Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Pomooc 125w nlite red
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
ENYCE
Stálý Člen

Karma uživatele ENYCE - 84% PěstitelskáKarma uživatele ENYCE - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 145  

Upozornění Pomooc 125w nlite red Příspěvek č. 1

welmi surne by som od Vas potreboval pomouct
pred dvoma dnami mi dosla 125w nliteka z gshopu klecka.cz a dneska rano mi uz nesvieti. nevie niekdo co s tym moze byt?

zijem jak chcem. lebo....

Old Post 02-12-2007 v 10:34 AM
ENYCE je offline   Profil uživatele ENYCE   Find more posts by ENYCE   Foto galerie člena ENYCE   Click here to Send ENYCE a Private Message   Add ENYCE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
m.rider
Stálý Člen

Karma uživatele m.rider - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 2

zkus to strčit do elektriky a když ani to nepomůže tak si projdi celé zapojení jestli nemáš někde studený spoj...poslední možnost je že máš žárovku KO ale to zjistíš jenom když ji zapojíš někam kde víš že je zapojení v pořádku

-_-

Old Post 02-12-2007 v 10:52 AM
m.rider je offline   Profil uživatele m.rider   Find more posts by m.rider   Foto galerie člena m.rider   Click here to Send m.rider a Private Message   Add m.rider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ENYCE
Stálý Člen

Karma uživatele ENYCE - 84% PěstitelskáKarma uživatele ENYCE - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 3

no vsak doteraz to bolo v pohode nechapem ako to je mozne ze to nejde

zijem jak chcem. lebo....

Old Post 02-12-2007 v 12:05 PM
ENYCE je offline   Profil uživatele ENYCE   Find more posts by ENYCE   Foto galerie člena ENYCE   Click here to Send ENYCE a Private Message   Add ENYCE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
m.rider
Stálý Člen

Karma uživatele m.rider - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 4

musíš vyzkoušet abys věděl co tomu je...buď měřákem nebo u někoho kdo to má taky a funguje mu to...

-_-

Old Post 02-12-2007 v 18:06 PM
m.rider je offline   Profil uživatele m.rider   Find more posts by m.rider   Foto galerie člena m.rider   Click here to Send m.rider a Private Message   Add m.rider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ENYCE
Stálý Člen

Karma uživatele ENYCE - 84% PěstitelskáKarma uživatele ENYCE - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 5

zajtra to vyskusam zmerat ale tak vazne netusim dal som zato 1900sk a za dva dni to nefunguje som myslel ze skolabujem

zijem jak chcem. lebo....

Old Post 02-12-2007 v 18:42 PM
ENYCE je offline   Profil uživatele ENYCE   Find more posts by ENYCE   Foto galerie člena ENYCE   Click here to Send ENYCE a Private Message   Add ENYCE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 6

no nlite usporku chci taky kupovat 220w s predradnikem v sobe. 125 ho ma taky, tak jestli to nefacha tak je to podle me v hajzlu. zkus reklamacku, nebo zavolej kleckovi. sou tam v pohode, rekne ti..

Old Post 03-12-2007 v 21:50 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
m.rider
Stálý Člen

Karma uživatele m.rider - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 7

220W? neni to spis jenom 200W?

-_-

Old Post 04-12-2007 v 14:42 PM
m.rider je offline   Profil uživatele m.rider   Find more posts by m.rider   Foto galerie člena m.rider   Click here to Send m.rider a Private Message   Add m.rider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od m.rider
220W? neni to spis jenom 200W?


200w + externí předřadník, 220w integrovanej..

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 04-12-2007 v 15:09 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ENYCE
Stálý Člen

Karma uživatele ENYCE - 84% PěstitelskáKarma uživatele ENYCE - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 9

teraz pred chvilkou som im to poslal na reklamaciu

zijem jak chcem. lebo....

Old Post 04-12-2007 v 16:16 PM
ENYCE je offline   Profil uživatele ENYCE   Find more posts by ENYCE   Foto galerie člena ENYCE   Click here to Send ENYCE a Private Message   Add ENYCE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bradek
Nový Člen

Karma uživatele Bradek - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 10

Zdáreccc,toto se mi stalooooo takyyy.Dal jsem to do skříně a druhý dennn to už nesvítiloo.Proměřoval jsem celý zzapojenííí.Zjistil jsem že žařivka je v hajlzluuu.Volal jsem Kleckoviii,říkal že to mám poslat na reklamacii.JE TO TEDA P2KNEJ PODEL.Čauteee.

Old Post 05-01-2008 v 13:34 PM
Bradek je offline   Profil uživatele Bradek   Find more posts by Bradek   Foto galerie člena Bradek   Click here to Send Bradek a Private Message   Add Bradek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jipi
Stálý Člen

Karma uživatele jipi - 65% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 11

To je teda blbe, ja som sa chystal z ekonomickych dovodov nakupit tiez Nlite 220w self red ale potom idem radsej do CFL 180W red spectrum podla pana http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=21892

Old Post 13-01-2008 v 08:01 AM
jipi je offline   Profil uživatele jipi   Find more posts by jipi   Foto galerie člena jipi   Click here to Send jipi a Private Message   Add jipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jipi
Stálý Člen

Karma uživatele jipi - 65% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 12

tak uz ju mam doma, dokonca som uz aj zmontoval skrinu

obavy ohladom transportu vyriesil klecka specialnym balenim, ked to posle naviac ups, nemalo by sa tomu stat nic

Old Post 27-01-2008 v 19:02 PM
jipi je offline   Profil uživatele jipi   Find more posts by jipi   Foto galerie člena jipi   Click here to Send jipi a Private Message   Add jipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fikus obecny
Stálý Člen

Karma uživatele Fikus obecny - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 13

Zdárec,taky sem mu to reklamoval.přišla mi novááááá.Tak sem zvědavej,ale místo toho mi chcíply řízkyyyy.Smůla tedka v pátek mají být nový řízečkyyyyy.
Tak jsem zvědavej,jak to zase dopadneee.

Old Post 29-01-2008 v 12:06 PM
Fikus obecny je offline   Profil uživatele Fikus obecny   Find more posts by Fikus obecny   Foto galerie člena Fikus obecny   Click here to Send Fikus obecny a Private Message   Add Fikus obecny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Enj0i89
Stálý Člen

Karma uživatele Enj0i89 - 82% PěstitelskáKarma uživatele Enj0i89 - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 14

čest ,
mám taky nlitku ataky se mi obcas nerosvítí
problém alespon umě je teplota ..asi to má termostat
POD 15°C se NErosvítí
já sem to vyčekoval druhejma spinacima hodinama kerý mi zapnou teplomet 15min před zapínáním lampy

(1)Skunk#1 (2)Ch, WR, JF (3)AK 47 (4)Mix

Old Post 07-03-2008 v 00:16 AM
Enj0i89 je offline   Profil uživatele Enj0i89   Find more posts by Enj0i89   Foto galerie člena Enj0i89   Click here to Send Enj0i89 a Private Message   Add Enj0i89 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Enj0i89! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cerda
Stálý Člen

Karma uživatele Cerda - 64% PěstitelskáKarma uživatele Cerda - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 15

cus,
jedna nlite mi odesla kvuli me nedbalosti pri postriku kytek. Diky nizke teplote, ktere usporka vyrazuje ji mam par cisel od kytek. No a kdyz jsem rozprasovacem strikal na tytky, tak jsem nevedomky zasahl i lampu.
Pri sepnuti spinacek v ni prdlo a v tu rano bylo po ni...takze pozor

Old Post 07-03-2008 v 08:27 AM
Cerda je offline   Profil uživatele Cerda   Find more posts by Cerda   Foto galerie člena Cerda   Click here to Send Cerda a Private Message   Add Cerda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Steewosh
Stálý Člen

Karma uživatele Steewosh - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 16

Jj presne vlhkost se jim vubec nelibi. Na rust kdyz mi jede zvhcovacka tak ji musim mit proste tak 20cm nad kytkama, prze, uz mi v ni taky jednou prdlo.....A prestaly svitit dve trubice....

Old Post 07-03-2008 v 10:27 AM
Steewosh je offline   Profil uživatele Steewosh   Find more posts by Steewosh   Foto galerie člena Steewosh   Click here to Send Steewosh a Private Message   Add Steewosh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2383830 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív