Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » dlouhodobé sušení, zamražení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
thcpalice
Nový Člen

Karma uživatele thcpalice - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 13  

dlouhodobé sušení, zamražení Příspěvek č. 1

zdravím přátelé.. mám takový dotaz... doufam že to tady někde není ale hledal jsem dost dlouho ve faq apodobně a nikde to nenašel.. chci se zeptat jak nejlepe dlouhodobě sušit.. odjíždím na dva měsíce pryč a kytky mám pořád nesklizené...čekal jsem co nejdéle šlo.. napadlo mě že ihned po sklizení dám čerstvé palice do vaxy systému- zavaxuju a dám na mražák.. máte s tím nějaké zkušenosti? co se týče plísní nebo ztráty thc? nebo zkoušeli jste to někdo? diky za odpověď

dxt a uz to ubal umare

Old Post 01-10-2007 v 09:34 AM
thcpalice je offline   Profil uživatele thcpalice   Find more posts by thcpalice   Foto galerie člena thcpalice   Click here to Send thcpalice a Private Message   Add thcpalice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sanobano
Stálý Člen

Karma uživatele sanobano - 55% PěstitelskáKarma uživatele sanobano - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 2

Niečo podobné mám teda overené. Tiež som nemal čas na sušenie, tak som ešte čerstvé kvietky otrhal, nahádzal do igelitky a tú šup do mrazáku.
Po 3 mesiacoch som objavil v mrazáku igelitku a asi 1/3 z nej tvorili krištáliky vyzrážanej vody. Kvietky boli úpne čerstvé a stačilo im 10-15 minút postáť v teple a boli pripravené!

Iné je však sušiť 2-3 mesiace na povale dolu hlavou (tá chuť a vôňa!)

majsafasa

Old Post 01-10-2007 v 10:47 AM
sanobano je offline   Profil uživatele sanobano   Find more posts by sanobano   Foto galerie člena sanobano   Click here to Send sanobano a Private Message   Add sanobano to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sanobano! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3


sanobano - Super, to potvrzuje moji teorii o sušení vymražováním. První ostříhané listy, co jsem donesl ze zahrady, jsem hodil do PVC boxu na mražení potravin a za tejden (namám zatím čas vařit) koukám, že je tam voda. Vyleju, za tejden koukám, zase! takže bych to možná udělal takhle: (viz obrázek)

Old Post 01-10-2007 v 11:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thcpalice
Nový Člen

Karma uživatele thcpalice - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od sanobano
Niečo podobné mám teda overené. Tiež som nemal čas na sušenie, tak som ešte čerstvé kvietky otrhal, nahádzal do igelitky a tú šup do mrazáku.
Po 3 mesiacoch som objavil v mrazáku igelitku a asi 1/3 z nej tvorili krištáliky vyzrážanej vody. Kvietky boli úpne čerstvé a stačilo im 10-15 minút postáť v teple a boli pripravené!

Iné je však sušiť 2-3 mesiace na povale dolu hlavou (tá chuť a vôňa!)

majsafasa


hele a co ucinek... byl nejaky nebo se nejake thc ztratilo? myslim tim treba jestli krystalky thc nepomrzly a neodpadaly...

jinak dalsi dotaz..mel jsi to zavaxovane? vaxy system?

a este chutnalo to nejak moc spatne? nebo bylo poznat ze to bylo v mrazaku?

dxt a uz to ubal umare

Old Post 01-10-2007 v 11:36 AM
thcpalice je offline   Profil uživatele thcpalice   Find more posts by thcpalice   Foto galerie člena thcpalice   Click here to Send thcpalice a Private Message   Add thcpalice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sanobano
Stálý Člen

Karma uživatele sanobano - 55% PěstitelskáKarma uživatele sanobano - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 5

Tak teda pri fajčení nebolo badať žiadnu stratu, práve naopak bola veľmi chutná a jemná (objektívne by bolo však testnúť aj obyčajne sušenú i rýchlomrazenú)
no a waxy nepoznám.

Old Post 01-10-2007 v 12:48 PM
sanobano je offline   Profil uživatele sanobano   Find more posts by sanobano   Foto galerie člena sanobano   Click here to Send sanobano a Private Message   Add sanobano to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sanobano! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thcpalice
Nový Člen

Karma uživatele thcpalice - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od sanobano
Tak teda pri fajčení nebolo badať žiadnu stratu, práve naopak bola veľmi chutná a jemná (objektívne by bolo však testnúť aj obyčajne sušenú i rýchlomrazenú)
no a waxy nepoznám.



aha tak diky jsem zvedav.. urcite to zkusim.. mno vaxy je ten system co ti vysaje vzduch a skladujes hulco v vakuu...ja to tak vyzkousim.. sklidim cerstve kvitky dam do vakua a zamrazim...tak jsem zvedav.. urco tady napisu co a jak...

dxt a uz to ubal umare

Old Post 01-10-2007 v 13:15 PM
thcpalice je offline   Profil uživatele thcpalice   Find more posts by thcpalice   Foto galerie člena thcpalice   Click here to Send thcpalice a Private Message   Add thcpalice to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nec
Nový Člen

Karma uživatele nec - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 7

přijde mi že zamražená ganja je silnější kouřil jsem ji převážně z bongu a dým je daleko dávyvější než ganja sušená běžným způsobem, pověšena hlavou vzhůru v místnosti s 10 - 15 st. celsia. Výsledný efekt je silnější ganja, která bohužel nevoní, nemám přesně zjištěné (v nejbližši době ověřím :-)), ale zdálo se mi při prvním pokusu, že ganja i méně stratí na váze. Proto chci teď zkusit nechat sušit 2 stejné dávky a výsledný efekt dám vědět.

Old Post 19-03-2008 v 19:37 PM
nec je offline   Profil uživatele nec   Find more posts by nec   Foto galerie člena nec   Click here to Send nec a Private Message   Add nec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1884850 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív