Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 100- indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Dreaďo
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

70W indoor - plánovaný začiatok 29.6. Příspěvek č. 1

EDIT: No, takže teda na autobatérie zabudneme. Myslíte, že na čisto lampové rastliny pod max. 150W žiarovkou a často zastrihávané bude stačiť 85x65x100cm??? Teda rastliny by mali tak do 75-80 cm... Bolo by z toho niečo? Teda či sa to oplatí

Naposledy upravil 22-06-2008 v 21:10 PM

Old Post 21-06-2008 v 20:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dreaďo
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Update prvého príspevku

Old Post 22-06-2008 v 09:43 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 3

na 85x65cm skříň je 150w moc málo. Tohle je tak na 250-400w, ale na ty je to zas moc nízký...

a to, že rostliny by měli 75-80cm je taky přehnaný... 150w efektivně neprosvítí ani do poloviny. Pod 150w radši nízký keříčky, případně sog/scrog....

Old Post 22-06-2008 v 18:26 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dreaďo
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Díky, ale zohnal som lepšiu skriňu (je hneď vedľa tej väčšej ) s rozmermi 65x85x35 (VxŠxH). Zmestí sa mi tam 10 kvetináčov, čiže 10 rastlín by sa tam nejako pomestili... Chcem to robiť na spôsob aký mal Mara69 pri 9W lampičke, ale ja použijem takú 70tku... Nechcem nič extra, len skúsenosti (ako aj Mara povedal). Problém tam je, že to má dvoje dvierka na otváranie, tkaže medzi nimi je malá škára, cez ktorú vidno dnu a nie je to zatesnené, takže vzduch bude unikať atď... Neviete mi poradiť, ako mám spraviť tú škáru?

Old Post 22-06-2008 v 19:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dreaďo
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5


Díky, ale zohnal som lepšiu skriňu (je hneď vedľa tej väčšej ) s rozmermi 65x85x35 (VxŠxH). Zmestí sa mi tam 10 kvetináčov, čiže 10 rastlín by sa tam nejako pomestili... Chcem to robiť na spôsob aký mal Mara69 pri 9W lampičke, ale ja použijem takú 70tku... Nechcem nič extra, len skúsenosti (ako aj Mara povedal).

EDIT: Problém tam je, že to má dvoje dvierka na otváranie, tkaže medzi nimi je malá škára, cez ktorú vidno dnu a nie je to zatesnené, takže vzduch bude unikať atď... Neviete mi poradiť, ako mám spraviť tú škáru?

EDIT2: Takto vyzerá tá skriňa... Proste neviem, ako tú škáru mám zatesniť, aby som mohol začať pestiť Neviete poradiť?

Old Post 22-06-2008 v 19:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Čus Dreaďo:
Já myslím, že na 10 kytiček to je fakt docela malej prostor i slabý světlo... Pokud teda chceš, aby to za něco stálo
Radši zvol větší květináče, aby kytky měli víc místa pro kořeny a tím pádem se tolik neošidíš o konečný výsledek

A v týhle skříňce chceš mít toho 70W sodíka nebo nějakou tu 150W???

Já bych ty stěny zevnitř natřel bílím primalexem nebo bych tam šoupnul tu diamantovou folii, aby se ti světýlko pěkně odráželo

No a s tím zatěsněním to zase takovej velkej problém nebude, ne? Myslím, že by postačilo zevnitř na jednu stranu těch dvířek přidělat kousek nějaký desky a víc bych se s tím nesral...

A což takhle tam udělat nějakej výfuk a odfuk, hm? Už si přemýšlel, kde to bude???

Naposledy upravil 22-06-2008 v 20:53 PM

Old Post 22-06-2008 v 20:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dreaďo
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Jasné, to bude vzadu za skriňou, je tam dosť priestoru na to.
70tka by mi mala stačiť... Najrpv vytriedim samce od samíc a vyhodím ich a potom tie samičky dám do väčších kvetináčov tak, aby sa tam všetky spratali a v čo najväčších kvetináčoch...

S pestovaním chcem začať už koncom tohto týždňa, teda zohnať všetky potrebné veci do nedele a v nedeľu to poskladať

Old Post 22-06-2008 v 20:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

To Dreďák:
Na 70W sodík bude těch 5 rostlinek tak akorát...
Čeče asi bude lepší, když už teď tam dáš ty větší květináče a seženeš si třeba tady na G. nějaký kvalitní řezivo
Protože ze semínek je to mnohem víc práce (tím pádem i času) a z těch řízků to bude prostě tutovka...

Old Post 22-06-2008 v 21:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dreaďo
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

No, ja som zvyknutý pracovať len so semiačkami... S tými odrezkami ani neviem zaobchádzať, aj keď to je jednoduché Proste keď sa to nechcem naučiť, tak sa to nenaučím... Ale raz vyskúšam, keď sa osamostatním a budem mať vlastný bejvák

Ten 70W sodík sa kde dá najlepšie (okrem internetu) zohnať?

EDIT: No ale radšej by som teda bral nejakú normálnu 70W žiarovku, nechcem nič extra na začiatok Chcem len vyskúšať, či sa mi bude dariť lepšie ako v oute

Old Post 22-06-2008 v 21:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
.:INDI:.
Stálý Člen

Karma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 10

Dreado nechces 70tku sodik?tak si kup ziarivky-neonky.....ale v ziadnom pripade neskusaj ziarovky...preco?lebo ti pod tym pi.a narastie....a dokonca ani to nie

Hlavne si veriť

Old Post 23-06-2008 v 02:04 AM
.:INDI:. je offline   Profil uživatele .:INDI:.   Find more posts by .:INDI:.   Foto galerie člena .:INDI:.   Click here to Send .:INDI:. a Private Message   Add .:INDI:. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dreaďo
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11


No, bol som si vybrať lampu... Našiel som jednu 150W... Tak nejako vyzerá... Je to 150W, čerevené svetlo.. Svetlo moc nerozptyľuje, ale tak na tú skrinku to bude akurát si myslím... Ešte si zoženemiem Mylar alebo nejakú fóliu čo dobre odráža svetlo a bude to. Časový spínač mám, už stačí len dozadu namontovať diery na ventilátor s odťahom a príťahom a neskôr dám na ten odťahový aj pacháč... Zatiaľ všetko. V nedeľu to mienim rozbehnúť...

Old Post 23-06-2008 v 12:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 12

red spektrum

Old Post 23-06-2008 v 12:53 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Dreaďo
No, bol som si vybrať lampu... Našiel som jednu 150W... Tak nejako vyzerá... Je to 150W, čerevené svetlo.. Svetlo moc nerozptyľuje, ale tak na tú skrinku to bude akurát si myslím... Ešte si zoženemiem Mylar alebo nejakú fóliu čo dobre odráža svetlo a bude to. Časový spínač mám, už stačí len dozadu namontovať diery na ventilátor s odťahom a príťahom a neskôr dám na ten odťahový aj pacháč... Zatiaľ všetko. V nedeľu to mienim rozbehnúť...


možná by bylo lepší najít na půdě v krabici žárovičky na stromeček a vyšroubovat zelený a žlutý a místo nich prdnout modrý a červený, co si půjčíš od sousedů
omg

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 23-06-2008 v 13:08 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dreaďo
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Ale ja som čítal na viacerých stránkach (aj tu), že červené spektrum žiarovky je dobré... Tak neviem prečo by som mal dávať viacej žiaroviek, keď môžem mať rovno túto?

Old Post 23-06-2008 v 13:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 15

Dreaďo: PM

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 23-06-2008 v 13:33 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dreaďo
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

Viem, viem Už som si pozrel Hneď som zmenil názor Jo, mimochodom, dneska som bol pozrieť môj outík a zostala mi len 1 rastlina Prečo som taký zábudlivý Ale vyzerá zdravo Pekne som ju zalial No a jedna otázočka... Dal som vyklíčiť semená nonamu a dal som ich na navlhčený tampňonik na odlíčovanie a neprikryl som ho druhým tampónikom (takto som to spravil aj minule a vyklíčilo mi z 24 8), no a mal som ich tam asi 6 dní a nič. Teraz som ich prikryl aj druhou vrstvou tampóniku (tiež navlhčeného) a dal som ich na parapetu do takej krabičky a sú tam druhý deň a stále nič... Neviete prečo mi nechce ani jedno puknúť?

Old Post 23-06-2008 v 17:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-05-2013 - první indoor - 8 odpovědí
05-07-2011 - první indoor - 26 odpovědí
25-12-2011 - první indoor - 81 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4827410 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív