Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Vyrašení semínek v růstové fázi , pozustatky pylu na klonech ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dotaz Vyrašení semínek v růstové fázi Příspěvek č. 1

Zdravim stalo se mi nepochopitelné svin..vo
měl sem dvanáct koupenejch řízků každej jinej model dohromady od tří cápků.
Hodil sem to klasicky do matkárny aby se trochu rozrostli než pudou pod lampu. Ale ouha zhruba po měsíci mi na větsině kytek vyrašili seminka což bych pochopil kdyby jely 12/12 ale na 18/6 to je na mě moc.....

Můžete mi to někdo objasnit sem z toho trochu rozhozenej včera sem to všechno vyházel

Old Post 21-10-2007 v 11:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
placka
Stálý Člen

Karma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% PěstitelskáKarma uživatele placka - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 182  

Pohodička pojeb Příspěvek č. 2

cek..podle me jses napakoval rezy ktere byly uz na zacatku zrani a jeste oprcane.. proste jako by nekdo to zrani uz (mozna nechtene) poresil pred tebou.. muj nazor-chyba tech druhych..ok

Old Post 21-10-2007 v 13:54 PM
placka je offline   Profil uživatele placka   Find more posts by placka   Foto galerie člena placka   Click here to Send placka a Private Message   Add placka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrNi
Stálý Člen

Karma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% PěstitelskáKarma uživatele DrNi - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 3

..coze?? mesic na rustu????!!!! to byly tak metr vysoky... ...
..je dost mozny ze jsi si prinesl rezy, ktere uz byly oprcany, ale od 3tipku nejednou??? mozna jsis je prcnul sam(nevedomky,nechtene,nedopatrenim..)
..jinak mas foto tech kiti???

Old Post 22-10-2007 v 14:14 PM
DrNi je offline   Profil uživatele DrNi   Find more posts by DrNi   Foto galerie člena DrNi   Click here to Send DrNi a Private Message   Add DrNi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele DrNi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

No nejspíš se opcaly fakt až u mě asi nákej venkovní mrdák mi seslal neco větrem až do boxu

Byly vysoky tak 25 cm rostly pod 2x24w zářivkama.
Foto neni už sou v popelnici...

Eště otázka nemaj se náhodou semena začít tvořit až v obdobý květu to je pro mě největší vražda????????????

Old Post 22-10-2007 v 19:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

zeegun: semeno roste z opilenejch blizen. kdyz je na kytce blizna a bydlis vedle pole s technikou, tak mas docela prohrano heh. ty blizny se na kytce muzou behem rustu objevit bud jako preflowers na hlavnim stonku u stonku listu /obcas podle toho poznas pohlavi rostliny este behem rustu/ nebo to samozdrejmne muze bejt z nedostacne svicenejch rizku nebo narezani v kvetu.

Old Post 22-10-2007 v 19:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

colek:
No přesný byly na těch stonkách jak řikáš ...
Pole tu nikde neni naštěstí..
Nedostatečný světlo jo...
Hmm to sem nevěděl dobrá rada nad zlato aspon už mi to nepřipadá tak sci-fi

Old Post 22-10-2007 v 20:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

jenom pro upresneni. nemyslel sem slaby svetlo, ale spis nedodrzeni 18/6 treba parkrat zasebou /prevoz, uprava matkarany/...

Old Post 22-10-2007 v 21:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Quilp
Stálý Člen

Karma uživatele Quilp - 44% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 8

A opravdu tam byly? Neudelalo ti to jen velke blizny u kolinek?

Old Post 01-11-2007 v 16:18 PM
Quilp je offline   Profil uživatele Quilp   Find more posts by Quilp   Foto galerie člena Quilp   Click here to Send Quilp a Private Message   Add Quilp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

čus zeeGun:mně se to stalo taky ale v prostřed květu..kua co to jeeee?takoví krásný holčičky,musel sem je seknout dřív.Pěkně mě to sralo,protože sem se stim kakal jak svin!!!!!přesně jak říkáš,malí semínka.Není to genetikou???Mněl jsem matku Northern lights od nirvany,stoho sem udělal řezy a pak toooohleeee!!!Myslím že od nich už nevemu NIC!!!

Old Post 05-11-2007 v 18:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

A ještě něco:ta matka dokvetla ůplně krásně!!!Nerozumim tomu?Stalo se to někomu??Snad se mi to nestane s mojí Blueberry co právě selektuji.

Old Post 05-11-2007 v 18:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Quilp
Stálý Člen

Karma uživatele Quilp - 44% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 11

Nuze pidl, mam jiz asi rok par matek, ale az nyni se mi zacali objevovat samci kvety na rizcich! Porad pohoda pohoda a pak jsem cumel teda, takze degenerace?

Old Post 18-11-2007 v 18:41 PM
Quilp je offline   Profil uživatele Quilp   Find more posts by Quilp   Foto galerie člena Quilp   Click here to Send Quilp a Private Message   Add Quilp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

čus hoši,radši na to už nemyslet,protože ted mi jede celkem dobře blueberry,ale někdy se mi to promítne v hlavě.snad to bude v pořádku a jestli ne tak skočim z vokna...asi to voprcal nějakej samec z venku,nebo já nevim co.Ty řezy byly ve skvělí kondici a nakonec se stane tohle..Nechápu!!!Myslíte že to je třeba teplotníma výkyvama,nebo phčkem??Nebo nějakým jiným svinstvem.Mam ted docela strach,ale musim řict že v pěstírně je vše tak,jak má být..Někdo drží matku třeba 2,3 roky a nic,řízky mu jedou v pohodě a nám se stávaj takoví vjeci...Zatím nevidim žádnou pořádnou radu co stim,teda když se to zase někomu stane...To tady není žádný zkušený grower????????

Old Post 20-11-2007 v 21:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 13

pidl: chapu to spravne tak, ze ty rizky maj svetlo 18/6 a z preflowers se udelalo u stonku maly seminko? Nebo ty rizky byly nakvetly? Videl si na nich samci kvet? Estli ne, tak to vypada tak, ze sis donesl domu rizek uz opylenej a to znamena bud za a) typek mel i samce a nahodou se opylili ty dvr bliznicky co se delaj za rustu (nebo nektery modely, treba ST#3 nakvejtaj i za rustu), nebo za b) typek vedle kvetl, mel tam hermace a nahodou se mu to opylilo

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 21-11-2007 v 09:44 AM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Cicmon:asi špatně čteš...já ty řezy nařezal sám ato z matky kterou se mněl ze semena a ta mi dokvetla v poho...Takže jak říkám nechápu,to že to bylo v jedné pěstírně a stalo se to co se nemá stávat....

Old Post 23-11-2007 v 09:28 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 15

pidl: ja reagoval na toto

citace:
Zdravim stalo se mi nepochopitelné svin..vo
měl sem dvanáct koupenejch řízků každej jinej model dohromady od tří cápků.
Hodil sem to klasicky do matkárny aby se trochu rozrostli než pudou pod lampu. Ale ouha zhruba po měsíci mi na větsině kytek vyrašili seminka což bych pochopil kdyby jely 12/12 ale na 18/6 to je na mě moc.....

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 23-11-2007 v 10:39 AM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

ale já to nepsal!

Old Post 23-11-2007 v 11:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:27 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7878270 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív