Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Novacek zdravi grower komunu :-)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Novacek zdravi grower komunu :-) Příspěvek č. 1

Ahoj Lidicky :-)

protoze uz tohle forum nejaky tyden navsevuju taxem si dneska vsimnul blikajiciho vzkazu ze by to chtelo nakou predstavovacku...
a proto vyuziju zalozene diskuze od autopilota s jeho "originalnim" predstavenim:-/

OUTDOOR pestuju cca 4-5 let, a nejlepsi sklizoska probehla minulej rok co sme meli pole s kamosem u me na zahrade a uspech byl obdivuhodnej, pro me poteseni nejvetsi kytku co sem do te dobby videl, byla jak jinak.-) u me na zahrade :-), ne delam si prdel, ale byla masita. no a ted cca 20dni back mi nakej malej zmrdik vydrap mejch pet slabejch (ale peknejch) kyticek ze skleniku!! Coz me nejdriv patricne rozhodilo a pak teprva pekne nasralo! kurvy zlodejsky!! Tak sem se zarek ze uz je taky nacasu jako dlouhodobejsimu kurakovi postavit si neakej menci indúrek.

Začal jsem na půdě, kterou v tuhle chvíli mám zateplenou, a na ktery chci udělat skřín. Určitě to bude horší přez léto, ale to zatim neni :-) a v plánu mám:

Skříň: cca 1,7m šířka
2,0m dýlka
cca 1,8 - 2,20 vejška

světlo: vidim to na 750, či 600 lepčí výbojku + Awings nevim zatim jestli medium /to v pripade 600/ anebo ten velkej.

ventilačku ještě řešim, chci se vyhnout kupování něčeho napálenýho z gshopu, ale asi 500m3 odtah. asi 2 menčí vjetračky do skříně.

Zlhčovačka se mi líbila z toho ELC, kolem 7kil - litru. - Zkušenosti? případné rady velice uvítám.

Hned na úvod bych měl jeden dotázek, ohledně teploty - pod lampou bude dost teplo? protože tam nemám aktivní topení a nechci tam dávat nakej přitop co bude zrat treba 2kW.. proto to zatepluu.

teplota by tam mela byt cca 15C normalne, prave proto mi de o teplo pri zaplim sviceni.

Skrinku se chystam postavet hned pristi tyden co bych mel mit komplet zateplenou i strechu.

Jinak se mi tohle forum moc libi, super souteze a receptar je take k nezaplaceni, s tim ze galerie indoor je take pecka.

Diky vsem a na dalsi debaty se tesim S.

Old Post 29-09-2007 v 19:24 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 2

Týjo já bych ti tak rád nějak poradil, ale vlastně ani moc nechápu, na co se ptáš Teplotu v roomu musíš držet mezi 20°-30°C ale to asi víš..
no tak já nic, jenom tě tu vítám

PS: stav se někdy na minichatu, tam se můžeš doptat na cokoli (ale taky bacha, všeobecně je tu vítána vlastní vyhledávací aktivita

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 30-09-2007 v 10:01 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 3

diky za odpoved :-)
s teplotou je mi to jasny a predem nez sem vubec napsal tenhle uvodni blabol tak uz to tu mam celkem slusne prozkoumany .-)

De o to ze tam je celkem klada - na ty pude, a nevim jestli tam nebudu muset kopnout naky topidlo.. tak proto se ptam jak moc bude to 6kilo topit, jestli i behem periody dne budu muset mit pusteny topeni. Vecer tam bude neco kolem tech 15-18C. Je mi jasny ze s cooltubou by asi moc teplo nebylo, protoze ma i odtah od vybojky..

ale na A-WINGS???

Old Post 30-09-2007 v 10:29 AM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ONko
Stálý Člen

Karma uživatele ONko - 54% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 4

ja myslim že ti to 600 vytopí jako prase,jak tam dáš ofuk světla tak to topí fest!eště gdyž to jede přez den.jinak držim palce a budu sledovat

napiš mi PM nebo email

Old Post 30-09-2007 v 18:33 PM
ONko je offline   Profil uživatele ONko   Find more posts by ONko   Foto galerie člena ONko   Click here to Send ONko a Private Message   Add ONko to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ONko! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-04-2012 - Nová lama na groweru :) - 2 odpovědí
17-06-2011 - Zdravím Grower :) - 0 odpovědí
23-01-2009 - Zdravim grower komunitu - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4195450 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív