Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Snad všechny způsoby výroby hashe
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 33

já bych řek, že kdybys dal "odpad" zmrazit, že bys ho nemusel ani sušit, ale zkušenost nemám.

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 20-01-2013 v 08:58 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 34

namrdej to do papundeklové krabice, nech to tam ze tři dny ať to přeschne a hurá do toho......

Old Post 20-01-2013 v 10:08 AM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepe666
Stálý Člen

Karma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 35

rozhodně suchý...už jen proto, že při sklizni není THC tolik, jako po usušení, resp, kdy se kyselina tetrahydrocanabiolová (nevím jak se přesně píše)...mění na tetrahydrocanabiol.....dokonce někde existuje tabulka teplot a času, zušlechtění materiálu....přesně je to takhle:

Pro maximalizaci obsahu THC pečeme materiál v troubě:
120°C po dobu 30 minut
105°C po dobu 1 hodiny
90°C po dobu 1,5 hodiny

Čím nižší teplota tím lépe pro CBD, jehož teplota tání i odpaření je o něco nižší než THC.
Anesthesia + Salvium (cz neon)

Podle mne to ale platí pro suchý materiál....rozhodně bych nedevastoval mokrý, jen proto že se člověk těší :-)

,,Občas mám chuť se na všechno vysrat....ale pak si vzpomenu že na všechno seru"

LST Grow 250W
Elektronický brk
AutoGrow 250W
LST COCO GROW 250W+250W - ohýbání namísto stříhání
Waveflector na dvě výbojky

Old Post 20-01-2013 v 13:06 PM
Pepe666 je offline   Profil uživatele Pepe666   Find more posts by Pepe666   Foto galerie člena Pepe666   Click here to Send Pepe666 a Private Message   Add Pepe666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 36

koukam ze podobne otazky a jejich zkusenostmi nepodlozene odpovedi se tu s zeleznou pravidelnosti opakuji, budu se tedy opakovat i ja - z mokryho to nejde. tecka. proc tomu tak je neni tezke dohledat. pokud i presto vznikaji na dane tema polemiky, prosim, znicte si material svou netrpelivosti a zkuste jestli nahodou nekecam

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 20-01-2013 v 19:27 PM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 37

krychlak ma naprostou pravdu ... suchy a namrazeny ideal.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 20-01-2013 v 23:57 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rtepsky
Stálý Člen

Karma uživatele rtepsky - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 38

Jo jo, okolnosti mě jednou přinutily rozmixovat kytku ten den sklizenou, po cca 2 hodinách v mrazáku... Na kvalitu to vliv nemá, test ohněm proběhl po několika měsících a fungoval jako každý jiný. Rozdíl oproti přípravě ze suchého vidím v množství – z mokrého je toho PODSTATNĚ míň.... Suchý, zmrzlý a nejlépe několik měsíců odstátý vstupní materiál je ideální.

Old Post 07-02-2013 v 10:15 AM
rtepsky je offline   Profil uživatele rtepsky   Find more posts by rtepsky   Foto galerie člena rtepsky   Click here to Send rtepsky a Private Message   Add rtepsky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jurek5
Nový Člen

Karma uživatele jurek5 - 80% PěstitelskáKarma uživatele jurek5 - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 39

zdarec chlapi,z mokreho pres icebagy to jde....je to dost zelene neni to moc chutne,strasne spatne se to mixuje a je mensi vynos ale jde to.je to skoda matrose .)....lepsi si pockat a ususit.....suchou separaci to nejde a se suchym ledem ani butanem newim...

MIXING INSTRUKTOR

Old Post 16-02-2013 v 19:24 PM
jurek5 je offline   Profil uživatele jurek5   Find more posts by jurek5   Foto galerie člena jurek5   Click here to Send jurek5 a Private Message   Add jurek5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brujeria
Stálý Člen

Karma uživatele brujeria - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 40

Zdravím, chtěl bych se zeptat jak čistíte pytle? Mám je už docela zadělaný tak přemejšlim co stim, napadl mě technický líh + jemnej kartáček nemáte stím někdo zkušenost?

Old Post 07-03-2013 v 21:13 PM
brujeria je offline   Profil uživatele brujeria   Find more posts by brujeria   Foto galerie člena brujeria   Click here to Send brujeria a Private Message   Add brujeria to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od brujeria
Zdravím, chtěl bych se zeptat jak čistíte pytle? Mám je už docela zadělaný tak přemejšlim co stim, napadl mě technický líh + jemnej kartáček nemáte stím někdo zkušenost?


cau, ja pouzivam jar + kuchynsku hubku, moc sa s tym neserem. ale s jemnym kartackem + lih nic neskazis, pre cistenie bagov to bude to najlepsie.

Old Post 08-03-2013 v 19:47 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brujeria
Stálý Člen

Karma uživatele brujeria - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od Maxeaux


cau, ja pouzivam jar + kuchynsku hubku, moc sa s tym neserem. ale s jemnym kartackem + lih nic neskazis, pre cistenie bagov to bude to najlepsie.


Dík, po víkendu se do toho pustim a dám vědět jak to dopadlo!

Edit- Tak dneska jsem se do toho pustil a šlo to krásně takže doporučuju!

Naposledy upravil brujeria 20-03-2013 v 16:59 PM

Old Post 08-03-2013 v 21:52 PM
brujeria je offline   Profil uživatele brujeria   Find more posts by brujeria   Foto galerie člena brujeria   Click here to Send brujeria a Private Message   Add brujeria to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Arjan
Stálý Člen

Karma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% PěstitelskáKarma uživatele Arjan - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 43

Prosím vas metoda kde se používa "suchý led" třeba odkaz nebo nazev at si o tom něco přečtu. Tady jsem nic nenašel. Aspon zběžně jsem si nevšilm.

Nikdo není dokonalí/ý

Old Post 20-03-2013 v 16:37 PM
Arjan je offline   Profil uživatele Arjan   Find more posts by Arjan   Foto galerie člena Arjan   Click here to Send Arjan a Private Message   Add Arjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od Arjan
Prosím vas metoda kde se používa "suchý led" třeba odkaz nebo nazev at si o tom něco přečtu. Tady jsem nic nenašel. Aspon zběžně jsem si nevšilm.


napiš Hlavovi, vím, že to dělal,ale nemužu to najít

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 20-03-2013 v 16:48 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od Hy3nA


napiš Hlavovi, vím, že to dělal,ale nemužu to najít


http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=67913

Jo uz sem to , dělal potřetí a velká paráda , 10kilo ledu mě stálo v linde 6stovek 200L pytel z ruznejch sklizni a 120g suchyho skafu za hodku z toho vypadlo mam i video z toho , jen co ho upravim tak ho vytasim

Old Post 20-03-2013 v 20:51 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1069780 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív