Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » koumak grow_220W Nlite red
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
DrNi
Stálý Člen

Karma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 16

Čus a díky, ten venťas u pacháče je z www.Klecka.cz a na ofuk mam zatim starej fén. Ale tž mam objednanej venťas s klipsnou od Greenhomu. Jinak jsem to zašťipoval Fimem, nebo sem se o to aspoň pokoušel. Někde to docela vyšlo

Old Post 29-01-2008 v 19:45 PM
DrNi je offline   Profil uživatele DrNi   Find more posts by DrNi   Foto galerie člena DrNi   Click here to Send DrNi a Private Message   Add DrNi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele DrNi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrNi
Stálý Člen

Karma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 162  

Pohodička Příspěvek č. 17









Zdravim všechny Smokery. Tady jsou nové fotečky, tentokrát už s popiskem.

1. JH
2. SS
3. OB
4. SS
5. OB
6. DD
7. G13

,,Návod" na ten pacháč tu bude zítra.

Naposledy upravil DrNi 30-01-2008 v 19:51 PM

Old Post 30-01-2008 v 19:27 PM
DrNi je offline   Profil uživatele DrNi   Find more posts by DrNi   Foto galerie člena DrNi   Click here to Send DrNi a Private Message   Add DrNi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele DrNi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrNi
Stálý Člen

Karma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 18









Zdravim, tak sem zase tady. Kyti zase o neco povyrostly, ale nasťehovaly se mi tam nejspíš sviňušky. Listy maj bílý tečky a zespodu jsou nejspíš vajíčka a sem tam už něco i leze. Nevíte někdo jak se jich šetrně zbavit?

Naposledy upravil DrNi 13-02-2008 v 16:32 PM

Old Post 12-02-2008 v 18:17 PM
DrNi je offline   Profil uživatele DrNi   Find more posts by DrNi   Foto galerie člena DrNi   Click here to Send DrNi a Private Message   Add DrNi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele DrNi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 19

Predátory - nejlepší řešení -, dále Biool-em (řepkový olej - na chuti to znát není, ale může dojít k udušení - listy jsou "ucpány" masnotou, takže neprobíhá fotosyntéza), Neudosan (osobní zkušenost nemám, ale není to tak mastné, takže by to mělo být lepší jak BIOOL). Potom už chemikálie jako OMITE 30W, Svilustop atd..

Co ten pacháč?

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Naposledy upravil guerilla 12-02-2008 v 18:53 PM

Old Post 12-02-2008 v 18:45 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrNi
Stálý Člen

Karma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 20








+ ještě pár foteček a návod pro na ten pacháč.: Z hliníkové mřížky jsem si připravil 2 obdélníky( délka, šířka) 64x50cm , 40x50cm. obdélníky jsem stočil do válce tak aby měl každý z nich výšku 50cm. dna válců jsem udělal z té samé mřížky (pro větší odsávací plochu) a tyto válce jsem poáhl tkaným ,,filtrem" z digestoře. Fota z příspěvku č. 9. Na dno většího válce jsem nasypal do cca 2 cm aktivní uhlí. po vložení menšího válce jsem vysypal prostor mezi válci uhlím a uzavřel jsem ho opět mřížkou. možná by bylo lepší ho uzavřít něčím bez děr. Tkanina na menším válci je použita jen proto, aby nepropadávali granulky uhlí. Celí filtr je spojován jen ohnutím přečnívajících kousků mřížek a proti případnému rozbalení jsem jej zajistil po obvodu stahovacími páskami. těmi je připevněn i tkaninový filtr. vyčnívající kus menšího válce jsem omotal lepenkou a přidělal jsem k němu odtahovou hadici s venťasem.

Návod mohl být v receptáři, ale tam jsem neměl přístup.
Kdyby něco nebylo jasné, nebo tu něco chybělo, stačí napsat.

poslední foto = new ofuk

Old Post 12-02-2008 v 19:29 PM
DrNi je offline   Profil uživatele DrNi   Find more posts by DrNi   Foto galerie člena DrNi   Click here to Send DrNi a Private Message   Add DrNi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele DrNi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8038410 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív