Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Máte někdo zkušenost s řezy z Vídně?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 81

citace:
Původní příspěvek od Mr.Klo
Hola jako nic proti!!ale floweryfieldu si nemuzu vynachvalit!!jako nekolik kol sem dal bez problemu a nadmirou spokojenost!!lepsi klony z vidne nez od nekterych............( koupil sem zde klony cca 20 vse good pak pulka total hermy a zbytek sem nejak dotahl do konce a matkar??no ten doma vse v pohode i kamaradi, tak nevim!._(ale byl sem nasran!nikdy vic!radci semena!!jako byl bych radci znat nejakeho poradneho matkara..........ale sehnat ho a ne jen smeli a kdyz nekdy vidim ty klony od mistru(nehatim vsechny, nekterym cest) a vysledky tak se nehrabou na viden ani z pulky!lepsi si udelat dve matky sam a je pokoj:-) ale to si myslim mohlo byt pekne ze stresu nebo ja nevim co?nepoustel jsi jim nejake horory a nebo Helenku Vondrackouvo s Michalem Davidem a jeho pojebanou COlou:-)
hola


No vidíš a já osobně bych si tam nekoupil ani jeden kus

Práci se selekcí nemaj, jen zamatkují co jim přijde dobry. Takovej styl dokáže valit každej. A to se ani nebavím o cenovce.

Old Post 12-10-2011 v 12:11 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Klo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Klo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Klo - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 82

Nerikam ze nemas pravdu, ale nekteri nemaji jinou moznost:-)a kdyz nekemu napises tak ti odepise jeste povrchne a pry si te mozna da na poradovej list:-)) a kdyz je nekdo super tak je jeste z Pha:-)

Old Post 12-10-2011 v 12:41 PM
Mr.Klo je offline   Profil uživatele Mr.Klo   Find more posts by Mr.Klo   Foto galerie člena Mr.Klo   Click here to Send Mr.Klo a Private Message   Add Mr.Klo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 83

citace:
Původní příspěvek od Mr.Klo
Nerikam ze nemas pravdu, ale nekteri nemaji jinou moznost:-)a kdyz nekemu napises tak ti odepise jeste povrchne a pry si te mozna da na poradovej list:-)) a kdyz je nekdo super tak je jeste z Pha:-)


Aha , no když mi někdo napiše v lednu a hrozně spěchá "celkem aji specham" tak se nemůže divit že mu napišu ze si počká 3-4měsíce a nebudu mu nic slibovat protože sem to už slibil sto lidem před nim a povrchně sem ti odpovědel ve 4pmkach , takže sory že sem si tě nedal na pořadník , Tebe a ješte dalšich 500lidí ..........woe

Old Post 12-10-2011 v 12:53 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Klo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Klo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Klo - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 84

Ja o tobe nemluvil...........:-)woe.......:-)(ale je hezky ze mas takeho pamatovaka:-)
ja chtěl jen rict, ze je tezky byt s nekym v kontaktu a mit od neho dobre rezy!ja vim ze jich je jak psu a vetsinou ty esa tu ani nejsou.......jen sem napsal svuj nazor na Wien!ale kdo hleda najde...........

Old Post 12-10-2011 v 13:02 PM
Mr.Klo je offline   Profil uživatele Mr.Klo   Find more posts by Mr.Klo   Foto galerie člena Mr.Klo   Click here to Send Mr.Klo a Private Message   Add Mr.Klo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hardiron
Stálý Člen

Karma uživatele hardiron - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 222  

Příspěvek č. 85

cus nevíte jak je to s množstvích řezu který vám prodají max?? potřebuju 80 řezu na sog, na groweru jsem nikoho nesehnal kdo by mi udělal takové množství.

Old Post 16-10-2011 v 14:47 PM
hardiron je offline   Profil uživatele hardiron   Find more posts by hardiron   Foto galerie člena hardiron   Click here to Send hardiron a Private Message   Add hardiron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 86

office@floweryfield.com

..no co to zkusit napsat jim , přimo do FF ?? Nebylo by to lepši ??

Old Post 16-10-2011 v 15:22 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 87

Na out nevhodný: Agent orange, Sweet pink grapefruit

Na out parádní (KUPODIVU!!!): Blueberryhaze

Edit:
Bulb: Taky jsem to nečekal a dal jsem ji na místo horší než A.O. a S.P.G., škoda... Dneska jsem ji česal a vliv Haze tam moc znát neni, palice tvrdý jako kámen!
Jinak co ten Querkle? Myslim, že si mi dal omylem 2x S.P.G. místo Querkla, obě rostou vedle sebe a jsou naprosto totožný!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Naposledy upravil Časlove 17-10-2011 v 11:37 AM

Old Post 16-10-2011 v 16:57 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 88

Jo ta BBH prekvapila a krasne dozrala, AO z casti dozral ale uz se zacla delat plisen, SPG co mi doporucovali tak nedozraje...

Old Post 16-10-2011 v 18:41 PM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 89

Zdravíčko vespolek

Jedu do Vídně se mrknout do toho jejich hlavního skladu na Johann Steinböckstraße 10 a počítám s tím že budou mít skladem tak apon 80% z nabídky a chci se zeptat jestli si tam člověk může vybrat klony které chce,myslím tím třeba že tam budou mít 10 klonů např Agent orange a jestli si podle kořenů můžu vybrat ten nejvitalnější,jako jestli to tam funguje jako samoobsluha nebo ti dají klon a čau pipi.doufám že si za ty prachy člověk může vybrat sám.díky za info .A nemají doufám 17 taky svátek jak my

edit: dá se tam dostat bez dálniční známky celkem slušně?

Old Post 16-11-2011 v 20:31 PM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 90

Hele jak kde, nekde si vyberes, nekde ti donesou a pokud se nelibi tak vymeni, ale stalo se mi i ze je donesli a vic se semnou nebavili... a dalnicku bych si poridil, my tam bez ni nikdy nejely tak nevim...

Old Post 16-11-2011 v 22:26 PM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 91

Takže jsi byl přímo v tom shopu jo? na této ulici Johann Steinböckstraße 10.Takže jestli to chápu dobře tak si řekneš co a kolik a oni ti je donesou,žádný výběr jo?Škoda že neumím chrochtat abych se s nima domluvil,musím zapojit jazyk Shakespearův

Old Post 16-11-2011 v 22:33 PM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 92

Ty wole , ve vašich letech ??? Fakt jezdite do widně .,,,, jo za 10eu kus ??? jsem sakra levnej , hele omlouvam se ale asi zdrazim ............jo voni ti to doneslou , co si reknes ....pardon jsem nasran...

Old Post 17-11-2011 v 03:35 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 93

MagiCman: bylo mysleno celkove, treba v hanf-hanf te vemou k boxu at si vyberes, a tady u FF na tehle adrese jsem byl 1 a tam vyber nebyl, pouze se zeptal co chcem a to donesl, navic tak 80% z toho co jsme chteli stejne nemeli, je lepsi si napsat predem mail at to mas nachystany...

Hlava: jo je to povetsinou powl a ta cena... neda se primo prepocitavat na cesky, u nich to je klasika, napriklad i huleni a hash se tam kseftuje za uplne jiny castky nez u nas v cesku...
Ja teda osobne si radsi beru od ceskych matkaru, ale jednou za 1-2 roky se tam otocime a neco vyzkousime, takze si vemem jeden klon od odrudy a ten si docasne zmatkujem (zbytecny vyhazovat vic penez), zatim jsme si teda nic neudrzeli kdyz se to pak porovnalo s genema ceskych matkaru...

EDIT:
MagiCman: Jestli tam bude ten vyhulenej tipek co myslim tak s nim se nedomluvite, je to pako, navic na jeho doporuceni vubec nedavejte, viz SPG a AO ze dokvetou do konce zari, ze jsou to skvely outovky...

Naposledy upravil Bulb 17-11-2011 v 11:00 AM

Old Post 17-11-2011 v 10:48 AM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagiCman
Stálý Člen

Karma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% PěstitelskáKarma uživatele MagiCman - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 94

citace:
Původní příspěvek od Bulb
MagiCman: bylo mysleno celkove, treba v hanf-hanf te vemou k boxu at si vyberes, a tady u FF na tehle adrese jsem byl 1 a tam vyber nebyl, pouze se zeptal co chcem a to donesl, navic tak 80% z toho co jsme chteli stejne nemeli, je lepsi si napsat predem mail at to mas nachystany...

Hlava: jo je to povetsinou powl a ta cena... neda se primo prepocitavat na cesky, u nich to je klasika, napriklad i huleni a hash se tam kseftuje za uplne jiny castky nez u nas v cesku...
Ja teda osobne si radsi beru od ceskych matkaru, ale jednou za 1-2 roky se tam otocime a neco vyzkousime, takze si vemem jeden klon od odrudy a ten si docasne zmatkujem (zbytecny vyhazovat vic penez), zatim jsme si teda nic neudrzeli kdyz se to pak porovnalo s genema ceskych matkaru...

EDIT:
MagiCman: Jestli tam bude ten vyhulenej tipek co myslim tak s nim se nedomluvite, je to pako, navic na jeho doporuceni vubec nedavejte, viz SPG a AO ze dokvetou do konce zari, ze jsou to skvely outovky...




Zdar tak už to mám doma,tak 80% z toho co jsem chtěl neměli samozřejmě tak jsem musel improvizovat.Máš recht že tam bylo vyhulené pako,jak zjistili po čem se ptám a tak tak se smáli že nedám na jejich rady no nicméně i přesto že do mě tlačili nějaké své pecky vzal jsem si já co jsem uznal za vhodné.šnicl 10E a řezy pěkné a co jsem chtěl tak to donesl.Hlavně jak říkáš nenechat si od nich nic nakukat,z jejich vystupování mi ukázalo jasně že mi mažou med kolem huby,hlavně jak jsem se ptal na původ matky strawberry cough tak jeden na mě koukal na co že se ptám ,že neví,přišel další ,říkal že z dutch passion feminy a třetí přišel viděl že mám zájem a řekl že je to klon z USA což mě pobavilo .Každopádně dobrá zkušenost zas něco nového jsem viděl.

Old Post 17-11-2011 v 21:21 PM
MagiCman je offline   Profil uživatele MagiCman   Find more posts by MagiCman   Foto galerie člena MagiCman   Click here to Send MagiCman a Private Message   Add MagiCman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 95

Proč kupovat genetiku z Vídně?

Principielně proto, že je prakticky nemožný, i v 21. století najít někoho fakt spolehlivého, něhoho, koho nemusíte uhánět měsíc před tím, než naznáte, že chcete svítít. Pak se tím, často značně zasekaným člověkem setkávat...

Principielně proto, že věta : Hele, vzorek X co jsi chtěl jsem prodal někomu jinýmu, máš tam vzorek Y je na tečku, kdy dodavatel hřeší na díru na trhu a alibisticky kreje vlastní inkopetenci dodat to, co slíbil.

Ne, vážně. Za těch snad 7 let se mne takto pokusilo pochcat několik lidí, z toho část bohužel úspěšně. A to mi stačilo. Nemáš co jsem chtěl? Tak to běž 3x doprdele, pokud tvoje slovo chlapa znamená hovno. Plýtváš mým časem. Nezasluhuješ si moje peníze. Mám toho plný zuby.

Protože je to levnější!!!

Teď si myslíte, že jsem se asi posral, ale počítejte se mnou.

Na jedný straně je tu klon z prahy za kilo. Na druhý straně z Vídně za 3 kila.

Pro získání klonu a musíte někomu napsat. Šance, že to půjde pořesit 2 PMkama je mizivá. Hodinu vám to zabere. Další hodinu vám zabere uhánění toho člověka, takový to : Zdar, hele, můžu s tím počítat? Hodinu samotný předání. A teď jen doufat, že jsou ty klony v pořádku. Vzal sis je do ruky a zkontroval, nebo sis prevzal zalepenou krabici?

To jsou 3 hodiny.

V případně Vídně předání netrvá déle než 15 minut a odpadá celá ta zbytečná komunikace. Ve Vídni se můžete na fleku otočit, sednout na metro a dojet do druhýho, či třetího krámu, když se vám cokoliv nebude líbít...

Tady už jsou počty na Vás. Buďto budete riskovat komunikaci s někým, kdo je vyhulenej mašťák nechápající to, že sami aktivně uháníte někoho, komu budete cpát prachy do chřtánu, což je na trhu v 21. století docela unikum.

Můžete taky dostat něco úplně jinýho, případně Váš čas může přijít v niveč zcela.

Položte si otázku: Kolik stojí Váš čas? Je snad zadarmo? Baví Vás to? OPRAVDU?


V současný době dokážu pojmenovat jedinýho matkaře, na kterýho se můžu 100% spolehnout.


Nikdo mi nemůže vyčítat, že mne nezajímaj nějaký vaše problémy s mutrama, že vám pochcípala várka klonů, nebo že přišla větší objednávka, nebo snad dokonce nějakej Váš vyhulenej pořadník, kterej si po nocích píšete na neviditelnejch psacích strojích...

Jako správnej moravskej separatista to mám do Vídně blíž než do zaprcaný Prahy...

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 21-11-2011 v 09:41 AM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 96

citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r
Proč kupovat genetiku z Vídně?

Principielně proto, že je prakticky nemožný, i v 21. století najít někoho fakt spolehlivého, něhoho, koho nemusíte uhánět měsíc před tím, než naznáte, že chcete svítít. Pak se tím, často značně zasekaným člověkem setkávat...

Principielně proto, že věta : Hele, vzorek X co jsi chtěl jsem prodal někomu jinýmu, máš tam vzorek Y je na tečku, kdy dodavatel hřeší na díru na trhu a alibisticky kreje vlastní inkopetenci dodat to, co slíbil.

Ne, vážně. Za těch snad 7 let se mne takto pokusilo pochcat několik lidí, z toho část bohužel úspěšně. A to mi stačilo. Nemáš co jsem chtěl? Tak to běž 3x doprdele, pokud tvoje slovo chlapa znamená hovno. Plýtváš mým časem. Nezasluhuješ si moje peníze. Mám toho plný zuby.

Protože je to levnější!!!

Teď si myslíte, že jsem se asi posral, ale počítejte se mnou.

Na jedný straně je tu klon z prahy za kilo. Na druhý straně z Vídně za 3 kila.

Pro získání klonu a musíte někomu napsat. Šance, že to půjde pořesit 2 PMkama je mizivá. Hodinu vám to zabere. Další hodinu vám zabere uhánění toho člověka, takový to : Zdar, hele, můžu s tím počítat? Hodinu samotný předání. A teď jen doufat, že jsou ty klony v pořádku. Vzal sis je do ruky a zkontroval, nebo sis prevzal zalepenou krabici?

To jsou 3 hodiny.

V případně Vídně předání netrvá déle než 15 minut a odpadá celá ta zbytečná komunikace. Ve Vídni se můžete na fleku otočit, sednout na metro a dojet do druhýho, či třetího krámu, když se vám cokoliv nebude líbít...

Tady už jsou počty na Vás. Buďto budete riskovat komunikaci s někým, kdo je vyhulenej mašťák nechápající to, že sami aktivně uháníte někoho, komu budete cpát prachy do chřtánu, což je na trhu v 21. století docela unikum.

Můžete taky dostat něco úplně jinýho, případně Váš čas může přijít v niveč zcela.

Položte si otázku: Kolik stojí Váš čas? Je snad zadarmo? Baví Vás to? OPRAVDU?


V současný době dokážu pojmenovat jedinýho matkaře, na kterýho se můžu 100% spolehnout.


Nikdo mi nemůže vyčítat, že mne nezajímaj nějaký vaše problémy s mutrama, že vám pochcípala várka klonů, nebo že přišla větší objednávka, nebo snad dokonce nějakej Váš vyhulenej pořadník, kterej si po nocích píšete na neviditelnejch psacích strojích...

Jako správnej moravskej separatista to mám do Vídně blíž než do zaprcaný Prahy...


Tak to byla řeč jak víno!
Ještě lepší je to obráceně, když si někdo objedná klony, ty se mu s tim řežeš a sereš a on ti pak napíše 20tý PMko že už si sehnal od někoho jinýho.
A ještě jednu perličku tady mám, objednal si klony a ať mu je dovezu, to ja bych klidně udělal, ale kolega nevlastnil mobilní telefon, takže jsem měl asi přijet do nejmenovaného města, stoupnout si tam na náměstí a vyvolávat jeho jméno, opravdu zajímavý případy se vyskytnou občas.

Old Post 21-11-2011 v 10:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-07-2017 - Máte někdo zkušenosti s těmata holkama? - 3 odpovědí
02-01-2009 - kindseed- Máte někdo zkušenost? - 2 odpovědí
05-10-2005 - Lowryder-máte někdo zkušenosti? - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3601560 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív