Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Jock horror - kombinace slunko a lampa
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

čau, máš to pěkný, hezký čůrka k+ letí
ale neměls je nějak moc vytáhlý?(z toho máš nejspíš ten menší výnos, jsou o.k. ale trochu řídký potom) - jestedman mám recht, že to chtělo asi trochu zaštípnout...

Old Post 20-05-2008 v 09:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jepa
Stálý Člen

Karma uživatele Jepa - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 34

no jak psal jesteman se vsim souhlasim na 400w je to malo, i s 250w udelam 2x tolik .) jinak ale na zacatek pekne .)

Old Post 20-05-2008 v 11:09 AM
Jepa je offline   Profil uživatele Jepa   Find more posts by Jepa   Foto galerie člena Jepa   Click here to Send Jepa a Private Message   Add Jepa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukyn
Stálý Člen

Karma uživatele Lukyn - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 35

jojo diky hoši, když se tak na to divam zpet.. tak máte pravdu.. ale v tu chvili sem byl z prvního growu uplne unešen... chtelo to pekne rizecky a jet od mala... taky sem nemel prachy uz na zadny jiny kytky a kdyz me tydle kvetly za oknem tak uz by bylo skoda zastipnout...
dik za vse, all
ale skrin uz je prodana.. tak snad bude mit to poteseni nekdo jiny... postavim jiny a tedkon poradne od rízku az do špeka...

"Seju seju zeleninu,
ruce už mám samou hlínu,
seju seju mrkve zelí,
abychom se dobře měli"

IN: Lukyn, an architect -> Dvoudomek 2*250W (1) _(2)_ _(3)_
*Lukynova galerie*
OUT: navod: jak postavit FOLIÁK!!! ganja ráj 08 pod sluníčkem Lukynova 09 pod slunečními paprsky
"Čím hloupější sedlák, tím větší brambory."

Old Post 20-05-2008 v 13:33 PM
Lukyn je offline   Profil uživatele Lukyn   Find more posts by Lukyn   Foto galerie člena Lukyn   Click here to Send Lukyn a Private Message   Add Lukyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cimrman
Stálý Člen

Karma uživatele cimrman - 87% PěstitelskáKarma uživatele cimrman - 87% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 36

neprerostlo ti tak tak trochu náhdou? :-D

Old Post 15-08-2008 v 10:03 AM
cimrman je offline   Profil uživatele cimrman   Find more posts by cimrman   Foto galerie člena cimrman   Click here to Send cimrman a Private Message   Add cimrman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sweet
Stálý Člen

Karma uživatele Sweet - 50% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 37

čuuus..hele ta fólie co máš ve skříni nějak odráží světlo?já jen,že bych tam dal třeba nějakou z g. shopu..diamantovou nebo tak..jinak jestli tam je nejaka speciální barva co odráží světlo nebo tak tak sry...

Viva la Visine!

Old Post 30-08-2008 v 10:53 AM
Sweet je offline   Profil uživatele Sweet   Find more posts by Sweet   Foto galerie člena Sweet   Click here to Send Sweet a Private Message   Add Sweet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukyn
Stálý Člen

Karma uživatele Lukyn - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 38

čus, trošku byl větší ale vešli se s odřenejma ušima, prostě dřív nebyl box...

čest, tadle folie je je z growshopu také (nejlevnější). je to klasická černobílá. a odráží pěkně. absolutní bílá přece vše odráží

"Seju seju zeleninu,
ruce už mám samou hlínu,
seju seju mrkve zelí,
abychom se dobře měli"

IN: Lukyn, an architect -> Dvoudomek 2*250W (1) _(2)_ _(3)_
*Lukynova galerie*
OUT: navod: jak postavit FOLIÁK!!! ganja ráj 08 pod sluníčkem Lukynova 09 pod slunečními paprsky
"Čím hloupější sedlák, tím větší brambory."

Old Post 30-08-2008 v 13:46 PM
Lukyn je offline   Profil uživatele Lukyn   Find more posts by Lukyn   Foto galerie člena Lukyn   Click here to Send Lukyn a Private Message   Add Lukyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

čus,taky mam tu černo bilou folii a sem spokojenej,ikdyz ta diamantovka by byla lepši no:-D ale co uz no...

Old Post 30-08-2008 v 14:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40

jj pěkné to máš,já mám taky černobílou.Na začátek mi to stačí.Taky mám objednané Jocky takže sem zvedav.hoj

Old Post 21-09-2008 v 20:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4fun
Stálý Člen

Karma uživatele 4fun - 100% PěstitelskáKarma uživatele 4fun - 100% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 41

lol z takovejch chudáčků za oknem takovej výnos
ůcta, klanim se před tebou

Naposledy upravil 4fun 06-11-2008 v 15:12 PM

Old Post 05-11-2008 v 22:08 PM
4fun je offline   Profil uživatele 4fun   Find more posts by 4fun   Foto galerie člena 4fun   Click here to Send 4fun a Private Message   Add 4fun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lukyn
Stálý Člen

Karma uživatele Lukyn - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 42

jock je borec, jel jsem ho i nekolikrát venku... sice je to z nirvana-takže moc nedrží geny.. ale po každe neco jienho ma sve kouzlo...

cernobila je v klidu....

jo diky kamo pekná poklona.... diky
zacatky, ted se tomu taky smeji.. ale ani ucenej z nebe nespadl...

všém Slunce v Duši, pa

"Seju seju zeleninu,
ruce už mám samou hlínu,
seju seju mrkve zelí,
abychom se dobře měli"

IN: Lukyn, an architect -> Dvoudomek 2*250W (1) _(2)_ _(3)_
*Lukynova galerie*
OUT: navod: jak postavit FOLIÁK!!! ganja ráj 08 pod sluníčkem Lukynova 09 pod slunečními paprsky
"Čím hloupější sedlák, tím větší brambory."

Old Post 06-11-2008 v 10:10 AM
Lukyn je offline   Profil uživatele Lukyn   Find more posts by Lukyn   Foto galerie člena Lukyn   Click here to Send Lukyn a Private Message   Add Lukyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3444960 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív