Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Máte někdo zkušenost s řezy z Vídně?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Mr.Klo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Klo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Klo - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 97

Moje slova pane...............................!staci jim napsat a oni odepis kdy si mas dojet a je to nachystane a nemusis ani kvaknout!sice kamosovi to dojebali a pak doporucili SOMANGO, tak vahal ale pak byl nasranej ze si ho nevzal vic, protoze nice kytky! nehajim je ze se extra serou se selekci- mel sem chronika a kazdej jinej, ale.... co!a minule nam to dal v malych rw kostkach a byl rez myslim za 6 E, tak ze v pohode...ale mit kamarada co ma spica genetiku a je ochotnej se delit...tak je prcam, ale nikeho se nebudu doprosovat:-)

Old Post 21-11-2011 v 11:04 AM
Mr.Klo je offline   Profil uživatele Mr.Klo   Find more posts by Mr.Klo   Foto galerie člena Mr.Klo   Click here to Send Mr.Klo a Private Message   Add Mr.Klo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 98

to mirex a rajdr: jj taky by se dal napsal pěkný sloupec o těch pakách tady co si objednají prcky a na poslední chfíli to dovedou tak celé překombinovat, že je nakonec vyhodíte, protože je furt jak kokot držíte, protože jste je slíbil..
a prcci jsou v ideální kondici jen pár dnů, a než je 3x přesadit a jebat se pak s gigakrabicou, to je raději vyhodím do hajzlu..
...a kříšťálová koule by se taky šikla, protože nevím jak to (snad vlivem měsíce, pluta nebo marsu) každá várka ze stejných matek koření jinak dlouho a klon od klonu taktéž.
a držet matky několik měsíců a let, tam se taky ledacos vymamlasí a nebo seš dlouho od přesazení nebo proplachu a kytky jedou pomaleji, tak řežeš najednou míň než seš zvyklej...atd..atd... a do toho ještě cipové, kteří kvůli 10 kouskům otravujou každej druhej den a nakoec den před odběrem dělají mrtvého brouka a pak napíšou že tě jebou...

takže já jsem pro vyhulené pořadníky psané na neviditelných psacích strojích..

ať nejsem úplně out, vždy z vídně rád něco prubnu,ale nic mě neuchvátilo zatím...

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 23-11-2011 v 01:08 AM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LateNightJamm
Stálý Člen

Karma uživatele LateNightJamm - 82% PěstitelskáKarma uživatele LateNightJamm - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 99

Ja osobne mam s FloweryField paradni zkusenosti. Dlouhou dobu se tady v Brne nedalo splasit nic kvalitniho a bez svilusek - jestli chapete kam tim mirim.

Tak dlouho jsem jezdil to FF, az jsem osvedcenej model zamatkaril.

V Rakousku jsou klony proste legal a diky tomu tam maji naprosto ferovy komercni prostredi, ktery tlaci jak na ceny tak na kvalitu. Je to takovy Holandsko na klony. Dycky tam s klukama z FF kecam a jde videt ze tim jak jim projdou rukama tisice klonu mesicne tak presne vedej o cem to je.

A co si o nich mysli nase amaterska scena je asi prilis netrapi

Old Post 23-11-2011 v 09:48 AM
LateNightJamm je offline   Profil uživatele LateNightJamm   Find more posts by LateNightJamm   Foto galerie člena LateNightJamm   Click here to Send LateNightJamm a Private Message   Add LateNightJamm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 100

citace:
Původní příspěvek od LateNightJamm
Ja osobne mam s FloweryField paradni zkusenosti. Dlouhou dobu se tady v Brne nedalo splasit nic kvalitniho a bez svilusek - jestli chapete kam tim mirim.

Tak dlouho jsem jezdil to FF, az jsem osvedcenej model zamatkaril.

V Rakousku jsou klony proste legal a diky tomu tam maji naprosto ferovy komercni prostredi, ktery tlaci jak na ceny tak na kvalitu. Je to takovy Holandsko na klony. Dycky tam s klukama z FF kecam a jde videt ze tim jak jim projdou rukama tisice klonu mesicne tak presne vedej o cem to je.

A co si o nich mysli nase amaterska scena je asi prilis netrapi


Sorry, ale já beru za amatera každyho kdo sere na selekce a zamatkuje co jim přijde pod ruku. Tenhle styl co se jede ve Vídni dokaže valit každej, tam se to jen rozjelo kvuli tomu že za to není žadnej postih. O jejich znalostech danych genetik taky dost pochybuju, což je ale dany i počtama genů co mají k dispozici. No a kdyby to tlačilo na cenu tak tam řezan nestojí kolik stojí žejo.

Nemám nic proti řezanům z Vídně, ale přijde mi že spousta lidí si myslí Vídeň= jistá kvalita. Ona přijde doba kdy jim ta česká amaterská scéna nakope prdel, že jsou češi na growing daleko schopnejší mi nikdo nevyvrátí.

Old Post 23-11-2011 v 10:25 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LateNightJamm
Stálý Člen

Karma uživatele LateNightJamm - 82% PěstitelskáKarma uživatele LateNightJamm - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 101

Ja mam pocit ze oni jedou taky selekce. Ale muzu se jich na to konkretne zeptat.

Ohledne tech cen... jak uz tady bylo receno, ceny jsou tam proste jinde, jiny platy...jina zivotni uroven, porovnavame neporovnatelny.

Vubec bych nechtel startovat zadnej flame ci klony jsou lepsi. Me treba o zadny nakopavani zadku ani narodni hrdosti v tomhle vubec nesejde. Ja jenom vychazim z jednoduche uvahy, ze kdyz jsou ty klony dobry pro Rakusaky, tak budou i dost dobry pro nas. O nasi sikovnosti nemam pochyb, jenze nemame ty moznosti. Ukaz mi nekoho, kdo tady v Cechah ma prostory a podminky jako FF(HANGAR) a doslova teamy lidi co nedelaji nic jinyho nez se venujou matkam. Ti uz asi budou mit taky skill ne?

Old Post 23-11-2011 v 11:30 AM
LateNightJamm je offline   Profil uživatele LateNightJamm   Find more posts by LateNightJamm   Foto galerie člena LateNightJamm   Click here to Send LateNightJamm a Private Message   Add LateNightJamm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 102

citace:
Původní příspěvek od LateNightJamm
Ja mam pocit ze oni jedou taky selekce. Ale muzu se jich na to konkretne zeptat.

Ohledne tech cen... jak uz tady bylo receno, ceny jsou tam proste jinde, jiny platy...jina zivotni uroven, porovnavame neporovnatelny.

Vubec bych nechtel startovat zadnej flame ci klony jsou lepsi. Me treba o zadny nakopavani zadku ani narodni hrdosti v tomhle vubec nesejde. Ja jenom vychazim z jednoduche uvahy, ze kdyz jsou ty klony dobry pro Rakusaky, tak budou i dost dobry pro nas. O nasi sikovnosti nemam pochyb, jenze nemame ty moznosti. Ukaz mi nekoho, kdo tady v Cechah ma prostory a podminky jako FF(HANGAR) a doslova teamy lidi co nedelaji nic jinyho nez se venujou matkam. Ti uz asi budou mit taky skill ne?


Na stříhání větví žádnej skill nepotřebuješ, no a zalít květník zvládne i moje hodná babička. Selekce se tam nejedou, na to by bylo potřeba těch hal několik(ne na matky, ale na květ) a tohle už tam legální není (viz. případy kdy Rakušaci jeli haly na svk.) To že nakupují geny od lidí a pak je tam zamatkují, tím se ti samo chlubit nebudou Tohle beru jako diskuzi, ne žádnej flame. Taky si troufnu tvrdit že v Rakousku se nevypestuje ani 1/10 toho co tady, takže co je dobry pro blby rakušaky nemusí byt hned dobry pro chytryho a znalyho čecha.

Growing za posledních pár let se rozjel raketovym tempem, bohužel stejnym tempem se nerozjelo matkaření, proto lidi jezdí do Vídně.

citace:
Původní příspěvek od eso1111
Kvalita klonů je velmi dobrá,kvalita výsledného produktu by mohla být lepší,teda alespon co do výnosu,selekce né že neprobíhá ale dělají ji z fem. semen,to mě říkal,resp.mýmu kámošovi,protože já anglicky neumím Simon ze seriou seed na cultivě,Na můj dotaz proč se na Bílích ruskách oběví někdy samčí pero,které je naštěstí neplodné,u rusek z vídně se mi to děje od té doby co tam jezdíme cca 5let.Simon říkal,že flowery a Hanf hanf to dělají prostě takhle z femek.


No a o selekcích z femek si udelá každej obrázek sám, je vidět že to jsou opravdu zkušení borci

Old Post 23-11-2011 v 12:17 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 103

Ma to svoje pro a proti... moje zkusenost s FF je asi takovahle...

- Na to jaky na to maji haly atd... nikdy nemeli ani 50% poptavanech klonu
- Odpada zdlouhave domlouvani a zarizovani klonu ci samotna selekce, sednu do auta a do 2h to mam doma
- Personal co maji na prodejne podle me nema z vetsi casti tuseni co vubec prodavaj, proste jejich doporucenim se uz nikdy nebudu ridit, navic pro ty co nemluvi nemecky, je dost tezky se s nima domluvit i anglicky
- Cenu beru takovou jaka je, jiny platy atd...
- Kdyz porovnam kvalitu s ceskyma matkarema od kterych jsem mel moznost neco pestovat tak rozhodne vedou nasi, nerikam, ze to maji spatny, ale rozhodne si s tim vyberem nedali takovou praci, nekdy prekvapi ale spise je to slabsi
- Nevyplaci se tam jezdit naslepo, lepsi je se predem domluvit po mailu, pak mate vse pripraveno a neresite pul hodiny co vubec maj na sklade...

Old Post 23-11-2011 v 12:51 PM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eso1111
Stálý Člen

Karma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 104

citace:
Původní příspěvek od Bulb
Ma to svoje pro a proti... moje zkusenost s FF je asi takovahle...

- Na to jaky na to maji haly atd... nikdy nemeli ani 50% poptavanech klonu
- Odpada zdlouhave domlouvani a zarizovani klonu ci samotna selekce, sednu do auta a do 2h to mam doma
- Personal co maji na prodejne podle me nema z vetsi casti tuseni co vubec prodavaj, proste jejich doporucenim se uz nikdy nebudu ridit, navic pro ty co nemluvi nemecky, je dost tezky se s nima domluvit i anglicky
- Cenu beru takovou jaka je, jiny platy atd...
- Kdyz porovnam kvalitu s ceskyma matkarema od kterych jsem mel moznost neco pestovat tak rozhodne vedou nasi, nerikam, ze to maji spatny, ale rozhodne si s tim vyberem nedali takovou praci, nekdy prekvapi ale spise je to slabsi
- Nevyplaci se tam jezdit naslepo, lepsi je se predem domluvit po mailu, pak mate vse pripraveno a neresite pul hodiny co vubec maj na sklade...


JJ Má to svoje pro i proti ,ale co naděláš?když u nás na moravě najít vůbec matkaře je velký problém,a do prahy 250 km, to mám do vídně i se zpáteční cestou.Kvalita klonů je velmi dobrá,kvalita výsledného produktu by mohla být lepší,teda alespon co do výnosu,selekce né že neprobíhá ale dělají ji z fem. semen,to mě říkal,resp.mýmu kámošovi,protože já anglicky neumím Simon ze seriou seed na cultivě,Na můj dotaz proč se na Bílích ruskách oběví někdy samčí pero,které je naštěstí neplodné,u rusek z vídně se mi to děje od té doby co tam jezdíme cca 5let.Simon říkal,že flowery a Hanf hanf to dělají prostě takhle z femek.Ale ani se jim nedivím páč vyselektovat 100 odrůd,každou bit jen ze 100kytek,což není nic moc tak potřebují prostor na 10 000kytek jenom na selekci.A stejně 40 procent českých matkařů matkuje z řízku z vídně,takže si člověk fakt nevybere,neříkám že sem neměl z česka klony,které by stály za to,dokonce některé mnohem lepší než z vídně,ale je to spíš náhoda než pravidlo.Další věc je že vždy mají to co chcu,ale musím mu napsat 14dní dopředu e-mail,Alex Broukal pochází z čech takže klidně mu píšu i česky a on zase česky odpoví,takže v tomhle bych problém taky neviděl.čus

Deltadevěttetrahydrocannabinol

Old Post 23-11-2011 v 13:25 PM
eso1111 je offline   Profil uživatele eso1111   Find more posts by eso1111   Foto galerie člena eso1111   Click here to Send eso1111 a Private Message   Add eso1111 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 105

no co sem měl TOP44 loni z FF , která dozrávala přelom října/lysopadu , tak letos tam měly nějaký pheno co dozrávalo uprostřed září, taky zajímavý. žádný samčí z FF nikdy na ničem i když někdy byly dost streslý celkově asi 5 odrůd venku, který byly docela přeřízkovávaný taky , a rostly vklidu , ale chce to štěstí na ten outdoor
jako já bych řekl, že spoustu klonů tam maj přes známosti , nemyslíš ? selekce odpadá - a třeba je i dobrá někdy. já když budu mít čas, tak si zaplatim origo semínka a z toho budu vycházet, ale když ne tak se kouknu po tom co mám blíž v čr, zas tak málo matkujících tu neni, ale zas jich hodně na grower nechodí třebas , takže to chce zase ty známosti. a když se mi bude chtít tak klidně do Vídně, ale nadšenej z toho nebudu

Old Post 23-11-2011 v 14:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LateNightJamm
Stálý Člen

Karma uživatele LateNightJamm - 82% PěstitelskáKarma uživatele LateNightJamm - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 106

Zdarec, abych ukoncil spekulace a vnesl do toho ASPON NEJAKY overeny informace tak jsem se bavil primo s Alexem a mimo jine i jak je to s tema femkama a jestli delaji selekce a podle jeho slov je to takhle:

Z femek nedelaji, konkretne White russian je rozhodne ze standartu. Oni uz to pheno maji cca 5 let. Jak dlouho je na trhu feminizovna varianta WR semen ?? Hm?

Selekce probehly.... Bud si je delaly samy, nebo je pro ne nekdo selektoval...Svycari, Cesi.. Velikost selekci se odvijela podle jejich aktualnich moznosti. Nejaky cislo, kolik to radove bylo, mi nerekl.

Z klonu tam matky samozrejne taky maji, ale jsou to pry vzory, ktere uz se nedaji sehnat jako semena a existuji jenom ve forme klonu.

Old Post 27-11-2011 v 11:19 AM
LateNightJamm je offline   Profil uživatele LateNightJamm   Find more posts by LateNightJamm   Foto galerie člena LateNightJamm   Click here to Send LateNightJamm a Private Message   Add LateNightJamm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eso1111
Stálý Člen

Karma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 107

no co ja vim,tak od zacatku tohoto roku maji noveho bileho rusa ,mel sem od nich snad 40 odrud a hermatel me jenom rus a black domina mozna to byla celou dobu jen moje vina,kdo vi?jinak cajk,ale tohoto rusa co tam maji ted tak je podle simona z fem.zajimave ze chvilku po tom co ho udelal simon fem.ho ve flowery maji new i s chronikem.cus

Deltadevěttetrahydrocannabinol

Old Post 27-11-2011 v 14:01 PM
eso1111 je offline   Profil uživatele eso1111   Find more posts by eso1111   Foto galerie člena eso1111   Click here to Send eso1111 a Private Message   Add eso1111 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Klo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Klo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Klo - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 108

Hola byl nekdo ted nekdy ve Wien??chtel sem se zeptat zda zije jeste FF! nejak neodpovidaji na email :-( dikec

Old Post 26-01-2012 v 15:31 PM
Mr.Klo je offline   Profil uživatele Mr.Klo   Find more posts by Mr.Klo   Foto galerie člena Mr.Klo   Click here to Send Mr.Klo a Private Message   Add Mr.Klo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SHAVY
Nový Člen

Karma uživatele SHAVY - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 109

Je to tam prostě byznys ,,,,žádný srdce !!!!!!!!!!

nehulíím , LÉÉÉČÍÍM!!!!!

Naposledy upravil SHAVY 05-02-2012 v 11:34 AM

Old Post 03-02-2012 v 17:37 PM
SHAVY je offline   Profil uživatele SHAVY   Find more posts by SHAVY   Foto galerie člena SHAVY   Click here to Send SHAVY a Private Message   Add SHAVY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eso1111
Stálý Člen

Karma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 110

citace:
Původní příspěvek od SHAVY
řezy z wien stojí za cikánskou pochvu !!!!!!! Toď můj názor a prosím Vás groweři nezkoušejte mě zlomit že jsem lajdák co to neumí .
Je to tam prostě byznys ,,,,žádný srdce !!!!!!!!!!



Ano souhlasím,až na světlé výjímky na které nedám dopustit,ale tak z 95procent je fak bída,nato kolik za to chtějí.

Deltadevěttetrahydrocannabinol

Old Post 03-02-2012 v 19:18 PM
eso1111 je offline   Profil uživatele eso1111   Find more posts by eso1111   Foto galerie člena eso1111   Click here to Send eso1111 a Private Message   Add eso1111 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Klo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Klo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Klo - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 111

Na to sem se neptal a zase nekteri maji zde spatne zkusenosti...no hold a nemaji matkare, kteremu by verili a budou si muset udelat pro sebe mamcu..:-)ale co sem videl z klonu z FF z Vidne tak tady !!!nekteri!!!! se jim nehrabou s tema ,, nadherama ,, ani pod kotniky!!

Old Post 03-02-2012 v 19:44 PM
Mr.Klo je offline   Profil uživatele Mr.Klo   Find more posts by Mr.Klo   Foto galerie člena Mr.Klo   Click here to Send Mr.Klo a Private Message   Add Mr.Klo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eso1111
Stálý Člen

Karma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 112

citace:
Původní příspěvek od Mr.Klo
Na to sem se neptal a zase nekteri maji zde spatne zkusenosti...no hold a nemaji matkare, kteremu by verili a budou si muset udelat pro sebe mamcu..:-)ale co sem videl z klonu z FF z Vidne tak tady !!!nekteri!!!! se jim nehrabou s tema ,, nadherama ,, ani pod kotniky!!


no byli sme tam minulý měsíc a normálně to funguje.

Deltadevěttetrahydrocannabinol

Old Post 04-02-2012 v 05:24 AM
eso1111 je offline   Profil uživatele eso1111   Find more posts by eso1111   Foto galerie člena eso1111   Click here to Send eso1111 a Private Message   Add eso1111 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-07-2017 - Máte někdo zkušenosti s těmata holkama? - 3 odpovědí
02-01-2009 - kindseed- Máte někdo zkušenost? - 2 odpovědí
05-10-2005 - Lowryder-máte někdo zkušenosti? - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3328200 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív