Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » BELADONA,BU,SS,SK-1 pod 250w sodík
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
leosag
Stálý Člen

Karma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 84  

Obecné BELADONA,BU,SS,SK-1 pod 250w sodík Příspěvek č. 1



Zdravím všechny growery konečně mám k dispozici foták tak bych se chtěl s vámi podělit o mé pěstitelské schopnosti.Dlouhi jsem jen přihlížel a získával tady cenné informace.
Skřín mám o rozměrech V-2m,D-110cm,Š-60cm.Dokola mám oblepenou zahradnickou folii z g-shopu.Hlína je taky z g-shopu roalty-mix za 550peněz,květinky jsou nasazeny v desetilitrovych uřezanych kanystrů.
Světlo je 250w sodík se stínítkem,bohužel vybojka je už třikrát jetá.Samozřejmě výbojka je zakrytá cool tubáčem a na konci potrubí je jeden větráček na odtah.Jinak ve spodu v úrovni stonku je jeden větráček na přívod čerstvého vzdoušku, ve skříni mi ofukují na kyti tři větráčky.
Řízky jely 19dnů 18-6 a ted je to 25 den přeplé 12-12 měl jsem tam dvacet dnů po přepnutí mřížku skrok udělanou ze silonu a dřevěných lišt oka 4cm. zatím nohnojeno

Old Post 07-12-2007 v 19:53 PM
leosag je offline   Profil uživatele leosag   Find more posts by leosag   Foto galerie člena leosag   Click here to Send leosag a Private Message   Add leosag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leosag
Stálý Člen

Karma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 2


jinak kvítí je 60cm od hlíny vysoké vypydají celkem zdravě tak nevím jestli a kdy přihnojit. mám advancet hydroponic v růstové fázi jsem do vody přidával kořenový stimulátor od b-cus

Old Post 07-12-2007 v 21:59 PM
leosag je offline   Profil uživatele leosag   Find more posts by leosag   Foto galerie člena leosag   Click here to Send leosag a Private Message   Add leosag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 3

Velice pekny
Kytky maj moc hezkou barvu a vypadaj ,ze maji porad co jist tak bych stim prihnojovanim radsi pockal.
Ale jestli mas neco na kvet tak sup tam stim a jestli ne tak neco porid
v kvetove fazi pouzivam Bcuzz bloom stimulator, max. spokojenost.
No a nezapomen poridit PK13/14 (fosfor a draslik) ten tomu doda riz a je celkem levnej takze pohoda
drzim palce

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Old Post 08-12-2007 v 01:21 AM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

dost dobrá bush
pěkné kytky a vypadá to že hnojky nepotřebují(royality mix se dá jet bez hnojek )ale souhlas s pampalinim něco málo dobrůtek bych jim dal.
a pořídil bych si větrák na ofuk vršků.
jinak luxus. už se těším až tam budou palice jak cip
budu sledovat
ať se daří

Old Post 08-12-2007 v 11:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leosag
Stálý Člen

Karma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 5





zkusím to trochu prostříhat je to opravdu už asi dost zarostlé,ale nevím jestlli mám ty vrchní vzrostlé listy ostříhat..?aby bylo dost světla na paličky zkusím to odspodu otrhám přebytečné květy na které vůbec světlo nesvítí a ze kterých by stejně nic nebylo

Naposledy upravil leosag 08-12-2007 v 16:22 PM

Old Post 08-12-2007 v 16:14 PM
leosag je offline   Profil uživatele leosag   Find more posts by leosag   Foto galerie člena leosag   Click here to Send leosag a Private Message   Add leosag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

no ty vrchní tam stíní nejvíc podle mě (logicky). máš to jak prales neboj nic tim nezkazíš
udělej si z nich mlíko nebo něco :smoke:

Old Post 08-12-2007 v 16:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leosag
Stálý Člen

Karma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 7




dobrá vrchní lístky jsem některé ustřihl,některé zastřihl a spodky jsem oholil co to šlo jinak teplota a vlhkost optimální zatím nehnojeno
ten osamocený nejkrásnější je pan BUDHA

Naposledy upravil leosag 08-12-2007 v 19:25 PM

Old Post 08-12-2007 v 19:20 PM
leosag je offline   Profil uživatele leosag   Find more posts by leosag   Foto galerie člena leosag   Click here to Send leosag a Private Message   Add leosag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Konůpek
Stálý Člen

Karma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 8

Čus pěkné kytiz.
Zajímalo by mě v kolikátem jsou dni?K+

Konůpkovo 70W
250W PUNK z toho co zbylo
16xWARLOCK 400W/600W
400/600W PUNK - 4xSour Star 2xMK-Ultra 3xChem Dog 3xCataract Kush 4xPre 98 Bubba BX2
Další 400 watové bio potěšení
400w Bio II a III(nárazovka)
Konůpkovo panoptikum 2x400W + 250W - Black D.O.G. - White Widow - Pineapple Skunk

Old Post 08-12-2007 v 20:54 PM
Konůpek je offline   Profil uživatele Konůpek   Find more posts by Konůpek   Foto galerie člena Konůpek   Click here to Send Konůpek a Private Message   Add Konůpek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leosag
Stálý Člen

Karma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 9



dnes je to 28 den květu hodlám dnes trochu přihnojit namíchám asi třetinu roztoku na květ od AH hydroponic jinak asi můžu říct,že řízky jsem zakoupil v Brně od Kozyho a určitě se to vyplatilo takže mu tím děkuji

Old Post 09-12-2007 v 07:48 AM
leosag je offline   Profil uživatele leosag   Find more posts by leosag   Foto galerie člena leosag   Click here to Send leosag a Private Message   Add leosag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leosag
Stálý Člen

Karma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 10

mám srašně velkou radost z mého meskalinového kaktusu.dostal jsem ho ve španělsku od kamaráda z g-shopu.špička je jednou řezaná a hned za pár měsícu se udělaly na vrchu další tři výhonky a to ještě není všechno jeden malý klučina leze ještě z hlíny. mám z něho velkou radost

Old Post 09-12-2007 v 07:56 AM
leosag je offline   Profil uživatele leosag   Find more posts by leosag   Foto galerie člena leosag   Click here to Send leosag a Private Message   Add leosag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leosag
Stálý Člen

Karma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 11




tak tady

Old Post 09-12-2007 v 07:59 AM
leosag je offline   Profil uživatele leosag   Find more posts by leosag   Foto galerie člena leosag   Click here to Send leosag a Private Message   Add leosag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leosag
Stálý Člen

Karma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 12

no a takhle to má vypadat když jsou na to podmínky jinak ve španělsku se hulí furt a co je zajímavé hulí skoro všichni

Naposledy upravil leosag 09-12-2007 v 08:32 AM

Old Post 09-12-2007 v 08:23 AM
leosag je offline   Profil uživatele leosag   Find more posts by leosag   Foto galerie člena leosag   Click here to Send leosag a Private Message   Add leosag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leosag
Stálý Člen

Karma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 13



pro ty co se dívaj na kaktusy ,před nima jsou chronik a ta nejvyšší v pravo je jamajská perla

Naposledy upravil leosag 09-12-2007 v 08:41 AM

Old Post 09-12-2007 v 08:26 AM
leosag je offline   Profil uživatele leosag   Find more posts by leosag   Foto galerie člena leosag   Click here to Send leosag a Private Message   Add leosag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leosag
Stálý Člen

Karma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 14


tak tady je to
omlouvám se jsem tu novej a ještě k tomu se učím zacházet s počítačem.
fotky jsou trošku pospřeházené

Naposledy upravil leosag 09-12-2007 v 08:40 AM

Old Post 09-12-2007 v 08:34 AM
leosag je offline   Profil uživatele leosag   Find more posts by leosag   Foto galerie člena leosag   Click here to Send leosag a Private Message   Add leosag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

jde vidět že tam hulí vše co má 2 a více noh
zaujal mě ten meskalin. už si s něho něco zkoušel???
to musí být morda

Old Post 09-12-2007 v 08:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leosag
Stálý Člen

Karma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% PěstitelskáKarma uživatele leosag - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 16




dnes je to 30den květu 12na12
díky té mřížce jsem dosáhl,že je mám jakš takš v rovině takže se dostává slunce na všechny horní paličky.také jsem při této zalivce mírně přihnojil,namíchal jsem zhruba jen třetinu dávky od AH na květ.
pořadně nevím kdy mám dát hnojivo na plod na květ je to jasné jak přepnu 12na12 plod je až bude palička a cačnou první chloupky hnědnout?budu vděčný za kyždou radu
do tydne si chci zakoupit nějaký tan klipsnák z shopu na ofuk,protože ty pc větráčky dalo by se říct zarostly

Naposledy upravil leosag 10-12-2007 v 15:38 PM

Old Post 10-12-2007 v 15:26 PM
leosag je offline   Profil uživatele leosag   Find more posts by leosag   Foto galerie člena leosag   Click here to Send leosag a Private Message   Add leosag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-01-2007 - Belladonna pod 150w - 36 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1649900 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív