Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Jaká je nejlepší odrůda? Nejpopularnější genetika (model)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 24 25 26 27
Autor
Téma 
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 401

Pro mě je jednička jasná: Skunk1 od Dutch Passionu.

Jel jsem venku i ve skleníku v kokosu a vzhledem, účinkem i vůni strčil do kapsy kdejaký indoor.

Old Post 13-03-2014 v 23:33 PM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sir_Major
Stálý Člen

Karma uživatele Sir_Major - 88% PěstitelskáKarma uživatele Sir_Major - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 402

Ahojte. Vynikající travky (co se stavu týče) jsou pro mě například acapulco gold, hawaian snow, amnesia haze a asi všechny haze modely. Hawaian snow se mi jednou podařilo dojet ve skleníku. Sklízel jsem ho 10. Prosince. Byl slunečný prosinec a noční mrazíky do skleníku nesednou. Alespoň nějakou výhodu ty teplé zimy mají. Část sklizně mi sice splesnivěla ale to byla nejspíš cena za dlouhou dobu květu. Byla to výborná happy travka. Žádná zlá tráva. Skvělá chuť a žádný škrabokrk. To pravděpodobně proto, že jsem je vůbec nehnojil. Jen sem na podzim zaryl hodně ovčího a koňského hnoje. Musím říct že travka nehnojená chutná daleko lépe než hnojená. Ale to nejspíš víte. Proto nejraději hulím nehnojený out. Je to samozřejmě na úkor výnosu ale když máte skleníček sami pro sebe tak to oželíte a za tu čistou chuť to opravdu stojí. ...tak ať to roste. Peace

Old Post 08-07-2015 v 19:07 PM
Sir_Major je offline   Profil uživatele Sir_Major   Find more posts by Sir_Major   Foto galerie člena Sir_Major   Click here to Send Sir_Major a Private Message   Add Sir_Major to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d2n5k@seznam.cz
Stálý Člen

Karma uživatele d2n5k@seznam.cz - 9% Pěstitelská

Registrován: Aug 2015
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 403

Měli už jste někdy někdo kush dream z limitované kolekce ??? Je to dobré ??? jak se o tom říká ?? a nevíte kdyžtak kde sehnat řezy ???

Old Post 30-09-2015 v 18:36 PM
d2n5k@seznam.cz je offline   Profil uživatele d2n5k@seznam.cz   Find more posts by d2n5k@seznam.cz   Foto galerie člena d2n5k@seznam.cz   Click here to Send d2n5k@seznam.cz a Private Message   Add d2n5k@seznam.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rubie
Stálý Člen

Karma uživatele rubie - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 71  

Obecné Nejlepsi odruda? Příspěvek č. 404

Ahoj dost by me zajimal vas nazor jaka pro vas je top trava jakaj druh?
vim ze je to dost vseobecne a ze kazdy ma rad neco jineho jen ciste ze zvedavosti.

Pro me industrial plant a co pro vas ?

zacinajici pestitel

Old Post 23-02-2016 v 16:06 PM
rubie je offline   Profil uživatele rubie   Find more posts by rubie   Foto galerie člena rubie   Click here to Send rubie a Private Message   Add rubie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manastohovado
Stálý Člen

Karma uživatele manastohovado - 42% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 405

jednoznačně mazar jak out tak in docela me prekvapila i nebula

Old Post 03-03-2016 v 12:56 PM
manastohovado je offline   Profil uživatele manastohovado   Find more posts by manastohovado   Foto galerie člena manastohovado   Click here to Send manastohovado a Private Message   Add manastohovado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vv2
Stálý Člen

Karma uživatele vv2 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 406

Neměl by jste někdo foto outdor Cannalope haze?Zkušenosti?

Old Post 03-03-2016 v 23:33 PM
vv2 je offline   Profil uživatele vv2   Find more posts by vv2   Foto galerie člena vv2   Click here to Send vv2 a Private Message   Add vv2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hvězdář
Stálý Člen

Karma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 407

citace:
Původní příspěvek od vv2
Neměl by jste někdo foto outdor Cannalope haze?Zkušenosti?


foto nemám ale kouřil jsem cn haze od kámoše co o jel outdoor a bylo to docela fajn travka s high účinkem. Chuť ale nic moc, taková dřevitá, ale podezírám kámoše, že sklízel trochu předčasně.

2015: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=75591&perpage=50&pagenumber=1
2016: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=76988

Old Post 04-03-2016 v 09:31 AM
Hvězdář je offline   Profil uživatele Hvězdář   Find more posts by Hvězdář   Foto galerie člena Hvězdář   Click here to Send Hvězdář a Private Message   Add Hvězdář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vv2
Stálý Člen

Karma uživatele vv2 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 408

Já to nemám na kouření,ale na mastičky.Mohu dostat od kamaráda tuto rostlinku,tak se právě zajímám,jak to dozrává atd...,i tak díky za koment.

Old Post 04-03-2016 v 16:57 PM
vv2 je offline   Profil uživatele vv2   Find more posts by vv2   Foto galerie člena vv2   Click here to Send vv2 a Private Message   Add vv2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gyzmo
Stálý Člen

Karma uživatele gyzmo - 89% PěstitelskáKarma uživatele gyzmo - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 409

tak před 15 lety jsem zkoušel P1 od DP venku a asi jeden z nejsilnějších out.Minulý a předminulý rok jsem ho zkoušel znovu a musím říct,že původní model byl lepší a ten současný ho jen zdánlivě připomínal chutí,navíc se úplně vytratil fialový fenotyp a z 9 kytek jen jedna samice..Z feminizovaných semen vyroste dost podprůměrnej model.Zkřížil jsem ho tedy se sensi star a belladonou,které se mi osvědčily jako nejlepší modely a dozrávaly i venku sice později,ale většinou to stihly dřív než se začla objevovat plíseň.

Old Post 04-03-2016 v 19:23 PM
gyzmo je offline   Profil uživatele gyzmo   Find more posts by gyzmo   Foto galerie člena gyzmo   Click here to Send gyzmo a Private Message   Add gyzmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 410

Ma tu nekdo zkusenosri s odrudama?

Ghost train haze
Bruce banner
Green crack

Old Post 08-03-2016 v 18:10 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sw3ap
Stálý Člen

Karma uživatele sw3ap - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 411

NYC Diesel, mám ho v pytlíku v mrazáku už 4. Sezónu a takovou vůni a head rozstřel jsem ješte nezažil. Asi nejlepší co jsem za tech 8 let huleni měl.

...ռոմ

Old Post 02-05-2016 v 22:12 PM
sw3ap je offline   Profil uživatele sw3ap   Find more posts by sw3ap   Foto galerie člena sw3ap   Click here to Send sw3ap a Private Message   Add sw3ap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J@m@L
Stálý Člen

Karma uživatele J@m@L - 76% PěstitelskáKarma uživatele J@m@L - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 412

Ahojte chalani. Pestujem na balkone autofem Durbany, pretoze je to moja oblubena (a jedina pestovana) odroda, ale chcem prejst na vybojku indoor, ale rozhodne chcem ostat u odrody s ENERGICKYM high! To je jedina moja podmienka Chut a vona ma nezaujimaju, chcem, aby som nebol vypatlany po "dozvukoch".. pouzivat budem vaporizer (cital som, ze potom nie je taky utlm). Som programator, takze v ziadnom pripade nechcem utlmovaci high, ale cistu energiu (a nie, nechcem piko!)

Old Post 14-08-2016 v 21:51 PM
J@m@L je offline   Profil uživatele J@m@L   Find more posts by J@m@L   Foto galerie člena J@m@L   Click here to Send J@m@L a Private Message   Add J@m@L to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 413

Mate nekdo prosim zkusenosti s timto fem.Jack hererem od Holanske seedbanky Green House?

http://greenhouseprague.cz/cs/green...jack-herer.html

Pravdepodobne pojedu indoor klony ale kdyby nahodou nevysly tak hledam nahradu. Kvalita semen , klicivost, zhulovaci ucinek, vynosnost.

Je rozdil ve vysledku v kvalite palic a zhulovaciho ucinku ze semen regular VS feminizovanych?

Dik za info.

Old Post 10-09-2016 v 19:56 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 414

Jack je jeden z nej. modelů vůbec, regular semena jsou příliš drahá. Femin. po 3ks jsou za dobrou cenu. Každopádně účinkem tě dostane až na kraj Vesmíru

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 11-09-2016 v 11:28 AM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filo-9
Nový Člen

Karma uživatele Filo-9 - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 415

citace:
Původní příspěvek od sw3ap
NYC Diesel, mám ho v pytlíku v mrazáku už 4. Sezónu a takovou vůni a head rozstřel jsem ješte nezažil. Asi nejlepší co jsem za tech 8 let huleni měl.


Souhlasim, márně schánim regular semena na založení matky. NYC diesel je top

Řežu to už nějakej ten pátek z matek selektovanej z regulár semen. Momentálně jedu White satin, White Russian, Lsd. Chceš kvalitní řezy? tak mi napiš

Old Post 20-11-2016 v 22:54 PM
Filo-9 je offline   Profil uživatele Filo-9   Find more posts by Filo-9   Foto galerie člena Filo-9   Click here to Send Filo-9 a Private Message   Add Filo-9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olgoj chorchoj
Nový Člen

Karma uživatele olgoj chorchoj - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 416

Ahoj, jaka je nejlepší odrůda na výnos v indooru pod 2x 600w?

Old Post 27-03-2017 v 06:43 AM
olgoj chorchoj je offline   Profil uživatele olgoj chorchoj   Find more posts by olgoj chorchoj   Foto galerie člena olgoj chorchoj   Click here to Send olgoj chorchoj a Private Message   Add olgoj chorchoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 24 25 26 27  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0480670 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív