Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Čas odkrytí malých kyti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Paulie
Nový Člen

Karma uživatele Paulie - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 22  

Čas odkrytí malých kyti Příspěvek č. 1

Zdravim všechny growery!

Pěstuji poprvé a jel jsem ze semínek.. jde o to že už mam kytičky asi po 4 dnech vykouknuté z hlíny tak 2 cm a mají první dva lístečky rozvinuté.

mám je v květináčcch a mám je přikryté koncema od plastových lahví(uříznuté hrdlo a dno) aby se voda odpařovala a udržovala u nich co největší vlhkost.

chci se zeptat: kdy je nejlepší tyto "kelímky" sundat? a nechat kytičku už jen tak na vzduchu?

jediný problém mám v tom že vlhkost mám kolem 50%(málo na růst) snažím se co nejlíp umím!

a teplotu mám 30-32??? je to hodně??

Děkuji moc za odpovědi!! přeji všem co nejvíce úspěchů!!

Old Post 21-11-2007 v 12:01 PM
Paulie je offline   Profil uživatele Paulie   Find more posts by Paulie   Foto galerie člena Paulie   Click here to Send Paulie a Private Message   Add Paulie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marihouba
Stálý Člen

Karma uživatele Marihouba - 75% PěstitelskáKarma uživatele Marihouba - 75% PěstitelskáKarma uživatele Marihouba - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 2

30-32 je celkem hodne, kdyz tam budes mit tak 25, tak myslim ze idealni. Tyto male pařníčky .) bych klidne nechal este tak dva tydny,.. uvidis jak se tam bude kvetinkam darit,.. pokavad nezajistis tu vlhkost jinak,... jinak si myslim, ze i kdybys je sundal, tak se nic tak extra nestane,...

Dont drink too much if you cannot take it, it might be better to smoke Marihuana.

Thanks to Macka B

in progress 70w

Old Post 21-11-2007 v 13:06 PM
Marihouba je offline   Profil uživatele Marihouba   Find more posts by Marihouba   Foto galerie člena Marihouba   Click here to Send Marihouba a Private Message   Add Marihouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paulie
Nový Člen

Karma uživatele Paulie - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 3

OK díky moc..=o) já jen se bojim aby se tam treba neusmazily nebo tak..!! Vedou se tu dost reci jak se kyti pali pres kapky vody jako pres lupu..!! vubec nevim co je na tom pravda--!! ale myslim že je to hloupost.... (kdo ví no) tak dik zatim čau.!

Old Post 23-11-2007 v 12:25 PM
Paulie je offline   Profil uživatele Paulie   Find more posts by Paulie   Foto galerie člena Paulie   Click here to Send Paulie a Private Message   Add Paulie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 4

zdar hele tak hloupost to není, to zaprvé, za druhé bych s flašky vodřízl akorát dno, tím se ti tam bude držet víc vlhka, a za třetí, bych je tam nechal do tý doby než se začnou lístkama dotýkat stěn..mohlo by začít hnít..čím na ně vůbec svítíš? pokud nějakou úsporkou tak bych se popálení nějak extra nebál, ale sodík už je horší..
pěstu zdar

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 23-11-2007 v 14:13 PM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paulie
Nový Člen

Karma uživatele Paulie - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 5

no já na ně právě svítím sodíkem 400w tak právě proto jsme měl strach,,! ale zatim to nevypadá že by jim to nějak vadilo!!... jsou tak 5cm vysoký..

Old Post 26-11-2007 v 12:23 PM
Paulie je offline   Profil uživatele Paulie   Find more posts by Paulie   Foto galerie člena Paulie   Click here to Send Paulie a Private Message   Add Paulie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
avonex
Stálý Člen

Karma uživatele avonex - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 87 

Příspěvek č. 6

to si dobry ked mas pri teplote 32 C 50perc vlhkost...ja mam pri 27C vlhkost 40....

Old Post 26-11-2007 v 13:13 PM
avonex je offline   Profil uživatele avonex   Find more posts by avonex   Foto galerie člena avonex   Click here to Send avonex a Private Message   Add avonex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paulie
Nový Člen

Karma uživatele Paulie - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 7

no to jsi jeste nevidel jak to mam vyvedeny mam vsede rucniky a porad prasim a jeste zvlhcovacku je to docela masakr..!! ale snazim se a bojuju.

Old Post 26-11-2007 v 15:26 PM
Paulie je offline   Profil uživatele Paulie   Find more posts by Paulie   Foto galerie člena Paulie   Click here to Send Paulie a Private Message   Add Paulie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5290680 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív