Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Právní servis na GROWERU
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
brel
Stálý Člen

Karma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% PěstitelskáKarma uživatele brel - 51% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 126 

Příspěvek č. 1

Zdravím
koukám že novela paragrafu 188a vyvolala bouřlivou reakci. Jelikož se jedná o harmonizaci s právními normami EU, kam všichni chceme nevěřím, že se podaří prosadit jeho zrušení a zákon nabude účinnosti dnem 1.6.2002. Toto je realita se kterou je třeba počítat. Nechci zatracovat aktivity zde vznikající, je však třeba abychom byli připraveni taky na alternativu aktivace zákona. Nemám právní vzdělání, je mi však jasné a myslím, že nejen mně, že se náš oblíbený server ocitá v ohrožení a s ním i většina přispívajících členů.
Navrhuju založit komerční právní servis při GROWERU. Útoky zřejmě budou vedeny formou žalob, GROWER jim bude nucen čelit. Nevěřím, že se podaří sehnat právníka, který by byl ochoten pracovat za hulčo... Budou potřeba peníze na zaplacení právníka, či právníků, pokud možno kvalitních,
kteří:
*
1) vypracují rozbor situace ve které se ocitne GROWER jakmile zákon vstoupí v platnost. Na základě této studie budou ze strany grower-teamu přijata opatření, upraven server, neveřejný provoz jen pro plnoleté...
*
2) budou GROWER zastupovat při případných soudních sporech.
*
3) budou po ruce všem registrovaným členům v případě potřeby - osobní kolize s drogovými paragrafy.
*
4) ??????? etc.
*
A poslední drobnost nakonec, peníze.
Nějakou dobu se tady už diskutuje o sponzorování GROWERU. Nekoukal jsem na současný stav příslušných fór, je tam spousta obrázků, dlouho se mi to natahuje. Jsme v časové tísni, je třeba jednat rychle.
Navrhuju natisknout samolepky s logem GROWERu, pokud se podařilo tak je návrh tady: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=3191
Registrovaný člen by si koupil samolepku určité velikosti, třeba za 100,- nebo za 50,- Peníze by např. vložil do obálky a poslal na adresu ze které (důvěra) obdrží zase v obálce samolepku. Příště to už bude něco jiného, praktičtějšího, teď je však třeba jednat. Tisíc obálek se vejde do krabice, tisíc trik zabere místnost a poštovné taky něco stojí... Z takto získaných peněz by se hradila odměna výše zmíněných právníků. A koupí samolepky by člen získal jakési právní zajištění pro případ že se sám dostane do problému.
Tento systém s jinými předměty a jinými návrhy grafiky by mohl fungovat i do budoucna. Teď je třeba jednat, tohle je nejjednodužší a nejrychlejší (legální) způsob.
*
P.S. Moc se těším na dekriminalizaci marihuany, zatím je situace taková jaká je a musíme tím projít.

Old Post 01-04-2002 v 22:28 PM
brel je offline   Profil uživatele brel   Find more posts by brel   Foto galerie člena brel   Click here to Send brel a Private Message   Add brel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Pohodička Příspěvek č. 2

Zeptám se kamaráda právníka. Má huliče v oblibě.
Ten sponzoring je myslím dobrá věc.
Mohli bychom založit něco jako pöjišťovnu pro ty kdo by se dostali do průseru. Pokud ale jo, a začaly by se sbírat prachy, tak je ale nutné, aby se jasně řeklo jakým průserům se bude pomáhat a jakým ne. Nechci přispívat na dealery. Mám rád ty co si jsou schopni pěstovat sami.
A taky jak se budou ty prachy kontrolovat. Je na to třeba mít aspoň jednu nebo dvě trojice.

Legalize ganja!

nemo

Old Post 02-04-2002 v 05:00 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUT
Stálý Člen

Karma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% PěstitelskáKarma uživatele MUT - 78% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 180  

Kupuju Příspěvek č. 3

To brel: Myslím že není potřeba dalších grafických návrhů samolepek, vytiskněte to (Deu) a já koupím min. jednu, ale spíš víc. Tak do toho klucí ať nepromrháme čas.

Hele Magie nás vyzvala k účasti na MM-Letná 4.5.02 od 13.00 hod. Tam byste hned mohly ty samolepky a trika nabízet né? A bylo by to ryyychlejší, levnější než poštou. Stihnete to? Mám nějak pomoct?

Sejdem se na Letný

[Edited by Mut on 02-04-2002 at 12:23 PM]

Old Post 02-04-2002 v 11:10 AM
MUT je offline   Profil uživatele MUT   Find more posts by MUT   Foto galerie člena MUT   Click here to Send MUT a Private Message   Add MUT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MUT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0322670 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív