Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Hello everybodi
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
arim
Nový Člen

Karma uživatele arim - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 3  

Obecné Hello everybodi Příspěvek č. 1

Zdravim vsecky growery! Sleduju growera uz leta a rad se taky o neco podelim. Napriklad letos mi ukradli 3 kytky ze 4 a verim, ze tady kazdy vi co to je kdyz te okradou o rostlinky... http://mira.volt.cz/kytky.jpg stacilo pet prstu a pul roku prace bylo v tahu...http://mira.volt.cz/dve.jpg o moc vic fotek jsem letos nestihl udelat

obláček

Old Post 24-09-2007 v 16:24 PM
arim je offline   Profil uživatele arim   Find more posts by arim   Foto galerie člena arim   Click here to Send arim a Private Message   Add arim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2

Ahoj, nejsi jedinej komu tady na growerovi zčořili kytky Na slovo čorka je tady každej alergickej a na potkání se takový lidi vraždí Je škoda, že nemůžeš ukázet více fotek, ale i tak ti přeju hodně zdaru se zbylou kytkou!

Old Post 24-09-2007 v 20:26 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
arim
Nový Člen

Karma uživatele arim - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 3

jeste mam tuhle z mobilu http://mira.volt.cz/holky.jpg a nejake to opadane listi, http://mira.volt.cz/listy.jpg ktere jsem poctive sesbiraval... tu co zbyla jeste vyfotim a rad se podelim, i si poslechnu nazory co myslite (z hromadne fotky je to ta nejvic vlevo)

obláček

Old Post 25-09-2007 v 08:21 AM
arim je offline   Profil uživatele arim   Find more posts by arim   Foto galerie člena arim   Click here to Send arim a Private Message   Add arim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 4

Tak podle fotek ti podle mě zůstala ta nejhezčí kytka ne?

Jinak si na letošní sezónu vytvoř v OUT galerce svoje téma a tam můžeš vkládat fotografie

Old Post 25-09-2007 v 09:31 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 5

Zdravím,
konečně jsem se zaregistroval,a tak chci pozdravit zdejší komunitu.....co bych jen dodal.....hmm.....jsem čistej outdoorář a čorky mě už tento rok taky potkali...
Postupem času se budu přidávat do diskuzí,ale nejdřív si to tu musim ještě prohlídnout,zatím se mi to líbí,ted si můžu prohlédnout Galerie,aniž by se mi věčně obrazovka zbarvovala do modra a psala Eror 305....

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 25-09-2007 v 20:33 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
arim
Nový Člen

Karma uživatele arim - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 6

jj. zustala ta nejhezci. bud to nestihli nebo to je nejaky kretensky zvyk udelat takovou "dobrotu" a jednu nechat. Kazdopadne jsem rad za ni. Galerku zalozim, jen co to omrknu a nafotim.

obláček

Old Post 27-09-2007 v 09:27 AM
arim je offline   Profil uživatele arim   Find more posts by arim   Foto galerie člena arim   Click here to Send arim a Private Message   Add arim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-12-2010 - Hello There.. - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3370930 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív