Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Jak změnit kysele nebo zasadite ph
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Re: to KOSMEJ Příspěvek č. 97

Ledek vapenaty? A to se rozpouští ve vode? Nebo se to sype na povrch? A je nekde na obale napsaný jaky mnozstvi tam mam dat?

Old Post 07-04-2002 v 12:37 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyBoy
Bud Krusher

Karma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 656  

Dotaz pH furt dokola Příspěvek č. 98

To KOSMEJ:
Mirne kysely pH je totiz dobre prostredi pro prijem zivin koreny...

Skankin` on and on.... Tmmy

Old Post 08-04-2002 v 10:26 AM
TommyBoy je offline   Profil uživatele TommyBoy   Find more posts by TommyBoy   Foto galerie člena TommyBoy   Click here to Send TommyBoy a Private Message   Add TommyBoy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TommyBoy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lipid
Nový Člen

Karma uživatele Lipid - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 12 

skorapky Příspěvek č. 99

skorapky sou vcelku v pohode, rozdrtil sem je a nasypal na pudu kolem stonku, vyhoda je v tom ze vapnik se rozpusti pomaleji. Zvednul sem ph pudy na 6.7 a z 18 kyti sem mel pouze 4 samce. Ph tesne pod 7 procentualne zvysuje pravdepodobnost mit hodne samic. A o to nam de ne:-)

Lipa

Old Post 08-04-2002 v 14:31 PM
Lipid je offline   Profil uživatele Lipid   Find more posts by Lipid   Foto galerie člena Lipid   Click here to Send Lipid a Private Message   Add Lipid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyBoy
Bud Krusher

Karma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% PěstitelskáKarma uživatele TommyBoy - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 656  

Chemie 2 KVETAK Příspěvek č. 100

Jestli me chces poucovat o chemii, tak se na to rovnou klidne vyprdni
Pro tvoji informaci kdyz rozpustis skorapky v kyseline, dostanes vapnik do roztoku kde neni v zadny sloucenine(vzadnym lepsim pripade, ale uplne jiste), ale jako iont Ca2+...
Roztok s Ca2+ se nebude chovat neznamo jak, ale bude se chovat jako normalni zalivka (to uz jsem ale psal v tom predchozim prispevku, aby si dal POZOR)...
Pravdu mas v tom ze kysela zalivka, by mu asi pH nezvysila, ale on chtel VAPNIT ne snizovat pH.. jestli sem si dobre vsimnul
T.

Skankin` on and on.... Tmmy

Old Post 09-04-2002 v 16:44 PM
TommyBoy je offline   Profil uživatele TommyBoy   Find more posts by TommyBoy   Foto galerie člena TommyBoy   Click here to Send TommyBoy a Private Message   Add TommyBoy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TommyBoy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvetak
Stálý Člen

Karma uživatele Kvetak - 76% PěstitelskáKarma uživatele Kvetak - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 101

To TommyBoy

O ou, promiň já si myslel, že je to tak. No budu reagovat asi jako pes - sevřu ocas mezi nohy a tiše odejdu.

Jak to šlo pod zářivkama 4x18W
Stavba "ICEBOX 150W"

Travička zelená to je moje potěšení...
Kouřím rád a je to na mě doufám znát

Old Post 12-04-2002 v 21:11 PM
Kvetak je offline   Profil uživatele Kvetak   Find more posts by Kvetak   Foto galerie člena Kvetak   Click here to Send Kvetak a Private Message   Add Kvetak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LahcaMEneR
Nový Člen

Karma uživatele LahcaMEneR - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 9 

Dotaz Příspěvek č. 102

Začínám outdoor a chtěl bych se zeptat estli máte někdo dobrou zkušenost z fólií mám pocit, že by to mohlo kytkám uškodit, protože půda nedýchá ( hrozí plísně ? ).If mulč, tak jakej matroš a jaký bude pH ? Je lepší používat rohovinu, protože se rozkládá déle a je zdrojem N ( dusíku ) a taky upravuje pH, nebo použít Dolomitickej Vápenec? Potom bych se chtěl zeptat co znamená rozpuštěná skořápka, napadá mě jedinný možný a to v octu, ale ten se mi nezdá zrovna moc optimální! Thanx to all
( začínám, ale potřebuju tohle nutně vědět a na celym sajtu není tahle problematika probraná! )

Old Post 15-04-2002 v 02:02 AM
LahcaMEneR je offline   Profil uživatele LahcaMEneR   Find more posts by LahcaMEneR   Foto galerie člena LahcaMEneR   Click here to Send LahcaMEneR a Private Message   Add LahcaMEneR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LahcaMEneR
Nový Člen

Karma uživatele LahcaMEneR - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 9 

Upozornění no táák pýpls Příspěvek č. 103

Tak jsem se rozhodl pro Dolomit, mulč je na prd, takže jdu do folie!
Estli mi někdo chcete poradit, bych byl moc rád za každou dobře míněnou radu

Old Post 15-04-2002 v 20:14 PM
LahcaMEneR je offline   Profil uživatele LahcaMEneR   Find more posts by LahcaMEneR   Foto galerie člena LahcaMEneR   Click here to Send LahcaMEneR a Private Message   Add LahcaMEneR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mutek
Nový Člen

Karma uživatele mutek - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 11 

Dotaz to abra007xas Příspěvek č. 104

Takže skořápkama to nemůžu přehnat?
Není ten poměr nějak tak, že hrnek přidá jeden stupeň deseti litrům půdy (?nevím vůbec přesně?)

Old Post 21-04-2002 v 18:56 PM
mutek je offline   Profil uživatele mutek   Find more posts by mutek   Foto galerie člena mutek   Click here to Send mutek a Private Message   Add mutek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
abra007xas
Stálý Člen

Karma uživatele abra007xas - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 105

MUTEK:

Já myslim že skořapkama to zkazit nemůžeš. Možná kdyby jich byla metr a půl veliká hromada, ale tolik jich doufám nemáš.

Old Post 21-04-2002 v 22:14 PM
abra007xas je offline   Profil uživatele abra007xas   Find more posts by abra007xas   Foto galerie člena abra007xas   Click here to Send abra007xas a Private Message   Add abra007xas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LahcaMEneR
Nový Člen

Karma uživatele LahcaMEneR - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 9 

Obecné lidíííí Příspěvek č. 106

Takže jsem tady položil otázku, která buď lidi nasrala, nebo je to otázka, na kterou mi není nikdo schopen odpovědět!
Lidi zbavte mě schízy a napište někdo cokoli klidně nějakou 3,14čovinu, já mám teď těžký období !
dík za all dobrý rady

Old Post 22-04-2002 v 01:09 AM
LahcaMEneR je offline   Profil uživatele LahcaMEneR   Find more posts by LahcaMEneR   Foto galerie člena LahcaMEneR   Click here to Send LahcaMEneR a Private Message   Add LahcaMEneR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Grower Team

Karma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2000
Příspěvků: 300 

PH Příspěvek č. 107

Tady to koukám jede . Takže k půdě a PH. Ideálem by bylo dostat se na půdu takovou, která má při reakci s vaší vodou PH 5,5 - 6,0 - při tomto rozsahu mají rostliny k dispozici nejvíce živin. Orientačně PH zjistíte testem v řádně promíchané směsi půl vody půl půdy.
Máte-li po proměření půdu příliš kyselou (méně než 5,5), doporučuji přidat dolomitický vápenec. Naopak, máte-li půdu příliš zásaditou (více jak 7), hodí se trošku rašeliny.
Budete-li pořizovat zeminu novou, rozhodně doporučuji pořídit substrát, který má ph právě 5-6,5 (například zahradnický substrát "B").

Deu

Old Post 22-04-2002 v 13:10 PM
Deu je offline   Profil uživatele Deu   Find more posts by Deu   Foto galerie člena Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Add Deu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Deu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jindrich
Nový Člen

Karma uživatele jindrich - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 108

ty skořapky-prostě je rozmlat(rozdrt) a smichej je s pudou kterou hodlas kytkam dopřát-z tech skořapek se bude pomalu uvolnovat vapnik - zvisuje ph ale to jiste vis

wood

Old Post 22-04-2002 v 20:26 PM
jindrich je offline   Profil uživatele jindrich   Find more posts by jindrich   Foto galerie člena jindrich   Click here to Send jindrich a Private Message   Add jindrich to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LahcaMEneR
Nový Člen

Karma uživatele LahcaMEneR - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 9 

Nápad thanx Příspěvek č. 109

hurá konečně mi někdo poradil, rada trochu slabší, ale je tu odpověď a z toho mám radost
thanx to Jindřich
lidi mám dobrej zlepšovák proti letcům, zkuste sítě proti ptákům
a ještě nějaká ta rada
ROHOVINA je lepší než VÁPENEC, protože se z ní během rozkladu uvolňuje dusík (N), což je stejně potřeba jako mít správný pH což každý zná
O-> Fuck off
O-+ Smoke it

Old Post 22-04-2002 v 22:38 PM
LahcaMEneR je offline   Profil uživatele LahcaMEneR   Find more posts by LahcaMEneR   Foto galerie člena LahcaMEneR   Click here to Send LahcaMEneR a Private Message   Add LahcaMEneR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balu
Stálý Člen

Karma uživatele Balu - 41% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 110

jindrich >> ja bych ti na skorapky doporucil mlinek na mak

Old Post 23-04-2002 v 12:06 PM
Balu je offline   Profil uživatele Balu   Find more posts by Balu   Foto galerie člena Balu   Click here to Send Balu a Private Message   Add Balu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Balu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
an
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

mulč/folie/rohovina/vápenec Příspěvek č. 111

lidi kupte si zahradnicky perlit, vapenec jak vapenec a nemusi sa mlet.

Old Post 23-04-2002 v 12:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mutek
Nový Člen

Karma uživatele mutek - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 11 

Dotaz Příspěvek č. 112

<40 l zahr. substrát: pH 5 - 7
2 l Organoferm: pH 5 - 6,5
5 l Perlit: pH 5 - 6
Mám tam ty skořápky dávat? (Nemůžu sehnat lakmus a nemůžu to změřit.) A k tomu hnojivu - přidat??
Je to balkon. Dík MOC

Old Post 24-04-2002 v 12:58 PM
mutek je offline   Profil uživatele mutek   Find more posts by mutek   Foto galerie člena mutek   Click here to Send mutek a Private Message   Add mutek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9238490 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív