Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Jak nepřijít o řidičák
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Zhuler
Stálý Člen

Karma uživatele Zhuler - 79% PěstitelskáKarma uživatele Zhuler - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 17

Mě chytli Hradečáci na začátku února . Jel jsem ze školy a vysazoval jsem kamaráda tak jsem zajel do postraní uličky zastavil a chcipnul to protoze jsme jeste chteli dat cigo. V tom okamžiku ke me přijeli benga a baf na mě silniční kontrola. Vsechno jsem mel v pořádku. Potom se zeptal jestli jsem kouřil před jizdou travu a já mu řekl že ne. Ale von že se mu to nezda že vo mě neco slyšel že to hulim a že jedem na moč.Což nechápu jelikož bydlim 20 km od hk. Jelikož jsem hulil naposled v uterý a byl čtvrtek nebranil sem se a jel s nima. V nemocnici jsem jim načural probehl po čáre šahnul na nos drobek pohlasil a slo se sepisovat. Tam se me zeptal jestli jsem nekdy kouřil mariuhanu a já jelikož jsem téměř pravidelný kuřák asi 3 roky vedel že thc je v moči něco přes měsic jsem odpovedel že ano a to o vikendu asi trikrát a z toho naposled v nedeli v podvečer. Na tož sklapl ruce a šahnul do desek pro formulář o zadržení ŘP. ¨Diky tomu že jsem se přiznal že jsem kouřil čtyři dny předtím mi byl na místě sebrán řidičák. Druhy den jsem po konzultaci se znamym policajtej podal na tohoto policistu na okresním ředitelsví PČR stížnos na nespravný pracovní postup při odebírání ŘP. asi za deset dni jelikož mlady mama maká na uřade donesla že sem prej byl pekne drzej a ze to bude urcite pozitivní když testy jeste nepřišly. Asi o měsic pozdejc což je ted nedavno jsem zjisti že jsem měl moč vysoce pozitivní což mě nepřekvapilo a že můj přestupek na základě hladiny byl posouzen jako trestný čin Obecné ohrožení a jdu k soudu. Takže ja jsem ani neřidil ani nekouři a za přestupek co kamoši okolo měli spravní řizení a pul roku zakaz a 10tis a to hulili pred jizdou mě hrozí 25 až 50 tis pokuta a zakaz na rok až dva a vězení až 3 roky. ... Co na to řikate?? Tak tomuhle řikam nespravedlnost. Ale s pravnikem do nich pujdem co to dá.... Ja si na hlavu vod žádnej kokotů srát nenechám. Zatim čekam na předvolání a o verdiktu jsem pozdeji určitě napíšu.

Old Post 12-03-2008 v 22:05 PM
Zhuler je offline   Profil uživatele Zhuler   Find more posts by Zhuler   Foto galerie člena Zhuler   Click here to Send Zhuler a Private Message   Add Zhuler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Divoženka
Stálý Člen

Karma uživatele Divoženka - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Zhuler
Mě chytli Hradečáci na začátku února . Jel jsem ze školy a vysazoval jsem kamaráda tak jsem zajel do postraní uličky zastavil a chcipnul to protoze jsme jeste chteli dat cigo. V tom okamžiku ke me přijeli benga a baf na mě silniční kontrola. Vsechno jsem mel v pořádku. Potom se zeptal jestli jsem kouřil před jizdou travu a já mu řekl že ne. Ale von že se mu to nezda že vo mě neco slyšel že to hulim a že jedem na moč.Což nechápu jelikož bydlim 20 km od hk. Jelikož jsem hulil naposled v uterý a byl čtvrtek nebranil sem se a jel s nima. V nemocnici jsem jim načural probehl po čáre šahnul na nos drobek pohlasil a slo se sepisovat. Tam se me zeptal jestli jsem nekdy kouřil mariuhanu a já jelikož jsem téměř pravidelný kuřák asi 3 roky vedel že thc je v moči něco přes měsic jsem odpovedel že ano a to o vikendu asi trikrát a z toho naposled v nedeli v podvečer. Na tož sklapl ruce a šahnul do desek pro formulář o zadržení ŘP. ¨Diky tomu že jsem se přiznal že jsem kouřil čtyři dny předtím mi byl na místě sebrán řidičák. Druhy den jsem po konzultaci se znamym policajtej podal na tohoto policistu na okresním ředitelsví PČR stížnos na nespravný pracovní postup při odebírání ŘP. asi za deset dni jelikož mlady mama maká na uřade donesla že sem prej byl pekne drzej a ze to bude urcite pozitivní když testy jeste nepřišly. Asi o měsic pozdejc což je ted nedavno jsem zjisti že jsem měl moč vysoce pozitivní což mě nepřekvapilo a že můj přestupek na základě hladiny byl posouzen jako trestný čin Obecné ohrožení a jdu k soudu. Takže ja jsem ani neřidil ani nekouři a za přestupek co kamoši okolo měli spravní řizení a pul roku zakaz a 10tis a to hulili pred jizdou mě hrozí 25 až 50 tis pokuta a zakaz na rok až dva a vězení až 3 roky. ... Co na to řikate?? Tak tomuhle řikam nespravedlnost. Ale s pravnikem do nich pujdem co to dá.... Ja si na hlavu vod žádnej kokotů srát nenechám. Zatim čekam na předvolání a o verdiktu jsem pozdeji určitě napíšu.


Tak tomu rikam zmetkovina! Zhulere, to ti přeji hodne zdaru ! Na spravedlnost dneska nikdo nehraje.

Původně jsem sem chtela jen prispet malickosti: U nas procitam kazdy tyden regionalni noviny a nelibi se mi,ze zminky o kontrolach na silnicich jsou brany do ust pomerne casto. Dorazilo me ale posledni cislo, kdy je v policejnim zapisniku zminovan snad x krat test na pritomnost drog a o to horsi, ze tech pozitivnich pribyva. Tento tyden u nas chytli kolem devet lidi. Asi si v tom panove libuji. Úryvek:

..krátce po ... večer v ... narazila policejní hlídka na pětadvacetiletého řidiče ....ten měl sice zkoušku na alkohol negativní, ale vzhledem k jeho chování a vystupování měli policisté podezření na návykové látky. Proto mu provedli test na přítomost drog, který byl pozitivní. Zkouška zaznamenala amfetamin a metamfetamin. Pozitivní test na drogy měl také pětadvacetiletý řidič ..... . Test potvrdil přítomnost stejných zakázaných látek a navíc látku canabis. Na dalšího řidiče, tentokráte dvacetiletého, který jel v ...

Old Post 13-03-2008 v 21:27 PM
Divoženka je offline   Profil uživatele Divoženka   Find more posts by Divoženka   Foto galerie člena Divoženka   Click here to Send Divoženka a Private Message   Add Divoženka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
okulele
Nový Člen

Karma uživatele okulele - 73% PěstitelskáKarma uživatele okulele - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 19

nevim jak to bylo přesne,ale psal si že si chcipl auto,chtěl dát cígo a v tom přijel policajt? takže už si neřídil,jen seděl v autě? jestli je to tak,tak si podle mě udělal chybu že ses s nim vubec bavil podle me
přesne tohle udělali kamikovi a taky zkouší na lidi všelicos. seděl za volantem,neřídil,čekal na kámoše a policajt hned chtěl řidičák,techničák a to všechno k tomu. v tom případě bych se s nim absolutně nebavil a ukázal mu maximálně občanku

Old Post 14-03-2008 v 08:27 AM
okulele je offline   Profil uživatele okulele   Find more posts by okulele   Foto galerie člena okulele   Click here to Send okulele a Private Message   Add okulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 20

okulele: pokud te fizl vidi parkovat, muze te zkontrolovat jako pri jizde
pokud bys sedel a cekal v aute, tak po tobe muzou chtit doklady od vozidla a OP, dechova zkouzka ani ridicak neni adekvatni

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 15-03-2008 v 20:26 PM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zhuler
Stálý Člen

Karma uživatele Zhuler - 79% PěstitelskáKarma uživatele Zhuler - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 21

Okulele: Poblem byl v tom že mě viděli jet tim autem. To s tou občankou sem samoždřejmě zkoušel ale vubec ho to nezajimalo což sem ve stižnosti na nej uvedl. Včera jsem už obdržel od poldu dopis a ve čtvrtek jdu na navštevu na místní bengárnu.

Old Post 16-03-2008 v 18:26 PM
Zhuler je offline   Profil uživatele Zhuler   Find more posts by Zhuler   Foto galerie člena Zhuler   Click here to Send Zhuler a Private Message   Add Zhuler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
c0ga
Stálý Člen

Karma uživatele c0ga - 1% PěstitelskáKarma uživatele c0ga - 1% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od Zhuler
Zatim čekam na předvolání a o verdiktu jsem pozdeji určitě napíšu.

Pokud je to možné rád bych věděl jak to dopadlo.. co všechno ti přišili a co třeba ne

Old Post 13-11-2008 v 00:09 AM
c0ga je offline   Profil uživatele c0ga   Find more posts by c0ga   Foto galerie člena c0ga   Click here to Send c0ga a Private Message   Add c0ga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zhuler
Stálý Člen

Karma uživatele Zhuler - 79% PěstitelskáKarma uživatele Zhuler - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 23

Dopadlo to nasledovně, po dvou mesicich od chycení jsem byl u výslechu kde sem řekl že sem jel ze školy, a že sem nehulil apod. a na to že sem mel pozitivní thc v moci jsem řekl že sem kouřil naposled v nedeli což sem uvedl na zakladě toho dřívějšim protokolu u lekaře kde sem řekl za vikend 3-5 špeku, a to je možný abych 4 dny na tu max hodnotu mel. Což i potom uznal soudní znalec a případ byl odložen a mě jen tak vratily papíry bez pokuty, ale to trvalo taky měsic a pul. Ale radost netrvala dlouho a přišel mi dopis že mam uhradit test moči za 2300kč! Což mě dopalilo a napsal sem další dopis na tu adresu že nic neplatim at si to zaplatí ten policajt. Měsic na to dopis s omluvou. A za další měsíc začali vracet řidičáky tem co se nepřiznali že fakt palili, ale jen tem kterej sem to řekl. Dokonce nemuseli ani platit pokutu!... Líná huba holý neštěstí. A ted se to ukazalo že na ty kurvy kancelářský a policajtský si ji musíte pořádně otevřít aby neco dělali..... JInak na to že sem opravdu dvě hodky před chycení opravdu hulit a byl sem jak paprika jsem z toho vyšel docela dobře.... Zdokonalil sem se při tom aspon v zákonech ohledně tohodle a mých práv! a to se vyplatí... Takže zdar a do nich... Jo a zhulenej už jezdim minimálně. takže přece jen to malinko pomohlo.-..

Old Post 13-11-2008 v 16:42 PM
Zhuler je offline   Profil uživatele Zhuler   Find more posts by Zhuler   Foto galerie člena Zhuler   Click here to Send Zhuler a Private Message   Add Zhuler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jpt
Stálý Člen

Karma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 444  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Exceptional


Sorry, ale píšeš tu nesmysly. Pokud přijmeš odběr krve a ten bude pozitivní, tak ti hrozí 1 rok vězení. Když ho však odmítneš, tak se jedná pouze o přestupek, jelikož pro soudní jednání je nezbytný právě ten rozbor krve, orientační test se jako důkaz nepřipouští. Dostaneš sice pokutu a seberou ti papíry, ale nezavřou tě.



Hmm koukam pan je nakej zkusenej ze takhle urazi. mZajimavy ze sem mel pozitivni testy a sedet sem nesel. Kdyz totiz odmitnes test , berou to jako ze jsi pod vlivem a je to horni hranice. Prece nesjetej clovek se testu bat nemusi ne?? Mysli!!!. Jo a pokud neveris tak na strankach PCR je cely novy zakonik ke stazeni tak cti

Při growingu musíme pamatovat na jediné základní pravidlo ------JE TO PLEVEL

Ultimate adrenaline outdoor 2010



Starej equip v novym roomu aneb 400MH->600HPS libra drip - 0,9g/W

2.GROW- 400W Bubbler. Misty/AK-48 -mno sklizeno .......


Neboj se a klikni!! zvlast pokud jsi novy

Ultimate adrenaline outdoor -konec vydarenej



Selekce Warlock

Old Post 15-11-2008 v 13:09 PM
Jpt je offline   Profil uživatele Jpt   Find more posts by Jpt   Foto galerie člena Jpt   Click here to Send Jpt a Private Message   Add Jpt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 25

citace:
Mě taky chytli v Praze před zhruba půl rokem, stejně jako většinu tady si nejprve udělal ten orientační test (zapomněl jsem dodat, že nás viděli hulit u auta, jen počkali za rohem a hned mě brali, takže si byli jistý), kterej jim vyšel negativní (ze slin a jinak hulím denně), což nechápali, tak si mě v KLEPETECH odvezli na stanici, kde mě nechali cca 2-3 hodiny sedět na židli, pak jeden přišel s tím stejným testem já ho zas olízl a zas negativní.Bohužel mě nějak v tu chvíli (byl jsem totál v prdeli z toho chování -klepeta apod., jako nějakej zločinec) nenapadlo, že když pak už úplně hotový přišli a nechápali, jak je to možný řekli, že jedem na moč, což jsem mohl odmítnout, ale neučinil jsem tak a jel na Bulovku (kretén), kde samo z moči přítomnost MJ zjistili, takže mě vzali zpět na stanici dali mi paragraf "řízení pod vlivem.......", ale papíry mi dali zase zpět a dodneška čekám a furt se nic neděje, takže nevím co se děje a ani jak dlouho to můžou mít v šuplíku a za rok si nějaký pako vzpomene a dostanu 20.000,- a rok a půl papíry do čistírny. Já se samo po tý moči přiznal, takže maj všechno co potřebujou, ale nic se neděje, takže myslíte, že je nějaká šance, že jim tam třeba haprovaly ty testy na sliny a vyserou se na to? Asi né co, ale je mi i divný, že papíry furt mám (že si je rovnou nenechali) a jezdím dál jakoby nic a čekám a modlím se, i když prostě počítám, že to jen tak neprojde.
Co si o tom myslíte Vy?

HOJ,
tak mě furt nic nepřišlo, takže se denně modlím, aby už to tak zůstalo, i když ta 10-ti letá promlčecí lhůta mě celkem děsí. Mno snad to dopadne dobře......

Zatím HOJ 23

Naposledy upravil dvojka-trojka 16-11-2008 v 16:31 PM

Old Post 15-11-2008 v 13:35 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od Jpt



Hmm koukam pan je nakej zkusenej ze takhle urazi. mZajimavy ze sem mel pozitivni testy a sedet sem nesel. Kdyz totiz odmitnes test , berou to jako ze jsi pod vlivem a je to horni hranice. Prece nesjetej clovek se testu bat nemusi ne?? Mysli!!!. Jo a pokud neveris tak na strankach PCR je cely novy zakonik ke stazeni tak cti


Nevim kdo z nás tu nemyslí. To, že někomu HROZÍ rok přece neznamená, že půjde automaticky sedět. Když jseš přímo pod vlivem a odmítneš test, tak ti dají horní hranici (pokuty a doby zadržení řidičáku), ale K SOUDU nejdeš = vězení ti nehrozí, jelikož jedinej přípustnej důkaz pro soud je krevní rozbor s hladinou THC.

Old Post 16-11-2008 v 15:55 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Copruss
Nový Člen

Karma uživatele Copruss - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 27

Pro Jpt :
Slyšel jsem tento výklad naprosto stejně jak píše Exceptional
, a to od právníka.
Tím, že nemají od tebe krevní test, postrádají hlavní důkaz pro určení vlivu THC...Prý se tě tedy netýká odnětí svobody.(jinak dostaneš plnou palbu samozřejmě ve všech směrech)Každopádně údajně platí to samý pro chlast (jseš jak dělo, tak radši ani nedávej krev)
Nevím jen, zda se jedná o "právní výklad"(výklad tohoto advokáta v tom smyslu, že takovýto případ by se nedal prohrát"), nebo jestli se jedná skutečně o výklad právní normy.Hrozně mne ale zajímá,kde je pravda???
Mohl by sem prosím napsat někdo, kdo má skutečně relevantní info?

Já to tedy nejsem
Díky Coprus

100% "Coprus" since 2004

Old Post 09-12-2008 v 12:24 PM
Copruss je offline   Profil uživatele Copruss   Find more posts by Copruss   Foto galerie člena Copruss   Click here to Send Copruss a Private Message   Add Copruss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vepřík
Stálý Člen

Karma uživatele Vepřík - 20% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 28

Copruss:
Tím, že nemají od tebe krevní test, postrádají hlavní důkaz pro určení vlivu THC...prý se tě tedy netýká odnětí svobody.(jinak dostaneš plnou palbu samozřejmě ve všech směrech)

takže když třeba zahulím a až za dva dny jedu,tak si s klidem můžu udělat ten krevní test?Protože ten by měl prokázat,že sem v době jízdy nebyl pod vlivem. Aspoň tak sem to pochopil, tím pádem bych měl dostat "jen" pokutu,ale nepřijít o papíry, jako v případě,kdy ž bych na test nešel...

Old Post 10-12-2008 v 14:32 PM
Vepřík je offline   Profil uživatele Vepřík   Find more posts by Vepřík   Foto galerie člena Vepřík   Click here to Send Vepřík a Private Message   Add Vepřík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 29

mam tu istu otazku ako kolega nadomnou ALE...preco vlastne mam dostat pokutu aj ked nepojdem pod vplivom co by sa teda tim krvnym testom aj dokazalo

Old Post 10-12-2008 v 14:36 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vepřík
Stálý Člen

Karma uživatele Vepřík - 20% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 30

Já to pochopil tak,že ze slin, poznají,žes třeba 3 týdny zpět požil THC,a jej jim jedno,jestli to bylo včera,nebo právě před těmi třemi týdny. Ale z krve by mělo jít poznat, jestli si aktuálně pod vlivem,nebo si to aspoň myslím....

Old Post 10-12-2008 v 15:13 PM
Vepřík je offline   Profil uživatele Vepřík   Find more posts by Vepřík   Foto galerie člena Vepřík   Click here to Send Vepřík a Private Message   Add Vepřík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 31

no ved hej...ale nemozem predsa dostat pokutu zato ze som puhim uzivatelom konopi , pod vplivom by som pocas jazdy nebol tak zaco vlastne mam tu pokutu dostat

Old Post 10-12-2008 v 15:19 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vepřík
Stálý Člen

Karma uživatele Vepřík - 20% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 32

Tomu taky moc nerozumím,ale právě rpoto je ten krevní test,aby určil,jestli jsi nebo nejsi v součastnosti pod vlivem,když si ho nenecháš udělat,tak sice nemají důkaz,jestli jsi momentálně pod vlivem,ale sliny jim ukážou,že jsi konopí požil(kdykoliv)a to jim stačí na zabavení řidičáku a pokutu...

Old Post 10-12-2008 v 16:02 PM
Vepřík je offline   Profil uživatele Vepřík   Find more posts by Vepřík   Foto galerie člena Vepřík   Click here to Send Vepřík a Private Message   Add Vepřík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4673630 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív