Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Almara 150W/250w Jack Herer scroog.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Legion
Stálý Člen

Karma uživatele Legion - 92% PěstitelskáKarma uživatele Legion - 92% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 43  

Obecné Almara 150W/250w Jack Herer scrog. Příspěvek č. 1




Nazdárek.

Po dlouhé době nakupování zeleného listu sem se konečně dopracoval ke stavbě své první skříně. Volnou skříň jsem měl už dříve avšak moji rodiče zrovna neoplývali nadšením, že se zabývám touto činností a tak u nás doma marihuaně pšenka moc nekvetla. Poté co mi pár kytiček vyhodili sem si už říkal, že je to v p..... ale jednoho krásného dne po úmorném přemlouvání mých sploditelů se mi to konečně povedlo. A tak jsem nelenil a dal se ihned do práce.
Bohužel foťáček se mi dostal do ruky až teď takže sadba a růst zdokumentovány nejsou.

Ale teď už k věci:

Rozměry: ŠxVxH - 115x170x60
Je to taková stará almara ale velice šikovná.

Světlo: Philips Son-t Pia Plus 150w a už se tam chystá 250w SHC

Ventilace: Větrání zajišťuje 5 větráčků od PC - 2x přívod 2x odtah
a 1 ofoukává lampu. Nechávám je běžet na9V ale když
jsou vedra tak je pouštím na 12V. S vypnutým
sodíkem je tam kolem 21 stupňů se zapnutým asi 27.

Rostlinstvo: Smaží se mi tam 6x Jack Herer
Jel jsem z řezanů. Díky Phyrius (odplata tě nemine)


Substrát: 2 druhy kupováné zeminy smíchané s pískem a
perlitem. Není to zrovna ideální jelikož jsem to
potřeboval narychlo a nic jiného nebylo dostupný.

Hnojivo: Růst - Wuxal super, Kristalon Start
Květ - OBM, Kristalo Plod a květ, stříkáno Phytaminem

Řízky rostly 25 dnů a pak jsem je přepnul na květ a teď jsou v
14. dni květu a začínaj se pěkně tvořit paličky tak uvidíme. Drobet mi to Jack přerost, protože se táhne hrozně do výšky.

Naposledy upravil Legion 26-07-2003 v 11:18 AM

Old Post 21-07-2003 v 17:52 PM
Legion je offline   Profil uživatele Legion   Find more posts by Legion   Foto galerie člena Legion   Click here to Send Legion a Private Message   Add Legion to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Legion! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legion
Stálý Člen

Karma uživatele Legion - 92% PěstitelskáKarma uživatele Legion - 92% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 43  

A další... Příspěvek č. 2










Další fotečky....:


1. - Lampička

2. - Listový

3. - Detail zárodku paličky

4. - Koleno

5. - Pohled shora

6. - Prales

7. - Větrák na chlazení lampy


Jinak zatím Zdar.

Naposledy upravil Legion 21-07-2003 v 22:19 PM

Old Post 21-07-2003 v 21:52 PM
Legion je offline   Profil uživatele Legion   Find more posts by Legion   Foto galerie člena Legion   Click here to Send Legion a Private Message   Add Legion to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Legion! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Phyrius
Stálý Člen

Karma uživatele Phyrius - 88% PěstitelskáKarma uživatele Phyrius - 88% PěstitelskáKarma uživatele Phyrius - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 135  

Chválim! Příspěvek č. 3

Tak´s to stihnul stejně dřív... No, každopádně Ti ji musim pochválit Na tu odměnu se už moooc těšim, takže zatim bye!

PS:Nemáš chuť na špeka???

A taky K+ (abych nezapomněl)

Old Post 21-07-2003 v 22:54 PM
Phyrius je offline   Profil uživatele Phyrius   Find more posts by Phyrius   Foto galerie člena Phyrius   Click here to Send Phyrius a Private Message   Add Phyrius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Palec nahoru pár poznámek Příspěvek č. 4

Mash to hezký jen co je pravda, ale dovolim si ti trošku poradit esli se nebudesh zlobit.
S tou 250kou která se ti tam chystá příde i dramatický zvýšení teploty, takže začni řešit pořádnej odtah od lampy.
Pak sem si fšim, že kytíz maj dost tenký stonečky - tam by se taky hodil eště jeden větráček, aby zesílily, ale když tam mash tu síť, tak to zas neni nutný ,a le hrozí, že se polámou při nějakym manévru...

Jo a konečně - když se koukám na velikost tý skříně - nepřemejšlel si o 400W?

A uplně poslední věc.... dej bacha na ty dráty - aby tě to nepokopalo, to tam tak různě neesteticky visí.... - ne sorry už mlčim

K+ za ukecání rodičů

thc?

Old Post 22-07-2003 v 07:57 AM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
g_man
Oceněný Pěstitel

Karma uživatele g_man - 88% PěstitelskáKarma uživatele g_man - 88% PěstitelskáKarma uživatele g_man - 88% PěstitelskáKarma uživatele g_man - 88% PěstitelskáKarma uživatele g_man - 88% PěstitelskáKarma uživatele g_man - 88% PěstitelskáKarma uživatele g_man - 88% PěstitelskáKarma uživatele g_man - 88% PěstitelskáKarma uživatele g_man - 88% PěstitelskáKarma uživatele g_man - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 203  

Příspěvek č. 5

Mas to krasne, na to ze je to poprve, to mas dost dobre...
Jen tak dal K+

Budha 150W H-SCROG
Mobilni pestirna 70W V-SCROG 150W-Bublak-Bubblegum
Tlumic hluku+pachu
Mobilni pestirna 150W V-SCROGNavod na stavbu Mobilniho boxu 100W

Old Post 22-07-2003 v 09:23 AM
g_man je offline   Profil uživatele g_man   Find more posts by g_man   Foto galerie člena g_man   Click here to Send g_man a Private Message   Add g_man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 6

2 Bohour : taky za to dostal K+ Ale 400W by byla na tuhle skříň ideální - myslim z hlediska rozměrů a tak. Neřikám, že jí tam má vrazit a čekat až ho rodiče rozsekaj za účet el...
Jinak na tu 250W odtah určitě přes 100m3 a sklo...

thc?

Old Post 22-07-2003 v 09:48 AM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
imyou
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

To Legion: Na to že jseš ještě dítě (jak se zdá) tak dobrý pěstění´s založil, až budeš mít za čas vlastní děti, tak se nebudeš muset ptát .. co máš a co ne .. a to je fat dobrýýýý výhledově ..

Old Post 22-07-2003 v 10:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 8

2 Bohour : já sem taky 250kař... vynikající poměr výkon/náklad/výnos, ale skříň mam 50x70x80... - proto sem si myslel, že do větší 400... - nic - nechcme už 400W bejt

thc?

Old Post 22-07-2003 v 10:17 AM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legion
Stálý Člen

Karma uživatele Legion - 92% PěstitelskáKarma uživatele Legion - 92% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 43  

Díky všem Příspěvek č. 9

Díky díky...

to Deno: S tím větráním o tom už sem přemejšlel a už se schání nějaký výkonější větráčky. A hlavně jiný stínítko tohle je blbý. Ta 250 fakt hřeje . Ty stonky jsou docela slabý toho už sem si taky všiml ale nemám žádnej další větráček tak to zatím musí stáčit. Já si myslím že pro mě je 250w ůplně dostačující a 400w by bylo už moc ale člověk nikdy neví a ty dráty ty jsou tam fakt neestetický protože je ta skříň stavěná dost narychlo a většinou z toho co se doma našlo. tak to snad někdy předelám pořádně.

Jinak kytky začínají docela paličatět tak se pokusím sem za nějaký čas dát nějaký to foto zatím zdárek. Kdyby nějaký připomínky nebo rady atd sem s tím.

Old Post 22-07-2003 v 19:09 PM
Legion je offline   Profil uživatele Legion   Find more posts by Legion   Foto galerie člena Legion   Click here to Send Legion a Private Message   Add Legion to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Legion! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-08-2006 - 70W Jack Herrer v-scrog - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7222280 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív