Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Balkón ala Rasta_pasta
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 17

Néééééééééééé kroupy nééééééééé!!!

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 19-10-2007 v 13:24 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 18

No tak po zvážení veškerejch okolností jsem se rozhodl, že vdovky půjdou maximálně do víkendu pod nůž a herijuany zkusím ještě do příštího víkendu nechat. Původně jsem je chtěl zkosit všechny najednou, ale ty zmiňovaný háčka maj ještě žalostně bílý pestíky Bohužel když se koukny z okna, tak nenabívám pocitu, že by to měli holky ještě dohnat...

Je to škoda, když to začínalo qvést tak sem byl opravdu maximálně spokojen s obsahem balkónku, ale to jsem ještě netušil, že proces qvetení nebude asi dokončen bůůůůůůůůůůůů
Po práci skusim cvaknout nějaký makra a hodit to sem, aby ste se mohli vyjádřit ke zralosti, nebo spíš nezralosti mého balkónového greenu

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 23-10-2007 v 09:14 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 19










Tak jsem tady s jedněma z posledních foteček Rasta balkónu.

Včera prošli 3 ze 4 kytek finálním ostřihem listí a čtvrtou to čeká dneska...
Jinak vejkendu už se žádná nedožije a pod nůž půjdou asi ve středu.
Tak tady je směsice fotek.























Doufám že se líbí...vím že to nejsou žádný 30 gramový šišky, ale na to ža na balkon dopadá asi jenom 3-4 hodiny přímýho slunečního světla deně ( za slunných dnů) tak to jde.

A hlavně co je doma , to se počítá

























Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 29-10-2007 v 05:57 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7835760 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív