Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Seedbanka která bere Paypal
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Why?!
Nový Člen

Karma uživatele Why?! - 90% PěstitelskáKarma uživatele Why?! - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 25  

Seedbanka která bere Paypal Příspěvek č. 1

Hledal jsem dlouho, a pár sem jich našel, ale nenašel jsem jestli se jim dá věřit, a jak moc jsou prověřený... proto mi prosím o radu kde to můžu objednat a nebát se že mi nic nepříde
Některý se mi zdaj už od pohledu hodně divný nebo nefunkční, ale našel jsem to na jakýmsi seznamu seedbank a projistotu sem dám vše...
http://www.buzzgrower.com/
http://www.hemcy.com/
http://www.high-land.co.uk/
http://www.highqualityseeds.nl/
http://www.hipersemillas.com/
http://www.seedsoffunk.com/
Díky moc za rady

Old Post 10-12-2007 v 00:22 AM
Why?! je offline   Profil uživatele Why?!   Find more posts by Why?!   Foto galerie člena Why?!   Click here to Send Why?! a Private Message   Add Why?! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 2

HQS - high quality seeds a http://www.hipersemillas.com/uk/ , u ostatních bych byl dosti na pochybách..

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 10-12-2007 v 19:14 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rybmen
Stálý Člen

Karma uživatele rybmen - 46% PěstitelskáKarma uživatele rybmen - 46% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 3

HQS-moc dobrá volba , 100pro klíčivost, velmi velmi vysoké procento samic i z nefeminizovaných semen....

Don't worry be happy!

Naposledy upravil rybmen 18-12-2007 v 18:48 PM

Old Post 13-12-2007 v 20:15 PM
rybmen je offline   Profil uživatele rybmen   Find more posts by rybmen   Foto galerie člena rybmen   Click here to Send rybmen a Private Message   Add rybmen to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rybmen! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
faqer
Stálý Člen

Karma uživatele faqer - 25% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 4

Ste si isty, ze HQS berie paypal. Bol som na ich stranke ale nic som o tom nenasiel. Mozno som ale pozeral zle. Platil tam uz niekto cez paypal?

Old Post 13-12-2007 v 20:33 PM
faqer je offline   Profil uživatele faqer   Find more posts by faqer   Foto galerie člena faqer   Click here to Send faqer a Private Message   Add faqer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Kdy to je skoro to samí jako eastseeds.com to je skoro to samí budu obědnávat letost na eastseeds tak uvydíme jaký jsou mno je tam více bank a tak uvydíme mno

Old Post 16-12-2007 v 22:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
faqer
Stálý Člen

Karma uživatele faqer - 25% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 6

Veru tak, pojdem aj cez eastseeds.com. Jednoznacne chcem platit cez paypal a vyhnut sa tak posielaniu penazi v obalke. A maju slusny vyber a ceny, tak preco to neskusit.

Old Post 16-12-2007 v 23:50 PM
faqer je offline   Profil uživatele faqer   Find more posts by faqer   Foto galerie člena faqer   Click here to Send faqer a Private Message   Add faqer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Jo jasan to maj docela dost dobrej výběr ají to maj levný než u ostatních bankách žee

Old Post 20-12-2007 v 08:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
faqer
Stálý Člen

Karma uživatele faqer - 25% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 8

Tak nakoniec vyberam medzi www.eastseeds.com a www.hanfsamen.at....
Viem, ze dokonca u hanfsamen davaju ku kazdej objednavke bonusy.

Zahulime, uvidime

Old Post 20-12-2007 v 10:26 AM
faqer je offline   Profil uživatele faqer   Find more posts by faqer   Foto galerie člena faqer   Click here to Send faqer a Private Message   Add faqer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Na east seed taky dávaj tak už když koupíš nad 30 euro tak ti už daj taky bonus víš tak to je v pohodě budu tam letos kupvat v eastseeds.com na sto procent ale ne jak tam je nirvna na tu každej nadává fůůjjj takže pro mě to bude eastseeds na sto procent

Old Post 20-12-2007 v 11:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rybmen
Stálý Člen

Karma uživatele rybmen - 46% PěstitelskáKarma uživatele rybmen - 46% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 46  

HQS Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od faqer
Tak nakoniec vyberam medzi www.eastseeds.com a www.hanfsamen.at....
Viem, ze dokonca u hanfsamen davaju ku kazdej objednavke bonusy.


I u HQS máš minimálně 4 bonus seeds ke každé obj.......

Don't worry be happy!

Old Post 20-12-2007 v 17:27 PM
rybmen je offline   Profil uživatele rybmen   Find more posts by rybmen   Foto galerie člena rybmen   Click here to Send rybmen a Private Message   Add rybmen to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rybmen! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
faqer
Stálý Člen

Karma uživatele faqer - 25% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 11

to rybmen: A ide u nich platit cez paypal???

Zahulime, uvidime

Old Post 20-12-2007 v 18:39 PM
faqer je offline   Profil uživatele faqer   Find more posts by faqer   Foto galerie člena faqer   Click here to Send faqer a Private Message   Add faqer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rybmen
Stálý Člen

Karma uživatele rybmen - 46% PěstitelskáKarma uživatele rybmen - 46% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 46  

? Příspěvek č. 12

Tak to nevím, pošli jim mejla a zeptej se přímo jich...ale gdyž pošleš v obálce eura + 5 e na poštu tak to máš taky...

Don't worry be happy!

Old Post 21-12-2007 v 20:39 PM
rybmen je offline   Profil uživatele rybmen   Find more posts by rybmen   Foto galerie člena rybmen   Click here to Send rybmen a Private Message   Add rybmen to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rybmen! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Jo jasan pošotvný je jenom 3 eura víš a byl jsem se ptát na poště že to nejde přes mojí banku a tak mě poradily to poslat složenkou a už ju mám doma tak uvydíme a v obálce se mi prachy nechcou posílat víš to fakt neee

Old Post 22-12-2007 v 17:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rybmen
Stálý Člen

Karma uživatele rybmen - 46% PěstitelskáKarma uživatele rybmen - 46% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 14

Poštovný tam doporučeně je jen 53 Kč. A zpátky obyčejně to je 1,44e a doporučeně 7,10e a přišlo mi to dycky i obyč.... Jde o to, že ta obálka do NL odtud dorazí dycky. Nejrizikovější je právě ta cesta zpět, a to je pak uplně jedno jestli oni obdrželi kačáky složenkou, v obálce, přes banku...prostě jde o tu cestu ZPĚT a to jde vždy jen poštou...

Don't worry be happy!

Old Post 24-12-2007 v 14:36 PM
rybmen je offline   Profil uživatele rybmen   Find more posts by rybmen   Foto galerie člena rybmen   Click here to Send rybmen a Private Message   Add rybmen to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rybmen! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8425390 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív