Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Soutěže » 1oz GROW aneb Pěstíme ve 30ml
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 65

radsi bych skusil treba tak 50-100 ml ale na Outdoor ! indoor v 30ml je uz odskouseny me jeste dokonce roste tak treba skusit hodit na balkon nebo za okno zachvily se bude oteplovat hmm ?

Old Post 13-03-2008 v 22:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 66



Zdravííím mini pěstitele !
Tak mini řízek zakořeněn a zasazen do FILMOVKY .
Přihnojovat budu Plagronem Start-up , tot je asi vse nic me nenapadá .
Co ty k/-\pre jak to vipadá u tebe ????

Naposledy upravil 16-07-2008 v 06:11 AM

Old Post 16-07-2008 v 01:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 67

foto prihadim do dvou dnu,nejak me nefaka mobil(pokusim se ho zprovoznit)

probehla mala zmena-rez white islandu v tomto growu jsem zmenil za jeden dobry noname

DEN/NOC

Old Post 16-07-2008 v 17:56 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 68

http://grower.cz/forum/showthread.p...5160#post705160

tak,mensi zmeny,pojedu asi 12 kytek, z toho kazda bude mit prostor 0,2L

DEN/NOC

Old Post 21-07-2008 v 14:23 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 69



..............

Old Post 27-07-2008 v 08:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarrnaa
Stálý Člen

Karma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 412  

Příspěvek č. 70


Tak se přidávám s moji zaoknovkou Je to v odměrce od hnojiv co má plná přesně 30 ml. Mám i filmovku, tak to můžu přehodit, aby to bylo objektivní

PUBERŤÁCKÝ_MICROGROW
400W_COCOS
OUT2008
OUT2014
LOW_COST_BIO_GROW2015
OUT2016
SELEKCE- probíhá 4 kolo...
ŠALVĚJ

Old Post 27-07-2008 v 10:57 AM
Tarrnaa je offline   Profil uživatele Tarrnaa   Find more posts by Tarrnaa   Foto galerie člena Tarrnaa   Click here to Send Tarrnaa a Private Message   Add Tarrnaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 71



Vítám tě Tarrnoo !
Aspon na tebe je spolehnutí ,
k/-\pr strasně sliboval a...nic !






Tak kyti roste strasně pomalu ,
oproti indooru 30ml. zatím nuda ,
no uvidíme co se bude dít dál !
ZDE FOTO:

Old Post 07-08-2008 v 21:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarrnaa
Stálý Člen

Karma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 412  

Příspěvek č. 72

No já mám už 2 vršky. Ale bude to prostě trvat jako normální venkovka za tím oknem Tak doufám, že tak dlouho v tak malém prostoru vydrží.

PUBERŤÁCKÝ_MICROGROW
400W_COCOS
OUT2008
OUT2014
LOW_COST_BIO_GROW2015
OUT2016
SELEKCE- probíhá 4 kolo...
ŠALVĚJ

Old Post 08-08-2008 v 05:42 AM
Tarrnaa je offline   Profil uživatele Tarrnaa   Find more posts by Tarrnaa   Foto galerie člena Tarrnaa   Click here to Send Tarrnaa a Private Message   Add Tarrnaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 73

citace:
Původní příspěvek od juli

k/-\pr strasně sliboval a...nic !
ZDE FOTO:


tak aby se nerklo,Bluberry ze "skrine" presunuta do skleniku,lebedi si v kvetinacku o objemu 20ml
foto poslu as bude cas

DEN/NOC

Old Post 08-08-2008 v 10:08 AM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 74

citace:
Původní příspěvek od k/-\pr


tak aby se nerklo,Bluberry ze "skrine" presunuta do skleniku,lebedi si v kvetinacku o objemu 20ml
foto poslu as bude cas


tak ta blubery to jaksi nerozdejachala,parkrat sem zapomel zalejt...

takze sem dal mazara ze skrine do skleniku misto ty BB,je taky v 20ml kvetinacku...a us ztacina nakvitat

fotku poslu casem

DEN/NOC

Old Post 15-08-2008 v 12:01 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 75


Czest, tak tady dodávám photo mini OBčka .
Jinak hnojim AB extraktem 3v1 tot asi vse ,
A jak pak jsi na tom ty Tarrnooš ???


k/-\pr jak te sleduju tak mas vic kecu nez slibovanych fotek

Old Post 22-08-2008 v 05:10 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vikuk
Stálý Člen

Karma uživatele Vikuk - 88% PěstitelskáKarma uživatele Vikuk - 88% PěstitelskáKarma uživatele Vikuk - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 76



Kuk asi pred mesicem jsem narazil na tohle tema :-) takze proc to nezkusit takze jsem udelal rez z meho No name

ale nenašel jsem zadnou filmovku jedine co jsem našel byl nějakej mikrokvětináček takže jsem zasadil do něj přímo do hlíny jen se stimulaxem
a mam řezík za oknem

tot asi vse pro porovnani velikosti kvetinace foceno s krabickou sirek





a kořínky


Můj První Out 2008

Naposledy upravil Vikuk 04-09-2008 v 22:34 PM

Old Post 22-08-2008 v 05:55 AM
Vikuk je offline   Profil uživatele Vikuk   Find more posts by Vikuk   Foto galerie člena Vikuk   Click here to Send Vikuk a Private Message   Add Vikuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarrnaa
Stálý Člen

Karma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 412  

Příspěvek č. 77


Tak zatím stále roste na okně. Zapoměl jsem 2x zalít, tak má trošku žluté nejstarší listy,ale jinak v poho. První týden v září půjde zavřít do PC

PUBERŤÁCKÝ_MICROGROW
400W_COCOS
OUT2008
OUT2014
LOW_COST_BIO_GROW2015
OUT2016
SELEKCE- probíhá 4 kolo...
ŠALVĚJ

Old Post 24-08-2008 v 20:29 PM
Tarrnaa je offline   Profil uživatele Tarrnaa   Find more posts by Tarrnaa   Foto galerie člena Tarrnaa   Click here to Send Tarrnaa a Private Message   Add Tarrnaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vikuk
Stálý Člen

Karma uživatele Vikuk - 88% PěstitelskáKarma uživatele Vikuk - 88% PěstitelskáKarma uživatele Vikuk - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 78

fotky uz slibujes ale docela dlouho
no jinak ja jsem zasadil dalsi dve kytí tentokrat uz do filmovky a plánuju prez zimu vypestit i neco ze semínka jen tak za oknem :-) jestli to teda pujde takze snad vecer taky dodám nové fotoz


Můj První Out 2008

Old Post 03-09-2008 v 09:52 AM
Vikuk je offline   Profil uživatele Vikuk   Find more posts by Vikuk   Foto galerie člena Vikuk   Click here to Send Vikuk a Private Message   Add Vikuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 79




Nažďár,,, koukám moc pěkná soutěž,,, tak sem se rozhodl, že sem tky něco přidám ovšem je to tak trochu jiného rázu,,, zasadil jsem jeden kalašnikov do polovičatého kelímku od mcdonalda cca 100ml, tak ho přendám do mini květináčku,,, foto dodám,,, len tak pod oknovka.... aspon to nekomu budu moct dat k narozkám


Ještě bych chtěl vyzkoušet takovej pokuss,,, a to nacpat kokos do floorbalového míčku,, zkusit v něm něco vypěstovat8) tak až to zhuleně domyslim přiložim fotos.. Zdar

Naposledy upravil 04-09-2008 v 11:20 AM

Old Post 04-09-2008 v 11:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarrnaa
Stálý Člen

Karma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 412  

Příspěvek č. 80



Juli: Zatím se to daří udržet a začal jsem kvést za oknem, tak už to tam nechám Dostane jednu kapku alga bloomu kapátkem

PUBERŤÁCKÝ_MICROGROW
400W_COCOS
OUT2008
OUT2014
LOW_COST_BIO_GROW2015
OUT2016
SELEKCE- probíhá 4 kolo...
ŠALVĚJ

Old Post 04-09-2008 v 11:59 AM
Tarrnaa je offline   Profil uživatele Tarrnaa   Find more posts by Tarrnaa   Foto galerie člena Tarrnaa   Click here to Send Tarrnaa a Private Message   Add Tarrnaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0677990 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív