Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » 400w nlite +125w úsporka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Budwais
Stálý Člen

Karma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 171 

400w nlite +125w úsporka Příspěvek č. 1

Zdarec chtěl jsem se zeptat pokud máte někdo zkušenost s nlite super hps 400w na růst ??Kamarád sní teď svítil a šlo mu to brutálně do květu již od sazeniček myslíte pomohla by 125w modrá úsporka válí se mi tu doma děkuji za odpovědi...

-!!!IN 007 by Eleanor-400WattSolarFlare!!!-
-!!!OUT 008 El Nino Jedem holky, cesta je dlouhá!!!-

-!!!OUT 007 by Eleanor The Wall!!!-
|
OUT 007 by Dick|OUT 007 Divočina
-!!!Lahodný konopný dort-| -!!!Jihočeská vepřová roláda-

Naposledy upravil Budwais 09-12-2007 v 14:39 PM

Old Post 09-12-2007 v 09:45 AM
Budwais je offline   Profil uživatele Budwais   Find more posts by Budwais   Foto galerie člena Budwais   Click here to Send Budwais a Private Message   Add Budwais to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 2

Krupieer asi ses.... kdyz nevis tak radsi neodpovidej.
Budwais a jak to ten tvuj kamos mel nastaveny? dulezita je perioda.

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 09-12-2007 v 14:40 PM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Budwais
Stálý Člen

Karma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 3

nastavený to měl dobře normálně 18 ale myslí že dělal spousta jiných chyb ale chtěl jsem se zeptat hlavně kuli pánovy z Growshopíku (který mi zhanil jak mou 400planstárku tak tuhle nlite o ní mi tvrdil jak to prostě nejde jak je dělaná extra na ten květ atd... a že to hned pokvete tak jsem dal dvě plus dvě dohromady a jdu se zeptat: jelikoš kamarád je no... DEB(nezkušený) typu sázet do mrtvé vrány a pod..., a pán z G mi přijde že chce spíše prodat jelikož mi nabýzel MH za 1800 a já mám zkušenost pouze s Planstarem od Osramu a tam je příměs MH ale s čistým sodíkem na růst zatím né kord když má upravené spektrum jak říkal pán z G)

-!!!IN 007 by Eleanor-400WattSolarFlare!!!-
-!!!OUT 008 El Nino Jedem holky, cesta je dlouhá!!!-

-!!!OUT 007 by Eleanor The Wall!!!-
|
OUT 007 by Dick|OUT 007 Divočina
-!!!Lahodný konopný dort-| -!!!Jihočeská vepřová roláda-

Naposledy upravil Budwais 09-12-2007 v 15:04 PM

Old Post 09-12-2007 v 14:59 PM
Budwais je offline   Profil uživatele Budwais   Find more posts by Budwais   Foto galerie člena Budwais   Click here to Send Budwais a Private Message   Add Budwais to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 4

No pokud to neni stresem periodou ani odrůdou, tak to je blbost, aby kytka kvetla kvuli spektru či co, jak by potom mohly kytky kvést pod čistym MH?viz někdo to tu zkoušel..

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 09-12-2007 v 15:30 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Budwais
Stálý Člen

Karma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% PěstitelskáKarma uživatele Budwais - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 5

ee klony byly super dobrý byly ode mě a on tvrdil že byly na píču!!!Video klonů up zde: http://leteckaposta.cz/636199804 je to free a pass: Kapr ------ jinak měl problém s časovačem poprvé jsem mu ho nastavil já po čase mu to nějak kleklo a nastavil si ho sám tak kdo ví jak dlouho svítil zeptám se ho )

-!!!IN 007 by Eleanor-400WattSolarFlare!!!-
-!!!OUT 008 El Nino Jedem holky, cesta je dlouhá!!!-

-!!!OUT 007 by Eleanor The Wall!!!-
|
OUT 007 by Dick|OUT 007 Divočina
-!!!Lahodný konopný dort-| -!!!Jihočeská vepřová roláda-

Old Post 09-12-2007 v 20:14 PM
Budwais je offline   Profil uživatele Budwais   Find more posts by Budwais   Foto galerie člena Budwais   Click here to Send Budwais a Private Message   Add Budwais to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.vomacka
Nový Člen

Karma uživatele mr.vomacka - 52% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 6

Na sto pro to bylo spatny nacasovanim hodin, sodik na to nema zadny vliv. Kytky pod nim dobre kvetou, ale kdyz jim budes svitit 18-6 tak nikdy nevykvetou, mam to odzkouseny.

Old Post 17-03-2008 v 17:54 PM
mr.vomacka je offline   Profil uživatele mr.vomacka   Find more posts by mr.vomacka   Foto galerie člena mr.vomacka   Click here to Send mr.vomacka a Private Message   Add mr.vomacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0881730 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív