Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První homebox-podělte se o zkušenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Paulie
Nový Člen

Karma uživatele Paulie - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 22  

Obecné První homebox-podělte se o zkušenosti Příspěvek č. 1

Zdravím vás....všechny

Rozhodl jsem se s vámi podělit, jako už tady spoustu lidí o své vůbec první pěstování..!
Jak také jinak získat zkušenosti nežli pozorně poslouchat rady zkušenějších (doufám že jich bude dost)..! =o)

Předem ještě chci poděkovat Ray.Wostovi od něhož jsem se nechal v dosti věcech inspirovat!!

Tak k samotné technice:

skříň: š-90 h-50 v-150
sluníčko: 400 W GIB Lighting Flower Spectre XTreme Output
(vím že je to na mé rozměry síla a žere to ale teď už s tí nic dělat nebudu prostě to zkusím)
stínidlo: hobby klasika=o)
odtah: UFO 225 m3/hod - průměr 125 mm + pachový filtr+regulace
přítah: 1x pc větráček 80mm, + kancelářský ventilátor viz. foto!
a 5 pasivních dírek po 1cm v zadku skříně
(chystam ještě přidat jeden ventilátor......)
ofuk: klipsnový ventilátor uvnitř boxu
fólie: klasická bílá grow
zvlhčovačka:mist maker-nevyhovoval koupeno- SPS 808
a nějaké ty přístroje na vlhkost a teplotu,ph aqarijní kapičky=o)

Hnojiva:
na růst Kristalon
a od bio bizz: Alg-a-mic, Top max, Bio bloom

Půda: Plagron Royalty Mix 50 l

květináče růst: 3,5l "to si nejsem jistej" =oP
květ: 6,5l

nakonec perlička osazenstvo :
no name seminka.... z 8 naklíčených 5 kytiček..

Old Post 28-11-2007 v 13:31 PM
Paulie je offline   Profil uživatele Paulie   Find more posts by Paulie   Foto galerie člena Paulie   Click here to Send Paulie a Private Message   Add Paulie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paulie
Nový Člen

Karma uživatele Paulie - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 2




Tak tady jsou pro představu nějaké fotečky....
1,2,3-grow box
4-ventilator zhanějící vzduch zvenku- do trubky uvnitř boxu co vzduch fouká směrem vzhůru(dirkami vyvrtanými v ní)
5-zadní pc větráček
6-odtah do komína

Old Post 28-11-2007 v 14:06 PM
Paulie je offline   Profil uživatele Paulie   Find more posts by Paulie   Foto galerie člena Paulie   Click here to Send Paulie a Private Message   Add Paulie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paulie
Nový Člen

Karma uživatele Paulie - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 3




a další

Old Post 28-11-2007 v 14:14 PM
Paulie je offline   Profil uživatele Paulie   Find more posts by Paulie   Foto galerie člena Paulie   Click here to Send Paulie a Private Message   Add Paulie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paulie
Nový Člen

Karma uživatele Paulie - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 4




a teď bych měl první otázku?? do ted bylo vše docela v poho ale ted i přijdou kyti třošku nemocný možná svěšený listy trošku a z krajů lehce nažloutlý?? dnes jsem poprvé hnojil takže tím to nebude(mám problémy s vlhkostí docela je možný že málo vlhkosti dělá tohle? díky..

Old Post 28-11-2007 v 14:17 PM
Paulie je offline   Profil uživatele Paulie   Find more posts by Paulie   Foto galerie člena Paulie   Click here to Send Paulie a Private Message   Add Paulie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 5

myslíš že je to účinný ten větrák a ta redukce snad na setinu puvodního povrchu toho větráku?

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 28-11-2007 v 14:31 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paulie
Nový Člen

Karma uživatele Paulie - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 6

jo ono se to dost zbrzdí ten proud vzduchu... neni to tak účinný jak jsem předpokládal ale když to vypnu dost se to projeví na teplotě i vlhkosti... takže na tom něco bude. Jde o to že to rozvádí čerstvej vzduch krásně zespodu rovnoměrně pod kytičky..

Je to takovej pokus...až budou větší aby je to zespodu pěkně ofukovalo a dávalo čerstvej vzduch... uvidíme časem.=o)

Old Post 28-11-2007 v 14:45 PM
Paulie je offline   Profil uživatele Paulie   Find more posts by Paulie   Foto galerie člena Paulie   Click here to Send Paulie a Private Message   Add Paulie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 7

Na první grow hodně hezký a kvalitní set-up. koukám že nenecháváš nic náhodě.....
Jinak bys kytky neměl moc přesazovat a rovnou je mít v těch větších květináčích.
Za prvé by kytky mohly dostat šok a zvětšuješ tím pravděbodonost toho, že, by začít hermafrodytět a - za druhé, kytky při přechodu na květ potřebují mít rozvinutý kořenový systém, když je prdneš do větších květináčů, začnou hrozně rychle růst(další rozvíjení kořenů) a kvést by mohly extrémě dlouho...
Good luck

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 28-11-2007 v 15:08 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paulie
Nový Člen

Karma uživatele Paulie - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 8

Dík moc figaro...=o) jj jendu jsem prdnul do většího rovnou no.. ale pro příště teda zkusím rovnou velké..
snad z tohohle alespoň nějaký samičky budou..=o)
je to přeci jenom poprvé a i neúspěch je podlě mě úspěch..! Je pořád co se učit a pozorovat..=o)

Old Post 28-11-2007 v 17:14 PM
Paulie je offline   Profil uživatele Paulie   Find more posts by Paulie   Foto galerie člena Paulie   Click here to Send Paulie a Private Message   Add Paulie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jekyll
Stálý Člen

Karma uživatele Jekyll - 52% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 9

Zdarec...jak budeš přesazovat stuff, tak dosyp hlinu az skoro do vchu, spodni listy pak rostou v kvetinaci a nejde na ne svetlo a vubec to kyti vadi.....jo a doporučuju koupit B´Cuzz Tablety http://www.growshop-ostrava.com/produkty/1150479097.jpg

A nebo GS os Plagronu....http://www.growshop-ostrava.com/produkty/1156442981.jpg

Já osobně více fandím tabletám i kvůli cenové dostupnosti a můžu říct, že jsem s nima naprosto spokojený....lépe řečeno, bez nich bych si to už neuměl představit.....nebo můžeš udělat test, polovinu budeš zalívat s tabletkou a jednu bez.....tabletka stojí 150kc a je na +/- 100 litrů....takze v podstate staci jedna na cely cyklus zalívání/ stací si precíst návod, kdy a jak s tím zacít hnojit./ Tak to bude ode me asi vse, zatial a pestu zdar....

Old Post 29-11-2007 v 05:13 AM
Jekyll je offline   Profil uživatele Jekyll   Find more posts by Jekyll   Foto galerie člena Jekyll   Click here to Send Jekyll a Private Message   Add Jekyll to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paulie
Nový Člen

Karma uživatele Paulie - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 10


Zdravím tak se mi vyskytl (bohužel už takhle brzy problémek!!
a chtěl ybch požádat o radu..

na pár kytičkach se mi například sami od sebe roztrhali listy.... stalo se to někomu? třeba jeden dva listy se trhají!=o(

a druha věc je? jestli je normální když kytičky nasadí nové lístečky tak třeba mají jiný pořet listů na jeden trs(nebo jak to říct)
máří má normálně 5 listíků já mám třeba v druhém patře někde jen po 3ch jinda jedna strana rostlinky ma 5 a druha 3 prostě je to různé.. jsem z toho jelen..!.=o/

Děkuji všem za pomoc či připomínky growu zdar!

Old Post 29-11-2007 v 15:34 PM
Paulie je offline   Profil uživatele Paulie   Find more posts by Paulie   Foto galerie člena Paulie   Click here to Send Paulie a Private Message   Add Paulie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kabi
Nový Člen

Karma uživatele Kabi - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 11

Stoho si nic nedelej...mně se u outu jednou stalo ze kyticka mnela celou dobu nez zacla kvest jen jeden list....nevím k cemu to prirovnat ale vypadalo to jak nejaky plevel..uz jsem mysle ze sni nic nebude a najednou se na ni objevily pestiky a zacaly ji rust normalni 5ti listy...jeste by mne zajimalo kde a za kolik jsi koupil ten komplet 400W???

Old Post 29-11-2007 v 16:49 PM
Kabi je offline   Profil uživatele Kabi   Find more posts by Kabi   Foto galerie člena Kabi   Click here to Send Kabi a Private Message   Add Kabi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paulie
Nový Člen

Karma uživatele Paulie - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 12

koupil jsem to v growshopu =o) www.growshop.cz je to v Praze.
no a za kolik to záleží jaký chceš stínítko a jakou přesně výbojku... koukni na ty stranky a všechno tam najdeš.=o) úplně nejlepší je, ale osobně zajít a pokecat tam s klukama oni Ti rádi poradí.=o)

Jinak dík za lehký uklidnění..=o) snad to nebude tak strašný no co se mi tam děje.=o)

Old Post 29-11-2007 v 19:18 PM
Paulie je offline   Profil uživatele Paulie   Find more posts by Paulie   Foto galerie člena Paulie   Click here to Send Paulie a Private Message   Add Paulie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
darkous
Stálý Člen

Karma uživatele darkous - 54% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 13

to Paulie

Máš velice pěkný grow ta skříň se ti opravdu povedla.
K těm rostlinkám ten list na té fotce vypadá jako by měl málo vlhko, pokuď ne opravte mě. Jinak moc bych se nestresoval kvůli listkům, myslím, že dokuď ti rostou nové je vše v poho.

A k tomu počtu se to může různit podle toho jak je kytka stará. Pokuď nebude opravdu nějak deformovaná tak bude v poho a listy všude dorostou jak mají.

1st 250w hashberry+mandala#1 by dark

Old Post 01-12-2007 v 01:16 AM
darkous je offline   Profil uživatele darkous   Find more posts by darkous   Foto galerie člena darkous   Click here to Send darkous a Private Message   Add darkous to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paulie
Nový Člen

Karma uživatele Paulie - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 14




Tak mam tu nějaký upload

kytičky jsou v 20 dnu růstu přesně od zasazení naklíčených semínek..=o)

tahle na fotce je o asi tak 1x větší než ostatní. =oD (asi samec) =o(
no uvidíme.=o) chystam se je přesadit snad to nebude mít moc neblahej účinnek!!

a ještě jedna fotečka s tim novym větráčkem v boku..=o) je to větráček na PC 12x12 a s jeho pomocí se mi snížila teplota na krásných 28 st. C s vlhkostí 65%

Old Post 08-12-2007 v 10:26 AM
Paulie je offline   Profil uživatele Paulie   Find more posts by Paulie   Foto galerie člena Paulie   Click here to Send Paulie a Private Message   Add Paulie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paulie
Nový Člen

Karma uživatele Paulie - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 15

Tak doufám že mi někdo zkusí poradit!! za chvíli sem dam upload i s fotečkama mam první den květu po 30 dnech růstu... a u jedné kytičky se mi udělaly (tam jak maj bejt preflowers) takový koule mi tam vysí..! mam teda počítat s tim že je to samec asi co? .=o(

Old Post 18-12-2007 v 10:43 AM
Paulie je offline   Profil uživatele Paulie   Find more posts by Paulie   Foto galerie člena Paulie   Click here to Send Paulie a Private Message   Add Paulie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paulie
Nový Člen

Karma uživatele Paulie - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 16

mam ještě jendu otázku lidi....jestli jste už někdo vykoumal čim si na kytičky posvítit když maj noční periodu?? nějaký druh světla a popřípadě kde ho sehnat? díky moc!! mam totiž denní periodu přes noc kvůle teplotě..!

Old Post 18-12-2007 v 16:21 PM
Paulie je offline   Profil uživatele Paulie   Find more posts by Paulie   Foto galerie člena Paulie   Click here to Send Paulie a Private Message   Add Paulie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6075140 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív