Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Help, tenoučké kyti bez listů :(
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
TheMorgoth
Stálý Člen

Karma uživatele TheMorgoth - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 38 

Help, tenoučké kyti bez listů :( Příspěvek č. 1


Zdravím, potřebuju pomoci, připravuju skříň na 250W sodikovku, během toho jsem si zasadil pár noname semínek, ty začaly klíčit atd.. a nyní mají 15cm a lístečky nikde...
a to tam mám "žárovku" kterou sem koupil údajně na rostliny (v bauhausu) 100W s modrym spektrem ale rostlinky dělají jako kdyby tomu tak nebylo :p viz obrazky...
chtěl sem se zeptat jestli to může být odrudou nebo čím...
teplotu udržuju 26-31 den 20-22 noc...
vlhkost 60-85%
a teď se právě začaly kyti ohýbat... ikdyž tam už mam pár dní ofuk...
tak sem jim tam těpnul špejle :p..(alespoň některym)..

Real man eat ice cream with front teeth

Old Post 28-11-2007 v 20:49 PM
TheMorgoth je offline   Profil uživatele TheMorgoth   Find more posts by TheMorgoth   Foto galerie člena TheMorgoth   Click here to Send TheMorgoth a Private Message   Add TheMorgoth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 2

Zřejmě jsou tolik vytáhlý, protože se táhnou aby byly co nejblíž ke světlu - rada zní sniž světlo, pokud to je možné + přidej ofuk, potom budou mít tlustší stonky

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 28-11-2007 v 21:21 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rooftop
Stálý Člen

Karma uživatele Rooftop - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rooftop - 77% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 3

ty jo to fakt nevim...tohle byva zpusobeno nedostatkem svetla. Zkus napsat znacku a typ lampy..

Old Post 28-11-2007 v 21:21 PM
Rooftop je offline   Profil uživatele Rooftop   Find more posts by Rooftop   Foto galerie člena Rooftop   Click here to Send Rooftop a Private Message   Add Rooftop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 4

Ty voko to ale vyzera. Vykasli sa na noname seminka a pozhanaj si rezivo

400W

Old Post 28-11-2007 v 21:28 PM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheMorgoth
Stálý Člen

Karma uživatele TheMorgoth - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 5

tak nedostatek světla říkáte :O... to je průser... pač ona uplně brutálně hřeje, kdybych ho dal blíž tak je spálím i s ofukem ... hold sem kupil na piču světlo... tak tam zkusim namontovat úsporku a dam ji od nich cm dva.. to by mohlo pomoci co myslíte ?

Real man eat ice cream with front teeth

Old Post 28-11-2007 v 21:29 PM
TheMorgoth je offline   Profil uživatele TheMorgoth   Find more posts by TheMorgoth   Foto galerie člena TheMorgoth   Click here to Send TheMorgoth a Private Message   Add TheMorgoth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheMorgoth
Stálý Člen

Karma uživatele TheMorgoth - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 38 

žarovka Příspěvek č. 6


značku žárovky bohužel nevím, papirovy obal co sem k němu dostal byl bez jakychkoliv parametru a v obchodě mi nikdo neřekl ani svítivost ani nic.. jen mi tvrdili jak to není skvělé na kytky... a vzhledem k tomu že za ni chtěli dvě kila sem myslel že to na vyklíčení bude stačit ..
myslel sem že když je tak modra tak že fakt nějake to modre spektrum mit bude :p

Real man eat ice cream with front teeth

Old Post 28-11-2007 v 21:38 PM
TheMorgoth je offline   Profil uživatele TheMorgoth   Find more posts by TheMorgoth   Foto galerie člena TheMorgoth   Click here to Send TheMorgoth a Private Message   Add TheMorgoth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheMorgoth
Stálý Člen

Karma uživatele TheMorgoth - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 7

jak velká musí být kyti na řízky, ještě mě napadlo že bych ty horní lístečky uřezal spolu s kouskem stonku a nechal zakořenit.... jestli by se ujaly..

Real man eat ice cream with front teeth

Old Post 28-11-2007 v 21:45 PM
TheMorgoth je offline   Profil uživatele TheMorgoth   Find more posts by TheMorgoth   Foto galerie člena TheMorgoth   Click here to Send TheMorgoth a Private Message   Add TheMorgoth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brin
Stálý Člen

Karma uživatele brin - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 8

Obávám se že to co si koupil je sice výborný na kytky, ale jenom na jejich podporu... Nic ti pod ní nevyroste... Ta úsporka, to by mohlo vyjít - dočasně. Ale tak nějak byych to teď neřezal nebo to pochcipe... (ostatně třeba budeš mít štěstí a jestli ti na nich moc nezáleží...)

Old Post 28-11-2007 v 23:20 PM
brin je offline   Profil uživatele brin   Find more posts by brin   Foto galerie člena brin   Click here to Send brin a Private Message   Add brin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

zkus to ohnout k zemi a zasypat hlínou ještě a kup si něco lepšího za světlo
kdyžtak si je podepři špejlí a rozhodně dej světlo níž a nějakej vítr aby na ně foukal když bude tenkej stonek taxe do kytky nedostane tolik živin jako kdyby byl tlustej a tim pádem...
jinak o řezech zatim nepřemýšlej, prvně si počkej na pohlaví a potom. řezy můžeš dělat i z 20cm kytky. záleží jakou bude mít stavbu

Old Post 29-11-2007 v 06:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheMorgoth
Stálý Člen

Karma uživatele TheMorgoth - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 10

tak ja už mam tyden koupenou vybojku nlite 250W 37k lumens.. ta se mi zda že bude docela schopna...jenomže mi došly finance xD.. sem se díval na netu na tlumivky... našel sem si u www.janca.cz přidu do shopu a chtěly za ní 2x tolik než psali na netu ... => chybělo mi asi 50,- na starter xDD... ale tak ten už si kupim kdekoliv kdykoliv... dneska se idu podivat na skříň :p...
takže to snad bude docela brzo ready .. zatim je mam totiž v akvárku xD.. => tam bohužel vybojku dat nemužu pač bych je tam uvařil O:-)... a navic by se tam nevlezla..

jinač ofuk tam mam to se nebojte.. sice je to obyč větráček ze zdroje ale tak na ofuk to imho stači..

2MIRIS: víš spíš se obávám abych se toho pohlaví dočkal ..

Real man eat ice cream with front teeth

Old Post 29-11-2007 v 08:36 AM
TheMorgoth je offline   Profil uživatele TheMorgoth   Find more posts by TheMorgoth   Foto galerie člena TheMorgoth   Click here to Send TheMorgoth a Private Message   Add TheMorgoth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 11

opatrně je výtahni z hlíny,bacha na kořínky a zasaď je o pár centimetrů hloub,ničemu tím neublížíš,jen při zalívání bacha,musíš od spodu aby ti nezačal uhnívat stonek který zahrabeš do hlíny....a na vršky ofuk,měly by být pořád v pohybu a má po problému
ať se daříííí

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 29-11-2007 v 09:28 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheMorgoth
Stálý Člen

Karma uživatele TheMorgoth - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 12

diky moc všem ... zapracuju na tom

Real man eat ice cream with front teeth

Old Post 29-11-2007 v 10:38 AM
TheMorgoth je offline   Profil uživatele TheMorgoth   Find more posts by TheMorgoth   Foto galerie člena TheMorgoth   Click here to Send TheMorgoth a Private Message   Add TheMorgoth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheMorgoth
Stálý Člen

Karma uživatele TheMorgoth - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 13

tak tam mám nějakou lacinou usporku ale problem je že tam udrží jen 22 stupňu :p.. myslite že jim to nebude moc vadit ?

Real man eat ice cream with front teeth

Old Post 29-11-2007 v 15:00 PM
TheMorgoth je offline   Profil uživatele TheMorgoth   Find more posts by TheMorgoth   Foto galerie člena TheMorgoth   Click here to Send TheMorgoth a Private Message   Add TheMorgoth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brin
Stálý Člen

Karma uživatele brin - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 14

moc, nee, no a kdyby si tam moc moc chtel trochu jim pritopit tak jim tak strc starej fén - at do každý hodiny 5-10min topi a pohoda...

Old Post 29-11-2007 v 17:11 PM
brin je offline   Profil uživatele brin   Find more posts by brin   Foto galerie člena brin   Click here to Send brin a Private Message   Add brin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheMorgoth
Stálý Člen

Karma uživatele TheMorgoth - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 38 

Pohodička Příspěvek č. 15

toš tak sem tam misto fénu vpalil normalni žarovku.. hřeje to taky fest a aspoň to přidá nějáký ten lumen k dobru O:-).. a nastavil sem ji ať se přes den (18hod) vypina a zapina co 30minut ať to tam "udržuje" teplotu jakš takš...

Real man eat ice cream with front teeth

Old Post 29-11-2007 v 21:15 PM
TheMorgoth je offline   Profil uživatele TheMorgoth   Find more posts by TheMorgoth   Foto galerie člena TheMorgoth   Click here to Send TheMorgoth a Private Message   Add TheMorgoth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheMorgoth
Stálý Člen

Karma uživatele TheMorgoth - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 16

tak už se začaly konečně alespoň minimálně větvit :p.. nad blbou pár watovou úsporkou ... přijde mi to celkem nepochopitelné, když prodávají žárovky spešl na rostliny... ale hřejou tak moc, že poblíž těch rostlin byt nemohou => ve vzdálenosti 20cm už zase nemají světelný dosah ^_^.... tak light demence :O...

Real man eat ice cream with front teeth

Old Post 02-12-2007 v 13:33 PM
TheMorgoth je offline   Profil uživatele TheMorgoth   Find more posts by TheMorgoth   Foto galerie člena TheMorgoth   Click here to Send TheMorgoth a Private Message   Add TheMorgoth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6247140 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív