Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Soutěže » 1oz GROW aneb Pěstíme ve 30ml
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 81


Zdravim !
Tarrnaa - tak to je dobre, jen o ni pekne pecuj .

Vikuk - jak pak je no-nem vysoky a kolik ma ten
mikrokvětináček cca obem skoda ze nemas filmovku
s kterou by to bylo lepsi .


P3Ci - no zajimave a co pak dela pod lampou,
kdyz tu jetem 30ml OUTDOOR nesvindlovat !

k/-\pr - a ty uz me nestvi nebo....

Old Post 04-09-2008 v 21:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vikuk
Stálý Člen

Karma uživatele Vikuk - 88% PěstitelskáKarma uživatele Vikuk - 88% PěstitelskáKarma uživatele Vikuk - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 82

kuk mam uz zasazeno par tydnu i ve filmovce vyfotim to v nedeli vse i tu v kvetinacku a porovnam to s filmovkou jinak filmovek maji ve fotolabech neskutecny mnozství

a ten kvetinacek vypada ze je stejnej jako ma P3Ci


Můj První Out 2008

Old Post 04-09-2008 v 22:29 PM
Vikuk je offline   Profil uživatele Vikuk   Find more posts by Vikuk   Foto galerie člena Vikuk   Click here to Send Vikuk a Private Message   Add Vikuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarrnaa
Stálý Člen

Karma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 412  

Příspěvek č. 83

citace:
Původní příspěvek od Vikuk
.... jinak filmovek maji ve fotolabech neskutecny mnozství


Jo fotolaby jsou super věc... my entomologové/arachnologové tam chodíme furt, abychom měli do čeho dávat breberky

2 juli: Jasně že má tu nejlepší péči. Chtěl jsem to prdnout pod lampu nakvést, ale předběhla mně Jen doufám, že bude příští dva měsíce svítit dost slunko.. přecejenom mám západní okno a svítí mi tu až od dvou a navíc to chce aby nebylo moc oblačno. To bych ji asi musel pomoct aby neskomírala. Nicméně se budu snažit to dát bez pomoci techniky

PUBERŤÁCKÝ_MICROGROW
400W_COCOS
OUT2008
OUT2014
LOW_COST_BIO_GROW2015
OUT2016
SELEKCE- probíhá 4 kolo...
ŠALVĚJ

Old Post 04-09-2008 v 23:27 PM
Tarrnaa je offline   Profil uživatele Tarrnaa   Find more posts by Tarrnaa   Foto galerie člena Tarrnaa   Click here to Send Tarrnaa a Private Message   Add Tarrnaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vikuk
Stálý Člen

Karma uživatele Vikuk - 88% PěstitelskáKarma uživatele Vikuk - 88% PěstitelskáKarma uživatele Vikuk - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 84





tak jsem to vyfotil hned rano aby se nemuselo cekat do nedele



















porovnání kytek s pet lahvou aby se vedelo jak jsou kytí velké a kvetinace s filmovkou












kytka ve filmovce je malá protoze rez uz byl nakvetlej páč uz kvete vsechno










a jen tak kytí



jinak chystam se zasadit na zimu za okno nejake semínka jen tak pro radost jestli neco vyroste :-) takze filmovka urcite nebude chybet :-) ale to az po sklizni :-)


Můj První Out 2008

Naposledy upravil Vikuk 05-09-2008 v 06:20 AM

Old Post 05-09-2008 v 06:13 AM
Vikuk je offline   Profil uživatele Vikuk   Find more posts by Vikuk   Foto galerie člena Vikuk   Click here to Send Vikuk a Private Message   Add Vikuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarrnaa
Stálý Člen

Karma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 412  

Příspěvek č. 85

Tak právě dostala tu jednu kapku Alga Bloom kapátkem

PUBERŤÁCKÝ_MICROGROW
400W_COCOS
OUT2008
OUT2014
LOW_COST_BIO_GROW2015
OUT2016
SELEKCE- probíhá 4 kolo...
ŠALVĚJ

Old Post 06-09-2008 v 20:59 PM
Tarrnaa je offline   Profil uživatele Tarrnaa   Find more posts by Tarrnaa   Foto galerie člena Tarrnaa   Click here to Send Tarrnaa a Private Message   Add Tarrnaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
berrea
Stálý Člen

Karma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 189  

Příspěvek č. 86

citace:
Původní příspěvek od Tarrnaa
Tak právě dostala tu jednu kapku Alga Bloom kapátkem

abys jí nepřehnojil

EnPsyRo - nejlepší web o kytičkách pro všechny z nás
jungle grow 2008

Old Post 06-09-2008 v 21:55 PM
berrea je offline   Profil uživatele berrea   Find more posts by berrea   Foto galerie člena berrea   Click here to Send berrea a Private Message   Add berrea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 87



Zdravím vás !

Dodávám fotky mého prozatímního výsledku ...
Jinak vikuk- maš to podle mě zatím nej
jen tak dáál .
No a k/-\pr aspon si to tu promaž... inač
už dlouho uvažuju o K- .....

Old Post 15-09-2008 v 23:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vikuk
Stálý Člen

Karma uživatele Vikuk - 88% PěstitelskáKarma uživatele Vikuk - 88% PěstitelskáKarma uživatele Vikuk - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 88



kuk vzdycky mi to tu nekdo pripomene takze prikladam tez dalsi aktualni foto

jinak dekuji za pochvalu

foto 1)
po minulem foceni byla ubrana zemina aby byl obsah mensi a bylo to aspon trosku fer .)


foto 2)
porovnání kytišek a 2l petky

a kapr (nebo jak se to pise promin ) by se mel fakt vic snazit a ne jen tlachat to je takovy problem dat sem jednu nebo dve fotky ???


Můj První Out 2008

Old Post 15-09-2008 v 23:34 PM
Vikuk je offline   Profil uživatele Vikuk   Find more posts by Vikuk   Foto galerie člena Vikuk   Click here to Send Vikuk a Private Message   Add Vikuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vikuk
Stálý Člen

Karma uživatele Vikuk - 88% PěstitelskáKarma uživatele Vikuk - 88% PěstitelskáKarma uživatele Vikuk - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 89



a jeste pridam fotky kvetůůůůůůůůůůůů


Můj První Out 2008

Old Post 15-09-2008 v 23:37 PM
Vikuk je offline   Profil uživatele Vikuk   Find more posts by Vikuk   Foto galerie člena Vikuk   Click here to Send Vikuk a Private Message   Add Vikuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vikuk
Stálý Člen

Karma uživatele Vikuk - 88% PěstitelskáKarma uživatele Vikuk - 88% PěstitelskáKarma uživatele Vikuk - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 90

tak ted nefim jaestli si z nas delas srandu nebo ne e ?? Pokud jsem tento topic pochoopil tak slo o to pestit v co nejmensim kvetnicku !! Nejlepe ve filmovce a ty nam tady ukazujes nejake kytky zasazene nejmene ve dvou deckach coz je 200ml a ne 20 dobre budiz to bych jeste bral i kdyz filmovky a muj kvetinacek maji obsah tak neco kolem 40ml coz neni ani 1/4 tveho obsahu !!

ALE TED K VECI ZE SEM DAS FOTKY KYTEK V KVETINACKU KTERY JE JESTE V ZEMI TAKZE KORENY MUZOU VESELE RUST DAL TAK TIM JSI ME NAS..... A TEZ SILNE UVAZUJI NAD K-


Můj První Out 2008

Old Post 19-09-2008 v 23:57 PM
Vikuk je offline   Profil uživatele Vikuk   Find more posts by Vikuk   Foto galerie člena Vikuk   Click here to Send Vikuk a Private Message   Add Vikuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarrnaa
Stálý Člen

Karma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 412  

Příspěvek č. 91



Tak ta moje už za chvíli chcípne/dozraje. Držela se statečně a bude z ní tak půl skla počítám

PUBERŤÁCKÝ_MICROGROW
400W_COCOS
OUT2008
OUT2014
LOW_COST_BIO_GROW2015
OUT2016
SELEKCE- probíhá 4 kolo...
ŠALVĚJ

Naposledy upravil Tarrnaa 27-09-2008 v 06:43 AM

Old Post 26-09-2008 v 20:49 PM
Tarrnaa je offline   Profil uživatele Tarrnaa   Find more posts by Tarrnaa   Foto galerie člena Tarrnaa   Click here to Send Tarrnaa a Private Message   Add Tarrnaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 92


Zdravííím !

No tak me začína teprv nakvítat moc se ji nechce ....
Snad to holka dojede do finise *** juli ***

Old Post 27-09-2008 v 03:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 93



Zdar ,
*******
Vikuk ,Tarrnaa tak co je s váma už vám to pochcípalo ?

Aktuál photo :

Old Post 11-10-2008 v 05:49 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 94



Poslední 2 fotky před sklizní

Old Post 19-10-2008 v 02:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarrnaa
Stálý Člen

Karma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 412  

Příspěvek č. 95


Tak já mám sklizeno Takhle ten OB voní opravdu jemně jako pomeranč, protože je to téměř nehnojené a je to slabé. Prostě biologický čistá tráva Tak 0,05g bych tipoval

PUBERŤÁCKÝ_MICROGROW
400W_COCOS
OUT2008
OUT2014
LOW_COST_BIO_GROW2015
OUT2016
SELEKCE- probíhá 4 kolo...
ŠALVĚJ

Old Post 19-10-2008 v 09:47 AM
Tarrnaa je offline   Profil uživatele Tarrnaa   Find more posts by Tarrnaa   Foto galerie člena Tarrnaa   Click here to Send Tarrnaa a Private Message   Add Tarrnaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 96



****** Konec *******

Tak kyticka už vysí !

Tarrnaa- Gratuluju ke sklizni . koukám máš toho víc něž já
a to jsem to prihnojoval....

OUTDOOR 30ml. už nikdy, tuhle mini paličku si teda pořádně
vychutnám .

--------Slíbené K+ už letí !---------

Naposledy upravil 29-10-2008 v 04:12 AM

Old Post 29-10-2008 v 04:05 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0407980 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív