Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » hnojivo Advanced Hydroponics
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
thcman
Stálý Člen

Karma uživatele thcman - 34% PěstitelskáKarma uživatele thcman - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 50 

Dotaz Příspěvek č. 1

používam to AdvancedHydro a mám k tomu leták kterej má napsaný dávkování na 8 týdnů. Tak mě zajímá když mám tů růstovou fázi o 3 týdny delší jestli hnojit 3 tydny stejně nebo jak.


DÍK


[Edited by thcman on 09-04-2002 at 08:41 AM]

ThC^mAn

Old Post 08-04-2002 v 12:38 PM
thcman je offline   Profil uživatele thcman   Find more posts by thcman   Foto galerie člena thcman   Click here to Send thcman a Private Message   Add thcman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kako
Nový Člen

Karma uživatele kako - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 7 

Hydroponie advanced hydroponics Příspěvek č. 2

Potvrzuji zde vyřčené. Sám sem první dve fáze trochu zbytecne protahnul (tak na mesic a pul), ted je to tak velky, ze nevim, co s tim...

Old Post 03-05-2002 v 15:43 PM
kako je offline   Profil uživatele kako   Find more posts by kako   Foto galerie člena kako   Click here to Send kako a Private Message   Add kako to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 3

Taky hnojím AH. Podle mě je jedno, jak dlouhou máš růstovou fázi. Prostě hnoj na růst podle růstu a je jedno, jestli rosteš 14 dní nebo měsíc a půl. Já měl růst taky delší (cca o týden) a hnojil jsem podle předpisu na růst hlava nehlava. A v pohodě.

Old Post 03-05-2002 v 16:15 PM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 4

Jasně že je budu mít vysoký. Ale já tu výšku samozřejmě přizbůsobím watáži, kterou má moje lampa. Rostu tak, jak mi světlo (a místo, pochopitelně) dovolí.

Old Post 06-05-2002 v 12:28 PM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 5

Pánové co s Aháčkama hnojíte podle návodu, zkoušeli jste měřit při těchto směsích vodivost (EC)? Celkem bz mě zajímaly vaše hodnoty, díky za info.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 08-05-2002 v 13:44 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Grower Team

Karma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2000
Příspěvků: 300 

Příspěvek č. 6

Tak, a nejenom vodivost, mě by zajímalo i PH. A jestli můžete změřit PH přímo jednotlivých 3 složek, sem s hodnotami. Budu vděčný za co nejvíce provedených měření.

Deu

Old Post 08-05-2002 v 21:23 PM
Deu je offline   Profil uživatele Deu   Find more posts by Deu   Foto galerie člena Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Add Deu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Deu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Grower Team

Karma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2000
Příspěvků: 300 

Příspěvek č. 7

Saluh > mám na mysli přímo koncentrát, a budu rád, když jej změří více growerů

Deu

Old Post 09-05-2002 v 11:42 AM
Deu je offline   Profil uživatele Deu   Find more posts by Deu   Foto galerie člena Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Add Deu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Deu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thcman
Stálý Člen

Karma uživatele thcman - 34% PěstitelskáKarma uživatele thcman - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 50 

Chemie ah Příspěvek č. 8

já to teď dělám takhle. Mám doma připravený bubler na další kolo. Takže mi v něm zatim bublá voda. Vodu pak naliju do flašky dám tam hnojivo podle navodu a ještě tam dávam 1 ml h2o2 na 2litry vody. Vždy když zaleju, tak flašku zavřu ať o2 neuniká. Na všech zavřenejch flaškách je vidět jak se drří kyslík na stěnách. Co se další ürody týče, koupim kořenovej a květovej stymulátor.

ThC^mAn

Old Post 09-05-2002 v 19:56 PM
thcman je offline   Profil uživatele thcman   Find more posts by thcman   Foto galerie člena thcman   Click here to Send thcman a Private Message   Add thcman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

kde nejlevněji koupit? Příspěvek č. 9

na http://www.hydroponieplus.cz je komlet 3 složek za 1050. Nejde to někde sehnat levnějc? Vůbec nemám představu.

250w skříň

Old Post 09-05-2002 v 22:16 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mott
Stálý Člen

Karma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 397 

Příspěvek č. 10

AH namixovaný na první fázi v třetinový koncentraci mi hodilo EC 0.75 ve dvou bublácích... pH jsem radikálně snižoval kyselinou.

Dál - Bio Algeen Zvyšuje ukrutně pH!! Klidně o 2-3 stupně...

mott

Indoor hydro zahrádka 400W, K2, Hash Plant.
Super original makro fotšky vlastní produkce.
Český popis hodně odrůd konopí.
Foto příslušenství a pomůcek
Moje thready na Groweru.

Old Post 10-05-2002 v 23:28 PM
mott je offline   Profil uživatele mott   Find more posts by mott   Foto galerie člena mott   Click here to Send mott a Private Message   Add mott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teabooster
Grower Team

Karma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 284 

PH hnojiv AH Příspěvek č. 11

Saluh-provedl jsi správný test pochopil jsi o co jde
No a ostatní toho zase moc nepředvedli
Takže po měření digitálním PHmetrem jsem naměřil tyto hodnoty: GROW-3,65
BLOOM-3,75
MICRO-6,46
Vzhledem ktom,že jsem pokus opakoval ještě u dvou kámošů a hodnoty hlavně u složky Grow se rapidně rozcházely u jednoho z nich jsem dokonce naměřil Grow-2,75 což už se mi zdá sakra kyselý

takže bych uvítal další měřící pokusy!!!!
a taky by bylo dobré kdyby jste zkusili do desti litrů vody namíchat růstovou fázi hnojiv podle tabulek od výrobce-pak změřit EC hodnotu a hodit to sem!!!

[Edited by teabooster on 11-05-2002 at 10:19 AM]

Old Post 11-05-2002 v 09:15 AM
teabooster je offline   Profil uživatele teabooster   Find more posts by teabooster   Foto galerie člena teabooster   Click here to Send teabooster a Private Message   Add teabooster to your buddy list     Navštiv homepage uživatele teabooster! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krtnik
Nový Člen

Karma uživatele krtnik - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 12

taky hnojim advanced hydro, a s rustovou fazi sem to trochu prehnal... ted mam kytky 140cm, ani nevim, co s tim. ale, sem v asi 5 tejdnu v kvetovy fazi, a palice se mi zdaj furt maly. maj tak 3, 3.5cm vrcholovky. takze by me zajimalo, esli je to normalni. kdo vi, necht prosim odpovi.

krtnik

Old Post 15-05-2002 v 19:42 PM
krtnik je offline   Profil uživatele krtnik   Find more posts by krtnik   Foto galerie člena krtnik   Click here to Send krtnik a Private Message   Add krtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PODziM
Stálý Člen

Karma uživatele PODziM - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 51 

Palec nahoru no jasný Příspěvek č. 13


Mr.Vosliq: no jasný, akorát koncentrace je 2x menší, na AH jedu vod začátku a nemůžu si v žádnym případě stěžovat

tagže dáfkování v ml na 100 litrů je:

růstová fáze: grow: 75, bloom: 37.5, micro: 37.5
počáTEKK květu: grow: 40, bloom: 80, micro: 40
pokročilá květová fáze: grow: - , bloom: 150, micro: 50

originální dáfkování je tady:



(*Earth growers should decrease the concentration by almost a half)

homepage AH : http://www.advancedhydro.com

Old Post 20-05-2002 v 11:32 AM
PODziM je offline   Profil uživatele PODziM   Find more posts by PODziM   Foto galerie člena PODziM   Click here to Send PODziM a Private Message   Add PODziM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PODziM
Stálý Člen

Karma uživatele PODziM - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 51 

Dotaz Měření PH Příspěvek č. 14

Jo a nechápu, proč měříte PH koncentrátu??? Měřte PH naředěnýho hnojiva ne? Pak si teprve můžete udělat obrázeq, jakej to má asi wliw na půdu/roztok... jestli to nezapomenu , tak to zkusim taky změřit. Jo a jakou kyselinu a kde koupit, pokud chci zakyselit půdu?

Díq

Old Post 20-05-2002 v 11:37 AM
PODziM je offline   Profil uživatele PODziM   Find more posts by PODziM   Foto galerie člena PODziM   Click here to Send PODziM a Private Message   Add PODziM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mc-chubby
Nový Člen

Karma uživatele mc-chubby - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 2 

Re: no jasný Příspěvek č. 15


citace:
Původní příspěvek od PODziM
Mr.Vosliq: no jasný, akorát koncentrace je 2x menší, na AH jedu vod začátku a nemůžu si v žádnym případě stěžovat

tagže dáfkování v ml na 100 litrů je:

růstová fáze: grow: 75, bloom: 37.5, micro: 37.5
počáTEKK květu: grow: 40, bloom: 80, micro: 40
pokročilá květová fáze: grow: - , bloom: 150, micro: 50

originální dáfkování je tady:



(*Earth growers should decrease the concentration by almost a half)

homepage AH : http://www.advancedhydro.com


Hele mohl by jsi mi vysvětlit jak to mam aplikovat, nikdy v životě jsem nehnojil, třeba napsat takovej popis v bodech

Thanks

Old Post 26-07-2002 v 12:19 PM
mc-chubby je offline   Profil uživatele mc-chubby   Find more posts by mc-chubby   Foto galerie člena mc-chubby   Click here to Send mc-chubby a Private Message   Add mc-chubby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nuclear
Stálý Člen

Karma uživatele Nuclear - 34% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 75  

Dotaz Příspěvek č. 16

Takovej dotaz...co kdybych chtěl kytky podržet ve vegetativní fázi ještě trochu dýl, ale trochu ji přibrzdit v růstu? Stačí vysadit nebo omezit GROW přísadu? Jo, a jedna věc mi u těchhle hnojiv není jasná. Kdesi sem četl, že do bubbler roztoku se má dávat jen 33% předepsané koncentrace. Platí to i tady, nebo tam mám střílet předepsané dávky?

Old Post 04-08-2002 v 19:59 PM
Nuclear je offline   Profil uživatele Nuclear   Find more posts by Nuclear   Foto galerie člena Nuclear   Click here to Send Nuclear a Private Message   Add Nuclear to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-03-2009 - Advance hydroponics Bloom ph down - 4 odpovědí
22-08-2005 - Advanced Hydroponics vs. B`cuzz - 23 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2242350 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív