědí
05-10-2005 - Lowryder-máte někdo zkušenosti? - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8133420 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív