Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Větráček 12V - zapojení ? PC větráčky - PC větráček - Zapojení PC větráčku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Paulie
Nový Člen

Karma uživatele Paulie - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 17

Díky moc..=o) já jsem hledal ..=o) ale ne dostatečně asi no.=o))

já jsem si myslel že tak no ale je lepší se zeptat... kdyby byly třeba i jiný alternativy!! =oP

Old Post 08-11-2007 v 09:41 AM
Paulie je offline   Profil uživatele Paulie   Find more posts by Paulie   Foto galerie člena Paulie   Click here to Send Paulie a Private Message   Add Paulie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
medulda
Stálý Člen

Karma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% PěstitelskáKarma uživatele medulda - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 18

Já používám zvonkový trafo. Dalo by se levně sehnat ve výprodejích. Já ho mám z jedné rekonstrukce, kde se zvonek prostě rušil. Má několik výstupních napětí (3, 6, 9V). Větráčky napájím usměrněným 9V vinutím (to je cca 11,5V ss). Mám dva větráčky, výkon snižuji regulátorem (PWM), který je nastaven na minimum, aby se větráčky ještě roztočily. Výbojku 70W ve skříni cca 30x40x70 to uchladí v poho...

Old Post 08-11-2007 v 12:15 PM
medulda je offline   Profil uživatele medulda   Find more posts by medulda   Foto galerie člena medulda   Click here to Send medulda a Private Message   Add medulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

Víš jak se to řiká kdo hledá najde :http://grower.cz/forum/showthread.p...%2Btrafo+%2B12v
http://grower.cz/forum/showthread.p...%2Btrafo+%2B12v
http://grower.cz/forum/showthread.p...%2Btrafo+%2B12v

Old Post 08-11-2007 v 14:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onDH
Nový Člen

Karma uživatele onDH - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 5  

Obecné Pc vetracky Příspěvek č. 20

Chtěl bych se zeptat jestli se dela naky maly pachovy filtr na pc vetracky at se aspon trochu ten smrad filtruje...A jak moc by smrděly 4 50cm kytky....hledal sem to ale nikde sem nenasel odpoved...

Old Post 10-02-2009 v 18:26 PM
onDH je offline   Profil uživatele onDH   Find more posts by onDH   Foto galerie člena onDH   Click here to Send onDH a Private Message   Add onDH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onDH
Nový Člen

Karma uživatele onDH - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 21

A jak moc smrdi ty kytky 4

Old Post 10-02-2009 v 18:50 PM
onDH je offline   Profil uživatele onDH   Find more posts by onDH   Foto galerie člena onDH   Click here to Send onDH a Private Message   Add onDH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rooftop
Stálý Člen

Karma uživatele Rooftop - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rooftop - 77% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 22

Zalezi od svetla od kytek od vetrani...proste od mnoha faktoru. Ja mam 5 kytek maj kazda asi 6cm mam to pod 6 zarivkama a uz to zacinam cejtit...

Old Post 10-02-2009 v 18:52 PM
Rooftop je offline   Profil uživatele Rooftop   Find more posts by Rooftop   Foto galerie člena Rooftop   Click here to Send Rooftop a Private Message   Add Rooftop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onDH
Nový Člen

Karma uživatele onDH - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 23

Ja mam zatim jen jednu ma asi 15cm a nesmrdi vubec...
Me by to nevadilo ale mamce asi jo no prave proto se ptam

Old Post 10-02-2009 v 18:55 PM
onDH je offline   Profil uživatele onDH   Find more posts by onDH   Foto galerie člena onDH   Click here to Send onDH a Private Message   Add onDH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

Old Post 04-04-2009 v 09:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

kup pachový filtr do digestoří stoji 150.čau

Old Post 22-04-2009 v 13:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lenny246
Nový Člen

Karma uživatele Lenny246 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 26

Já jenom dodám, že u větráčků na 12V je vždycky toto značení: Ćervený -> +12V, Ćerný -> GND, Źlutý -> Vývod z Hallovy sondy na měření počtu otáček. Ve větráčku je totiž zabudovaná skromná elektronika (pár budících tranzistorů, hallova sonda, nějaké ty odpůrky, kondíky atp.), která budí cívky (4 jsou, mám pocit) statotu a ty potom roztáčejí vrtuli neboli rotor. (Elektronika se stará kromě měření otáček a buzení cívek statoru i o bezpečnostní pojistku, když náhodou strčíte prsty do roztočeného větráku, tak po nich sice dostanete, ale větrák se zastaví a roztočí se, až ho uvolníte.) Někdy jsou taky 4 dráty, to je potom takto: Černý -> GND (klasika), Źlutý -> 12V (na to bacha, abyste si to nepopletli se zapojením v třídrátovém provedení), Zelený -> měření otáček (probíhá tak, že na tomto vývodu jsou proti zemi impulzy podle počtu otáček ventilátoru, tuším, je to nějak 2-3impulzy na otáčku, přesně nevím) no a Modrý -> PWM (regulace rychlosti). To jsou třeba ty nové moderní větráky, kde si přes počítač regulujete rychlost otáčení.

Old Post 06-07-2011 v 12:56 PM
Lenny246 je offline   Profil uživatele Lenny246   Find more posts by Lenny246   Foto galerie člena Lenny246   Click here to Send Lenny246 a Private Message   Add Lenny246 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Thom@s_
Nový Člen

Karma uživatele _Thom@s_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 15  

PC větráček Příspěvek č. 27

Čau groweři.
Mám pc větráček napájenej nabíječkou z mobilu,chci se teda zeptat,můžu to tak mít?Nebude se přehřívat nebo něco podobného?Nerad bych doma vyhořel.Díky

Old Post 31-07-2011 v 20:06 PM
_Thom@s_ je offline   Profil uživatele _Thom@s_   Find more posts by _Thom@s_   Foto galerie člena _Thom@s_   Click here to Send _Thom@s_ a Private Message   Add _Thom@s_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 28

pc větráčky máš na 12v a nabíječka má mín v, což znamená, že se nemusíš bát

Old Post 31-07-2011 v 20:08 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruazek
Stálý Člen

Karma uživatele Ruazek - 74% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 29

Mam to řešeny uplně stejně neboj

Old Post 31-07-2011 v 20:20 PM
Ruazek je offline   Profil uživatele Ruazek   Find more posts by Ruazek   Foto galerie člena Ruazek   Click here to Send Ruazek a Private Message   Add Ruazek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Thom@s_
Nový Člen

Karma uživatele _Thom@s_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 30

Tak to jsem rád:-) Díky za bleskové odpovědi

Old Post 31-07-2011 v 20:24 PM
_Thom@s_ je offline   Profil uživatele _Thom@s_   Find more posts by _Thom@s_   Foto galerie člena _Thom@s_   Click here to Send _Thom@s_ a Private Message   Add _Thom@s_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
francox
Stálý Člen

Karma uživatele francox - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 31

no a teraz ak budete taky laskavy je tu niekde schema ako to zapojit do nabijacky? som obchodnik, nie elektrikar, dakujem za rady

Old Post 17-09-2011 v 06:46 AM
francox je offline   Profil uživatele francox   Find more posts by francox   Foto galerie člena francox   Click here to Send francox a Private Message   Add francox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od francox
no a teraz ak budete taky laskavy je tu niekde schema ako to zapojit do nabijacky? som obchodnik, nie elektrikar, dakujem za rady
Ahoj máš to tady celkem hezky popsané, pokud by jsi nevěděl, napiš mi do PM

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=27503

Old Post 17-09-2011 v 09:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7256400 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív