Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Jak nepřijít o řidičák
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 81

nejrozumnější je po hulení nesedat alespoň 12hodin za volant..
konopí je rozumná bylina, nikdy by nikoho rozumného do auta nepustila, což se např. o alkoholu říct nedá to je pravý opak, stačí se podívat na statistiky...nechápu jak někdo může jezdit zhulenej, to bude jen propaganda inkvizice..
jedna rada na závěr pro rozumné uživatele, když si dáte alespoň těch 12hodin pauzu a chcete mít jistotu, že po těch pár hodinách vám nesetřou sliny s THC..pořádně vyčistěte dutinu ústní, což jistě všichni děláte...a teď to podstatné, pijte vodu s citronem / např. jeden vymačkaný do 1.5 láhve s vodou během dne /, což někteří jistě víte, ale proč řeknete si co? citron je nejenom blahodárný pro tělo a budete zdravý jak ryby, a ta blahodárnost je v jeho " zásaditosti " jak v těle, tak logicky v dutině ústní...ale ruku na srdce, jak jsem již psal " Za volant jen střízlivý " konopí je dar od našich Bohů, tak to nekažme.

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 06-04-2015 v 13:05 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tibet019
Nový Člen

Karma uživatele Tibet019 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 82

Zdarec.
Tak abych to nejak ukoncil, kdyby to nekoho zajimalo..po asi 2 mesicich mi volali benga, ze se mam dostavit na sluzebnu.,kolik jsem mel v krvi mi do telefonu nechteli rict..
Kdyz jsem tam dosel, policajt mi rek, ze jsem mel SMULU, ze namerili 2.5 ng/ml...ja jsem skoro zavyskal, protoze jsem fakt tak malo necekal.,
Kdyz mluvil o trestu,rikal ,ze tak 2000 pokuta a mesic bez ridicaku..malem jsem zavyskal znova :-)
Kdyz jsem odchazel, rikal jsem si, ze to neni az tak nespravedlivy,jak jsem si myslel,ze kdybych dodrzel tech 12 hodin a ne 10 ,bylo by to v cajku.

Po dalsich asi 2 mesicich mi prisel dopis..po jeho otevreni,prisel sok..byl jsem obvinen ze spachani TRESTNEHO CINU, 20 000 pokuta se splatkovym kalendarem 2000 mesicne,rok zakaz rizeni a pokud nebudu platit, 4 MESICE VEZENI..wow(tak tohle mi spravedlivy neprislo)
Vzal jsem si pravnika (5000kc)a odvolal se..moje obhajoba spocivala v tom, ze jsem chronicky uzivatel, a ten tam vzdy ma alespon neco malo..
Vyslo to!!soud prehodnotil trestny cin a poslal spis na prestupky..
Za dalsi 3 mesice mi prisel dopis,ze se mam dostavit k prestupkovy komisi.dosel jsem tam, a hadejte?

6 mesicu zakaz rizeni(moznost zazadat v pulce)
5000 pokuta

Cely tyhle obstrukce trvaly 10 mesicu..

Snad to nekomu pomuze..zdarec lidi..a nenechte si srat na hlavu..

Old Post 03-12-2015 v 06:07 AM
Tibet019 je offline   Profil uživatele Tibet019   Find more posts by Tibet019   Foto galerie člena Tibet019   Click here to Send Tibet019 a Private Message   Add Tibet019 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 83

Přesně tak, nenechte si srát na hlavu. Nevěřte cajtům a hlavně jim NIC neříkejte, pokud si nejste, že je vhodné to říct.
V rámci samostudia nechť si každý hulič-řidič pročte fórum 30kmh.cz

a.

Old Post 03-12-2015 v 06:45 AM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 84

citace:
Původní příspěvek od alesh
Přesně tak, nenechte si srát na hlavu. Nevěřte cajtům a hlavně jim NIC neříkejte, pokud si nejste, že je vhodné to říct.
V rámci samostudia nechť si každý hulič-řidič pročte fórum 30kmh.cz

a.


Přesně tak. Člověk svou výpovědí, kterou učiní v dobrém úmyslu, jim jen dodá důkazy pro jejich tvrzení. Správný postup je že si nic nepamatujete, zapomněl jste, nevíte jak proč komu kdo kdy. Zkrátka nic neříct. Opak je hloupost. Do pozice spolupracujícího svědka se nikdy nedostanete.

Old Post 03-12-2015 v 08:19 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 85

citace:
Původní příspěvek od Mard


Přesně tak. Člověk svou výpovědí, kterou učiní v dobrém úmyslu, jim jen dodá důkazy pro jejich tvrzení. Správný postup je že si nic nepamatujete, zapomněl jste, nevíte jak proč komu kdo kdy. Zkrátka nic neříct. Opak je hloupost. Do pozice spolupracujícího svědka se nikdy nedostanete.

Zní to šíleně, ale i "nevzpomínám si" postup by mohl sprostému podezřlému uškodit (ve spojení s touhle tematikou ))
Odmítám vypovídat/podat vysvětlení. Případně ještě připojit důvod - protože na to mám právo.

a.

Old Post 03-12-2015 v 09:54 AM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marwecko
Nový Člen

Karma uživatele Marwecko - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 86

Zdravím mám dotaz při silniční kontrole jsem nalízal papírek samozřejmě pozitivní páni policajti mě na odběry krve nevzali prej mi nebudou komplikovat život paráda za to se jim klaním ale i tak mi cosi říka že mi přijde domu dopis a vněm bude stát výše pokuty a odevzdání ŘP do čistírny nemá někdo zkušenost ? popřipadě co mužu očekávat a nebo se strachuji zbytečně a mužu se dál prohánět v autě

Old Post 27-02-2016 v 11:12 AM
Marwecko je offline   Profil uživatele Marwecko   Find more posts by Marwecko   Foto galerie člena Marwecko   Click here to Send Marwecko a Private Message   Add Marwecko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 87

Dokud ti nepřijde ten papír tak můžeš jezdit (jestli ti ho nevzali na místě), pak to můžeš zkusit uhrát třeba na půlku, aspoň dřív to šlo.

A taky se asi už připrav i na psychotesty jestli ho budeš chtít zpátky.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 27-02-2016 v 11:15 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sixtyklada
Botanik

Karma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 88

Jestli to nedali do záznamu, tak pohoda, jinak bych se bál, že s tebou vyjebali a ty teď ani nemáš krev, která by mohla prokázat, že si zhulenej nebyl...

Old Post 27-02-2016 v 11:43 AM
Sixtyklada je offline   Profil uživatele Sixtyklada   Find more posts by Sixtyklada   Foto galerie člena Sixtyklada   Click here to Send Sixtyklada a Private Message   Add Sixtyklada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 89

To ale platí v případě že zhulenej nebyl, to bych se taky hádal že na krev chci... jestli byl tak je to jedno, možná by to i zhoršil

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 27-02-2016 v 11:50 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marwecko
Nový Člen

Karma uživatele Marwecko - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 90

takže je jenom otázka času kdy mi přijde domu dopis ? ve kterým bude pokuta a odevzdáni ŘP taky jsem klukum nadýchal zbytkáč aby toho neměli málo .. je nějaka šance že stoho vylezu bez nasledku ? jo a navíc mam podminění zákaz řízení nevipadá to moc dobře

Old Post 27-02-2016 v 12:07 PM
Marwecko je offline   Profil uživatele Marwecko   Find more posts by Marwecko   Foto galerie člena Marwecko   Click here to Send Marwecko a Private Message   Add Marwecko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 91

tak to mas bez sance... sebrali by ti ho i treba jen za ten zbytkac, navic s podminkou na zakaz. Chlape ze si vubec za ten volant lez...

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 27-02-2016 v 12:13 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 92

Žes to nenapsal hned jak si se ptal poprvé... Leze to z tebe jak z chlupaté deky... Buď rád že jsi někoho nesrazil nebo nezpusobil nehodu... Jak můžeš s podmíněným zákazem po prokalene noci a ranním zhulenim na spraveni nálady vlézt za volant??? A pak se tu vyptávat??? Tak ty jsi hustý týpek

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 27-02-2016 v 21:04 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marwecko
Nový Člen

Karma uživatele Marwecko - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 93

takže abych si to ujasnil šance že mi nevezmou papíry je téměř nulová v tom případě nechápu proč mi je nevzali hned na místě a už vubec ne proč jsem snima nejel na krev a ješte to že mi nechtěji komplikovat život když mi ho poserou v blizké budocnosti no nic každopadně díky za vaše komenty a kdyby to někoho zajimalo jak to dopadne i když je to z cela jasne tak pak dám info

Old Post 28-02-2016 v 07:15 AM
Marwecko je offline   Profil uživatele Marwecko   Find more posts by Marwecko   Foto galerie člena Marwecko   Click here to Send Marwecko a Private Message   Add Marwecko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pioneer001
Stálý Člen

Karma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% PěstitelskáKarma uživatele Pioneer001 - 78% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 597  

Příspěvek č. 94

bud rad ze nebudou resit MAŘENKU ( maření uredniho vykonu) no dej pak vedet ja ho mel 6 mesicu pryc a 10k flastr 2,5k psychot. a byl to joint v nedeli a staveli me v pondeli opdpo

Mazar 300W LED 250w prikon
Mazar 125W Led 144w prikon
Mazar 90w Led 81w prikon
COB MAZAR 200W 204NAMEŘENO
70x40x80 na predpest
140x140x200 na kwet
100x100x200 darkroom
110x120x200 homemade
Amazon 132.........
..................................pod LEDkama to vářně roste .........................

Old Post 28-02-2016 v 08:52 AM
Pioneer001 je offline   Profil uživatele Pioneer001   Find more posts by Pioneer001   Foto galerie člena Pioneer001   Click here to Send Pioneer001 a Private Message   Add Pioneer001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sixtyklada
Botanik

Karma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sixtyklada - 96% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 95

Minulej tejden tady jednomu týpkovi sebrali na místě noty za to, že měl jointa před cca týdnem, zastavili ho s dodávkou někde na dálnici a už ho vezli...
Já už se zase pokoušim abstinovat, nemůžu si dovolit, nechat si sebrat papíry...
Dokavaď nevymyslej ( jakože proč by to vlastně dělali, že :-D ) objektivní testy na THC, tak na to prostě mrdám.

Old Post 28-02-2016 v 09:11 AM
Sixtyklada je offline   Profil uživatele Sixtyklada   Find more posts by Sixtyklada   Foto galerie člena Sixtyklada   Click here to Send Sixtyklada a Private Message   Add Sixtyklada to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 96

citace:
Původní příspěvek od Pioneer001
bud rad ze nebudou resit MAŘENKU ( maření uredniho vykonu) no dej pak vedet ja ho mel 6 mesicu pryc a 10k flastr 2,5k psychot. a byl to joint v nedeli a staveli me v pondeli opdpo


A to si s nima jel na krev? Nebo si odmítl?

Někde na fóru jsem tu viděl nějakou analýzu, jmenovalo se ,,časový profil hladin THC" v závislosti na tom, jak často člověk hulí. Byla tam kategorie chronik, tzn. roky a denně. Tam to vycházelo, že chronik má v krvi nepovolenou hladinu (2ng/ml+) a to až 4ng/ml i 24 hodin po záhulu

Dohledal jsem tu studii:
www.cspatologie.cz/docs/625-s-fulltext.pdf

Takže jediné řešení je hulit třeba jen v pátek s tím, že dřív jak v neděli za volant nesednu.

Old Post 28-02-2016 v 10:38 AM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5206810 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív