Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Rastova skříňka no.2
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Hlína Rastova skříňka no.2 Příspěvek č. 1

Zdravim,

)stručně úvod : :
tak jsem se rozhodl hodit sem mé druhé počínání v oblasti indoor pěstování, takže raďte, ptejte se, nebo se jen koukejte jak se to vyvýjí, snad ke zdárnému konci.

a teď k fakta : :
- osazenstvo 4x ww + 2x Herijuana (ty herijuany tam jsou zatim tři, ale jedna tam je jen na dokvetení, počítám cca ještě 14 dní)
- slunko 250 sodík (stará Tesla)
- stínítko home made A-wing (hliníkový plech)
- systém pěstování jsem zvolil ScroG
- rozměry boxu +- 150 x 90 x 55 (v x š x h) přesné info dodám
- pěstební nádoby 10l kýble (dostal jsem zadarmo v obchoďáku :-)
- pěstební médium je lignocel( kokosové vlákna)+ 1l vermika do každého kýble
- vzduchotechnika se skládá z jednoho eura na odtah 160m3/h ve stropě pěstírny, prítahy jsou polo pasivní.V druhé části skříně jsou ve dně tři 8 cm díry a do pěstírny ženou čerství vzduchskrz přepážku 3x 9cm kompáky. Na ofuk mám jeden klipsňák
- vlhkost neřešim, protože jsem řezi dostal již vzrostlé a šli hned na 12/12 a u zvlhčovačky mám rozbitou nádržku na vodu :-(
-hnojiva jsou od Bionovy a AH (Coco novaA+B, BN ZYM, BN pk 13-14, a od AH je to Excelator pro růst i květ)
-ph měřim bohužel pouze akvarijníma kapkama, ale myslím že se s nima dá udržet kolem šesti +- na dvě desetiny


No to bylo něco k faktům a teď, jak to všechno začlo...
No start nebyl úplně povedenej, řezy byly s 10 dením spožděním a ještě v trochu jiným stavu než jsem počítal...místo pěknejch keříků jak bylo domluveno, jsem dostal 6 "klacků" v kelímkách od pifka. Už tento fakt se docela vylučuje s původní myšlenkou rojzet ScroG.No ale když už jsem si dal takovo práci s tou sítí, tak jsem si řekl že to prostě dám, kdyby trakaře padali. Další né úplně hladce probíhající akce, byla příprava substrátu a nerudovská otázka co se starým?Přece jenom je okaté když vynáším z pěstírny kýble plné hlíny u prostřed sídliště:-)No nic, po 4 hodinách míchání substrátu a likvidování starého a jednom vypitým jabčáku jsem konečně přesadil kvítí do adekvátních nádob a šoupnul je do boxu, ale hlínu respektivě lignocel mám za nehtamaještě teď. Pak přišla na řadu výměna A-winga za novej (větší, materiál s větší schopností odrážet světlo,ale tenčí plech, z čehož plyne, že se kroutí jako prase, to musim ještě doladit. No a nakonec instalace sejta...Moje podnapilá hlava pořád přemejšlela, jak že tam mám ty krasotiny loupnout, abych využil celou tu plochu, když mám jen 6 větví. No pak mě utkvěla v hlavě myšlenka, že je konopí původem plevelná rostlina tudíš zmákne všechno. Vůbec sem se s tim nesral a síť jsem dal opravdu nízko, takže ty kytky jsou vlastně pod ní téměř horizontálně a nad síť vylezou sekundární větve.Je to něco za něco, využiju víc místa a bude větší množství pálek, ale přijdu o ty největší vrcholový šišky, no ale co. Když ScroG tak Scrog.

Tak to je asi vše k začátku a teď už chyběj jen nějaký ty fotečky, na který si budete muset počkat, bo mě odjel foťák do Prahy a vrátí se mi dneska večer, takže zítra už by to mělo být se wším wšudy.
Takže zítra ....

Old Post 11-09-2007 v 07:19 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 2






zdravim smokers,
takže jsou zde slibovaný fotky a sice:

1. boxík na tajňačku
2. boxík...
3.elektro a 3x pasivní přítahy vzduchu
4. kompoví větráčky pro přívod čerstvého vzduchu, do pěstírny
5. mňamky pro kytizzz

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 12-09-2007 v 11:06 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 3






jak sem už psal, tak posátku rasta boxu tvoří 4xww a 2x herijuana.
No pak tam bydlí ještě na dozrání jedna kytka, na ktreou mi bohužel včera spadlo síto a zmastilo ji, takže jsem byl nucen amputovat ji hlavní šišuli :-(

6. Holky se sítí
7. herijuana
8.ww
9. tak to je ta zmaštěná...
10. a holky v domečku

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 12-09-2007 v 11:30 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 4






Zdravim all growers

tak jsem tady s novými aktualizacemi...

Po dvou dnech co jsem nechal kytizz, ať se trochu proberou z toho přesazení a novýho prostředí jsem se rozhodl nainstalovat tam síť !!!!
Sám sem zvědav jak si qvětena s tímto úkolem poradí,jak jsem psal už víše měl jsem domluveny zaštípnuté keříky, ale skutečnost byla naprosto jiná. Takže jsem tam kyti naohejbal téměř na ležato a uvidíme jak si poraděj.

Zalito vodou s Enzymama od BN + Excelatorem od AH.
Ph zálivky 5,9
enzymi i excelator jsem aplikoval poloviční dávku, tzn. Zym- 1ml/2l Exc. - 0,33ml/2l

A teď nějaký fotečky:
1. No coment
2.bílá vdovka
3.šišule z té kyti, co jsem zlomil při přesazování :-(
4.ještě jednou všechny holky
5.a tady už jsou terorizovaný sítí
6.síť z profilu

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 14-09-2007 v 07:17 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 5

koukám že mě to dvě fotečky nenačetlo, takže jsou i popisy rozhozený. Chybí tam ww a ta větývka co se zlomila

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 14-09-2007 v 07:27 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 6

Tak jsem tady o5 s aktalizací foteček.
Jsou focené 17.9. takže v smém dnu qwětu.

Včera jsem dal první várku hnojiva BN Coco nova A+B. Od každého jsem dal do 2 litové zálivky 2 ml hnojky + AH excelator 2ml/2l.

Snažil jsemse trochu ty kytky roztáhnout po té síti, ale obávám se že už moc nevyjedou, no ale uvidíme.

Ph zálivky 5.6, teplota za světla 22 stupňů

Teď ty fotečky:

1. kytiz z hora (bohužel se mi nepodařilo ani zdaleka vyplnit prostor)
2. detail WW
3. pohled na stonky (už po prostříhání spodních větví)
4. další pohled z boku
5. klipsňák na ofuk + 2x pc větráček pro přívod čerstvého vzduchu

Jinak koukám že to tady příspěvkama praská ve šwech ) nestiďte se a poraďte, nebo zkritizujte. Proto tady přece G je, ne?

Old Post 18-09-2007 v 11:55 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 7






hmm, tak ty fotky, ne?!?

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 18-09-2007 v 11:58 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 8







takže další malý fotoupdate z 13 dne qvětu...

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 24-09-2007 v 11:01 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 9

jinak teploty: za světla 20 -23 stupňů
za tmy 8-11 stupňů !!!

Ty teploty za tmy se mi zdají být dost nízké, nicméně kytičky zatim nbevykazují žádné známky toho, že by to nedávali. Jaké máte zkušenosti s teplotami pod 10 stupňů?

ph 5,8 , hnojeno BN coco nova A+B 8ml/2l

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 24-09-2007 v 11:50 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 10

Nebylo by dobrý natřít i dno skříně?

Old Post 24-09-2007 v 12:12 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanulkááá
avatars lady

Karma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% PěstitelskáKarma uživatele Hanulkááá - 68% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 279  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Zedy
Nebylo by dobrý natřít i dno skříně?


Myslím,že to je zbytečny,nemluvě o tom,že při Scrogu je zaplněná celá půdorysná plocha skříně a lampa na dno ani nedosvítí.

...Turbogirl... bez Turbo netu...
...přečipovaná na 200HP...
...and now invisible girl...
...lalalalááááá...


Terrace flowers by Haňule

Old Post 24-09-2007 v 12:34 PM
Hanulkááá je offline   Profil uživatele Hanulkááá   Find more posts by Hanulkááá   Foto galerie člena Hanulkááá   Click here to Send Hanulkááá a Private Message   Add Hanulkááá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Hanulkááá


Myslím,že to je zbytečny,nemluvě o tom,že při Scrogu je zaplněná celá půdorysná plocha skříně a lampa na dno ani nedosvítí.


Význam by to mělo když byly kytky ještě malý, teď když je to takle prorostlý, tak je to jedno

Old Post 24-09-2007 v 12:38 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 13

to Zedy: Myslíš že by to byl nějaký znatelný rozdíl, kdyby bylo natřený i dno boxu? (Pomineme-li fakt, že to má být Scrog, jak psala Hanulka)?

Jinak jakej máte názor na přihnojování v qvětu PK 13-14, když standartně hnojim dvousložkovim papáním A+B od BN, kdy to Béčko už nějakej ten fosfor a draslík má. Co myslíte nespálim tím krasavice, když jim tam fouknu i tu 13-14ku?

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 25-09-2007 v 06:40 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

PKcko tam lij, to nicemu neublizi. Ja treba do hliny na venky leju na 10 litrovou konvu kolem 40ml PKcka. A aji doma v bedne sem ho pouzival, I do hydra. Neboj kdyz budes pridavat s rozumem tak se nic nestane a kytkam tim pomuzes

Old Post 25-09-2007 v 07:01 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Disaster:-)
PKcko tam lij, to nicemu neublizi. Ja treba do hliny na venky leju na 10 litrovou konvu kolem 40ml PKcka. A aji doma v bedne sem ho pouzival, I do hydra. Neboj kdyz budes pridavat s rozumem tak se nic nestane a kytkam tim pomuzes


Tak jsem nastolil PK kůru, jak psal Disaster ale začli mě u kytek žloutnout konce listů (asi spálený hnojkama, ale napsal mě taky vliv teplot),
takže asi zase vysadím protože dávkováním to nebude, dal jsem čtvrteční dávku, než je na obalu...

Co myslíte? foto přidám zítra?

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 27-09-2007 v 09:30 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 16

ten vliv teploty mě nikdo nepsal, ale napadl:-)
Sem lama a neumím psát...

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 27-09-2007 v 09:31 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-07-2009 - Alkova skříňka - 52 odpovědí
22-02-2007 - Freedomova skříňka - 51 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6249980 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív