Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Matkárna 250W MH
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Matkárna 150W MH Příspěvek č. 1

Zdravím. Dneska jsem si zajel do Vídně a dovezl jsem si 5 řezanů. Jsou to:
Hashberrie (HB)
Speed Quenn (SQ)
Double Dutch (DD)
Super Silver Haze (SSH)
Euforie (E)

Doplní mi v matkárně Jack Herrera.

Skříň je zatím 71x70x110cm (h,š,v).
Folie je stříbrná termoizolační.
Světlo zatím 150W MH. Až rakušáci povyrostou tak koupím 250W.
Odtah zatím PC 12cm větrák 96m3/h.
Ofuk je klasický klipsňák.
Stínítko mám home made A-wing (z 0,5mm Al plechu) s 12cm PC větrákem co fouká na výbojku.

Dneska už jsem mrtvý tak fota kytek hodím zítra. Aspoň se po té mačkanici v krabici stihnou vzpamatovat.
Toto téma bude popisovat růst těchto řezů až po dospělost a taky bude sloužit pro mé budoucí odběratele.

Naposledy upravil Capo 23-10-2007 v 21:14 PM

Old Post 01-10-2007 v 19:36 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 2

Kdyžtak poraďte jestli to TDčko nebude zbytečně moc. Ale přítah i odtah půjde normálně z pokoje.

Old Post 01-10-2007 v 19:39 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sk-at-er
Stálý Člen

Karma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 3

myslim že ne a TDčko má 2 rychlosti tak to můžeš dát na tu nižší!!
a nechceš ho koupit?mam ho v boxu ale chtěl bych vyměnit za 500/160 radši..sorry, že ti to tady zasíram jestli budeš chtít tak smáznu!kdyžtak se ozvi

Old Post 01-10-2007 v 20:12 PM
sk-at-er je offline   Profil uživatele sk-at-er   Find more posts by sk-at-er   Foto galerie člena sk-at-er   Click here to Send sk-at-er a Private Message   Add sk-at-er to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 4







Tak tady jsou fotky řezanů jak jsem je dovezl a asi po 12 hodinách světla po pauze co byly v brašně.

Fotky:
1-4 jsou jasné
6. pustil jsem do nich tak na necelou hoďku elektriku 12V z PC zdroje, aby z nich vyskákaly případné breberky. No možná to byla moc krátká doba. Uvidíme jestli na nich něco bude.
5. Už přesazené do substrátu na pelargonie. Tak za týden do substrátu naliju trichodermu ať se mi stará o kořeny. Kostky jsem zasypal tak 2cm ať mi ze stonků na kostkou taky pustí kořeny a jsou ještě silnější.

Naposledy upravil Capo 02-10-2007 v 21:12 PM

Old Post 02-10-2007 v 21:00 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 5

Tak fotka skříně i s JH (vlevo) a její dcerou, která ji dorůstá a tak za měsíc by mohly být řezy i z ní.

Old Post 02-10-2007 v 21:15 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 6



Tak fotka skříně i s JH (vlevo) a její dcerou, která ji dorůstá a tak za měsíc by mohly být řezy i z ní.
Další fotka jak jsou už řezy umístěné před JH. Vlhkost tam mám 70%. Je tam asi 5 0,7L zavařovaček a v nich namočené hadry. Nejdřív jsem chtěl na řezy dát sáčky, ale ta vlhkost je snad OK tak to nechám bez nich a uvidím jak se jim to bude zítra líbit.

Old Post 02-10-2007 v 21:18 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 7

Tak a tedka mám problém s Jackama. Na listech jsou hnědé skvrny. Řekl bych že to může být plíseň. V noci totiž mají zimu. Asi tak něco málo nad 10°C a vlhkost nad 90%. Připomíná mi to sichravý podzim a už víme své. Přes den mají tak 19°C což je taky málo. Topení jsem ještě nestihl znova zprovoznit, ale už se na to chystám. Bude to klasika z mojeho 1. growu 100W žárovka v plechovce v písku a napojená na termostat.
Žádné breberky jsem zatím neviděl tak snad OK, ale pohledám jestli to náhodou nějaká nemůže podle fotek být.

Old Post 02-10-2007 v 21:27 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 8



Tak a tedka mám problém s Jackama. Na listech jsou hnědé skvrny. Řekl bych že to může být plíseň. V noci totiž mají zimu. Asi tak něco málo nad 10°C a vlhkost nad 90%. Připomíná mi to sichravý podzim a už víme své. Přes den mají tak 19°C což je taky málo. Topení jsem ještě nestihl znova zprovoznit, ale už se na to chystám. Bude to klasika z mojeho 1. growu 100W žárovka v plechovce v písku a napojená na termostat.
Žádné breberky jsem zatím neviděl tak snad OK, ale pohledám jestli to náhodou nějaká nemůže podle fotek být.

Foto 2 vypadá spíš na breberky, ale pod lupou jsem na něm nic neviděl.

Old Post 02-10-2007 v 22:15 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 9

Jinak řezání z Jacka zastavuju dokud tenhle problém s listama nevyřeším. Zítra radši všechny kytky v matkárně postříkám POLYVERSEM at plíseň vyloučím.

Tak tedka jsem prošel choroby a je to jasné. Listová plíseň. Naštěstí všechny víc napadené listy jsou dneska otrhané. Zítra orvu všechny co se zdály spálené teplem a pořádně je sliju Polyverzem at má co žrát.

Naposledy upravil Capo 02-10-2007 v 23:15 PM

Old Post 02-10-2007 v 22:18 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 10

Tak nakažené listy orvané a komplet všechny kytky jsem postříkal polyversem. Taky jsem zprovoznil topení a reguluju v noci na takových 18°C. Taky jsem konečně opravil Metlu a tak už mají 150W MH.

Old Post 03-10-2007 v 20:54 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 11











Nevypadá to, že by polyversum zabralo a tak jsem dneska koupil KUPRIKOL a pořádně jsem řízky vykoupal a JHčka osprchoval.

Nejdřív fota kytek před koupelí.
Nejhůř s plísní je na tom Hasberrie, snad to ale ještě není tak vážné. Má takové povadlé a o dost svělejší listy než ostatní a je na nich viditelná plíseň.

Fotky se poplantaly takže:

1.,2. problémy s HB - úplně otočené zoubky u čepelí; jasně světlejší list a flíčky po plísni.
3. SSH
4. DD
5. Problém s Euforii. Ty hnedé a scvrklé místa na sotva rozvinutých lístcích
6. Euforie
7. SQ
8. Celá Hashberrie. Vypadá to s ní zle
9. namáčení řezů do kuprikolu
10. JH po sprše

Naposledy upravil Capo 11-10-2007 v 15:06 PM

Old Post 08-10-2007 v 23:07 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 12

Tak fotky hodím k předchozímu přízpěvku snad dneska.
A jedna smutná zpráva. Hashberrie umírá. Nějak během jednoho dne povadnul vršek a listy a už nepomohl ani sáček na něho pro zvýšení vlhkosti. Měl ho na sobě přes noc a ráno žádná změna. Uvidím jak vypadá dneska a asi půjde ven.
Ostatní jsou v pohodě a Euforie má už 18cm a jedou nové patra a boční výhony. Ostatní se mají taky v pohodě, ale Euforku svou mohutností určitě nedoženou. SSH je nejmenší, ale taky už začíná růst a pouští po plísni nové patra.
Naštěstí kámoš se chystá do Vídně, tak jsem si u něho objednal White Russiana, a proto náhrada za HB bude víc než dobrá. Zároveň si ho na tu dobu objednám i přímo v shopu, protože když jsem tam byl já tak ho neměli.

Naposledy upravil Capo 11-10-2007 v 15:07 PM

Old Post 11-10-2007 v 08:29 AM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
siemens
Stálý Člen

Karma uživatele siemens - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 37 

Příspěvek č. 13

mohl bych se te zeptat prosimtě na kolik tě višli ty řezi?

Old Post 19-10-2007 v 16:56 PM
siemens je offline   Profil uživatele siemens   Find more posts by siemens   Foto galerie člena siemens   Click here to Send siemens a Private Message   Add siemens to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 14

Tak chemka splnila svůj účel, ale taky nadělala dost paseky. Ty fleky na nových lístcích euforie bylo popálením od Kuprikolu a ještě se mi na Double dutchi a trošku na Speed Queen otáčejí zoubky i s okrajema čepelí nahoru.

Hodinář: dobrá rada. Jack je odzkoušený a u ostatních dám na tvoje rady a taky odzkouším. Nabídnu asi potom někomu od každého jeden klon zadara a bude tady někde psát seriál jak rostou a co z nich bylo.

Old Post 21-10-2007 v 21:15 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 15

Jo a jinak tento týden pořídím 250W HQI- T od Osramu a skříňku prohloubím o 33cm dozadu at můžu řezy přesadit do 4 litrových květináčů. Jinak by se mi tam totiž nevešly.

Taky poraďte jak silné TD si mám pořídit. Když to bude 110x70x71 (v,š,h) vzduch budu nasávat a zase poštět zpátky do pokoje, ale v zimě se tam netopí takže pořádný odtah být nemusí a v létě zase aby to zvládalo. Uvažoval jsem o TD350. Co vy na to?

Old Post 21-10-2007 v 21:19 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mičurin 666
Stálý Člen

Karma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 16

Hele neblázni. Dobrá ventilace je sice základ, ale nesmí se to přehánět. Větrák cos zmínil bych dal do skříně 2x takové se světlem nejméně 400W. Koukni na tenhle odkaz a prostuduj parametry, myslim, že CK100 nebo CK125 by ti měl stačit. http://www.multivac.cz/core.php?pag...ist&parent=5359

From The Darkness Of Chaos I Rise To Steel Your Soul
Mors Certa, Hora Incerta

Mičurinský 2nd indoor

Old Post 21-10-2007 v 23:03 PM
Mičurin 666 je offline   Profil uživatele Mičurin 666   Find more posts by Mičurin 666   Foto galerie člena Mičurin 666   Click here to Send Mičurin 666 a Private Message   Add Mičurin 666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-10-2013 - Matkárna CFL 200 - 90 odpovědí
05-03-2011 - Matkárna - 15 odpovědí
13-05-2010 - Amater 250w - 61 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4649550 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív